16419
  • Timber
    #1096
    ez meg tipikus tirpak beszolas volt... ha megnezned kerdesre volt valasz. De szinte vartam, hogy ki lesz az ultratirpak aki ezt benyogi. Buszke lehetsz magadra.
  • Timber
    #1095
    nem volt ez megrendezve.
    En tenyleg ugy gondolom, hogy a R6:RSben jopar dolgot kellene javitani.

    Egyelore messze elmarad attol ami lehet ... a csapatokat meg egyenlore kell osztani. ^.^ (mikor javitjatok?)
  • Timber
    #1094
    szerintem ha valaki funkcionalis analfabeta az a primitiv.
  • CB-LSC
    #1093
    és a két peaks map is egymás után van.
  • CB-LSC
    #1092
    ja abból az estate vagy mi pályából az 1-es kéne.
  • Taptarap
    #1091
    Mi is volt ez erről lemaradtam.
  • CB-LSC
    #1090
    Rain bazz mondtam hogy javítva lessz.
  • CB-LSC
    #1089
    akkor mér nem mész már oda játszani?Boldogítsd őket.
  • Taptarap
    #1088
    Mönnyé má aludni.
  • CB-LSC
    #1087
    Hálisten hogy a készítők ízlése nem egyezik a tiéddel ezért ne köveztesd meg őket hogy nem tudtak olyan játékot csinálni ami megfelel 1oo %-ban neked.De így legalább megfelel a többi több millió embernek aki megveszi majd.
  • CB-LSC
    #1086
    Te ezt hogy oldanád meg játékban nagyokos?Minden lövés után nyomni kéne a zoom-ot?Mindenbe bele lehet kötni ennyi erővel.Ne legyél már ilyen primitív.
  • a.carkey
    #1085
    LIFE! Két kérés:
    1. LSZ cseréld le a ruhákat a Island pályán és ha lehet a sötet pályákon vagy mindkét csapat legyen sötét - zöld-kék - vagy egyik se. A Prison fehérként szinte kiábrándító. Szerintem a zöld és a kék a megfelelő két szín az összesre a fehér és a piros itt elütne a környezetétől!
    2.Ha lehetséges az Island pálya ne az Ave Mariás sötét, hanem a nappali legyen. PLEASE!
    Eltűnt a F1-es?
  • Petyus_
    #1084
    Mikor? Még 1.0 volt. :) Tudom hogy 1.4 felett jó volt de OFP multi valahogy nem az én világom.

    De single-ben nagy kedvencem volt! Főleg a Resistance.
  • pedro870
    #1083
    na ez OFF, de:
    "OFP: single-ben jó volt.. netkódja LOL."

    Nemtom mikor néztél rá a multi ofp-re utoljára, de azért viszonylag jól el szoktunk játszogatni 10-20an, akár egy egész szigetet igénybevevő pályán. :) Persze egy dsl kell hozzá, de itt mégiscsak repülők, helik, tankok rohangálnak :). Viszont a cqb része nem az igazi...ezért is jó, hogy jött "mellé" a Raven :).
  • The Garrett
    #1082
    na u.e. megvan CS ben is :)

    -=művita off=-
  • Petyus_
    #1081
    Kipróbáltad a Raven Shieldet? Honnan veszed, hogy nem kell hozzá skill? Meg ez a "skill" ez a tipikus neszesemmifogdmegjól.. jól van, akkor nem kell hozzá skill. Engem az érdekel, hogy reális és fun is vele játszani -> a kettő ideális vegyítése a game.
  • The Garrett
    #1080
    ------- CSak hogy legyen mivel tovább flamelni. Eszembejutott hogy ezen a héten 1 scenet se romboltunk le------------

    Ami külön tetszik: CB hogy ugrott a megrendezett flamre :) PEty meg Timber meg ott röhögtek közben csatin :D
  • Petyus_
    #1079
    Annak idején a Landor első hosszú szüneteléséig minden este játszottam. Meg volt egy kedvenc német Bridge szerverem is.. amikor behozták a honor pont rendszert akkor ment el a kedvem tőle, mert mindenki ment a fos amerikai szerverekre.
  • The Garrett
    #1078
    igen mert ezekhez amiket felsoroltál skill is kell ugyebár :) főleg a haladjunkmárakorral c. gamehez.
    AMi hát ugyebár---
  • The Garrett
    #1077
    a CSt nem nyomja le SEMMI! :P
  • The Garrett
    #1076
    de hozzá kelll tenni hogy ha ott iron sightal burstot lőssz akkor igencsak lesheted mit találsz el... max a felhőket.
  • The Garrett
    #1075
    te és az AAO :P
  • The Garrett
    #1074
    jA és nemtudok linkelni :D
  • The Garrett
    #1073
    ÉS NE feledjétek mindent a CBnek köszönhettek!!!
    ja és kira az oldal:



  • Timber
    #1072
    na elindultam bulizni ^.^ de most tenyleg (ne szomorkodjatok ... buli utan ugy 6 fele meg visszanezek! ^.^)
  • Timber
    #1071
    errol az jut eszembe amikor Enderrel quakeztunk anno ... kotelezo volt a piros vs sarga felallas mert Endernek csak monochrome monitorja volt ... egyszer aztan veletlenul kek vs piros meccs volt ... Eletemben nem lattam meg annyi TKt mint amit ott Ender osztott ^.^
  • Timber
    #1070
    ja es Raven Shieldben nincs penetration ... ket teljes tarat lottem ra egy gyerekre a fahaz falan keresztul (thermoval) meg a havas palyan szinten egy teljes tarat lottem a gyerekre a hidon ... ezenkivul a spaletta mogul is csak ugy lehet kiszedni az embert ha elotte szetlovod a spalettat. ^.^

    Pedig a penetration az siman benne van az Unreal enginebe
  • R@in
    #1069
    Gratulálok az adminoknak a "kék v. kék camo" felálláshoz...
  • Timber
    #1068
    "SOF2: ugrok-shotgun-heccsát! Jó játék, de arcade."

    na erre emlekszem ... szepen megfejelted az ajtofelfat es kaptal egy herelovest is ^.^

    Szerintem SOF2 sebzesmodellje a GHOUL2essel nagyon jo.
  • Petyus_
    #1066
    Na figyelj aki olyan laza hogy Moonwalker style-ban nyomja a küldetést az tud Kalasnyikovval is sniperkedni full auto módban!

    OFP: single-ben jó volt.. netkódja LOL.

    AAO: RS milliószor jobb. Bár igaz, hogy a jelenlegi legfejlettebb ragdoll physics is szarabb.. meg AAO jobb legalább nem nagy gond a fegyverválasztás!

    MOH:AA: 3 OBJ pálya van azon játszik mindenki..

    SOF2: ugrok-shotgun-heccsát! Jó játék, de arcade.

    CS: szerintem Ravan Shieldben is van penetration. CS is egy jó játék, de sérülésmodellje teljesen más felfogású, mint RS vagy AAO.. teljesen más játékstílust követel meg.. meg haladjunk már a korral!
  • Timber
    #1065
    ja es ha a Raven Shieldben javitananak par dolgot es hozzaadnanak par dolgot akkor szerintem meglenne a CS-vero. De igy ... meg a pIGI2 is jobb nala (mert ott van Timberland nevu palya ^.^)
  • Timber
    #1064
    faszt ... Bahnhofban kb 2kor kezdodik a buli ... nekem legalabbis ^.^ (onnantol jon a Slipknot, System, KoRn es hasonlo nyalanksagok ^.^)
  • Timber
    #1063
    sajnos ebben megint nem ertunk egyet ... nekem a TS2vel nagyon rossz tapasztalatom van (pl. egy bukott MOHAA kupameccs ... ugyanis TS2 folyamatosan dobalta le az embereket .. vagy idonkent egy-egy ember droidda valtozott)

    Ja es VENTRILOban van Text-To-Speech feature ^.^ az uber rulez
  • K.András
    #1062
    elkéstél a bulibol :D mire odaérsz márcsak takaritani kell...
  • Timber
    #1061
    burstot igen ... de az AK47 nem tud burstot ... ugye ...

    Na 7 percem van indulasig ... szoval temat holnapig berekesztem ^.^
  • Timber
    #1060
    kategoriaban hasonlo jo jatek?

    Americas Army eleg jo lett.
    OFP szinten (bar azzal sem jatszottam sokat ...)
    MOH:AA is jo (bar az mas era)
    SOF2 a realdamage-el szinten jo lett (bar az igencsak arcade ...)
    Es hat a CounterStrike ... sokkal tobbet tud (pl. Penetration ... na az kurvara hianyzik a RSbol!)
  • Petyus_
    #1059
    Én tudom:

    hgs.servegame.com - Raven Shield multi infok




  • K.András
    #1058
    nem, hidd el ts2-nél nincs jobb ebben a kategoriában...mind a kezelhetöség mind a tudásban hozza ami kell, és ráadásul nem ez a winfosos kinézete van amitöl hányok, most lehet azt mondod a kinézet nem minden de akkor mindegy az is milyen oldara van kiirva a szerverinfo nem?biztos tudod mire gondolok...
  • Petyus_
    #1057
    Természetesen nem tartja rajta a szemét.. iron sight helyett van a piros pötty.. mindegy egy Rainbow kommandós el tud így ereszteni egy burstöt és kész! Nem ettől lesz rossz a játék.. mondjál olyat, ami reálisabb és játszható.. (istenem csak CSOCSO nehogy idetévedjen az Infiltrationnel :D)
  • Timber
    #1056
    kivancsi leszek bannolod-e magad emiatt (Válasz 'Timber' üzenetére (#1045)) ugy ahogy azt a #1005-ban beigerted ... ^.^

    (ezt a magaslabdat nem hagyhattam kiiiiiii ^.^)

    Na majd egyszer felmegyek TS2re es dumalunk egy jot ... nem vagyok en rossz ember csak nagyon negativ ^.^