16419
  • Braveheart
    #1141
    HONNÉT LEHET LESZEDNI?
  • Petyus_
    #1140
    Ja Rainbow Six 3. És naggyon jó. :)
  • antijedi
    #1139
    hogy hanyadik r6 azt nemtom, de jó game nagyon
    timberre meg ne halgass!! :D
  • Braveheart
    #1138
    ez jó game? ez a R6 3?
  • Petyus_
    #1137
    Ja és nem röhellyes hanem röhejes.

    Befizetlek "Álljunk Meg Egy" Zagash-hoz egy gyorstalpalóra!
  • Petyus_
    #1136
    Ámen!
  • CB-LSC
    #1135
    élmény lehetett.Mellesleg útálom a focit.ROHADJON MEG AZ ÖSSZES INGYENÉLŐ FOCISTA.
  • Petyus_
    #1134
    Lol én már menekültem Hypósék elől.. akkor is.. ZÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖLD MAJ-MOK!!
  • Petyus_
    #1133
    Ez egy tévhit. Bobby nem támadt fel egyáltalán csak úgy 100 rész Pamela álma volt.. biztos jól kialudta magát! :D
  • CB-LSC
    #1132
    hogy hogy akkor itt van?
  • The Garrett
    #1131
    jaja! :D
  • Jacek
    #1130
    :)))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • K.András
    #1129
    Boby is felkelt a dallasban, szoval onnantol kezdve nincs lehetetlen :DDD
  • The Garrett
    #1128
    ja most nézem ugyanazok a nevek vannak benne mint a Rouge spearben :DDDD
    és ha azoknak kampeca volt az első részben? :D
  • K.András
    #1127
    lényeg a lényeg probáld ki...
  • The Garrett
    #1126
    azt meg csak poénból írtam :) nem kell elhinni.
  • The Garrett
    #1125
    nem is értettem félre :)
  • K.András
    #1124
    "timber nem keresi a konfliktusokat"mondjuk ezt a #1121-es üziben már cáfoltad...egyébként félre ne érts én nem szidlak, de látatlanban komoly ember nem beszél..
  • The Garrett
    #1123
    nem erről van szó.
    1. Aki ismer az tudja milyen jellem vagyok.
    2. timber nem keresi a konfliktusokat ...(de majd ő megvédi magát ha akarja)
  • K.András
    #1122
    mondjuk ezzel megintcsak az van bizonyitva hogy direkt keresi a konfliktust.másik az hogy ha valaki neked azt mondja szar, azt te elhiszed anélkül hogy látnád?nem lehetsz valami erös jellem te sem ha ez igy van...
  • The Garrett
    #1121
    azt csinálja :D multkor is fradi ujpest meccs után felszállunk a fradis metro-ra és elkezdte a hajráujpest léalét énekelni :D
  • Hoz_Hun
    #1120
    Most gondold el ha ez abba a bizonyos 10% esik kihagysz egy tuti játékot.
  • Hoz_Hun
    #1119
    Garrett: hinni a templomba kell. Nézd meg a játákot aztán állj Timber mellé vagy szembe.
  • CB-LSC
    #1118
    Amit Te itt csinálsz az kb olyan mintha bemennél a fradi táborba és üvöltenéd hogy a fradi milyen szar és az újpest milyen fasza.
  • CB-LSC
    #1117
    Nem csak én vagyok ezen a véleményen szerintem.Abszolút nemkívánatos ember vagy itt.
  • G. Joe
    #1116
    lol !!! Én egy rossz szot se szoltam! Még fel se tudtam telepiteni a játékot! Addig hogy merném szidni!? :))))))))
  • Jacek
    #1115
    az az jo volt:)) csak pl azert nem egy autoszimulator:)) erre probaltam celozni:)
  • The Garrett
    #1114
    én tényleg adok Timber véleményére mert ált. játék téren 90% ban egyezik az ízlésünk.
    Namost ha timber azt mondja hoy ez a game szar (amig ki nem javítják) én hiszek neki.
  • Petyus_
    #1113
    Alapmű!
  • Petyus_
    #1111
    Mario Kart az egyik legtutibb játék.. :) mekkorákat nyomtuk régen buli előtt négyen a N64-en.. *sóhaj*
  • Jacek
    #1110
    el sem olvasom vegig a vitat sejtem mirol van szo olvastam mar vagy 50 ilyen vitat kit erdekel nem tetszik lehet menni cs-ni az jo aztan az kb annyira valos mint autoversenynek a mariokart:D
  • Petyus_
    #1108
    Ezt csak azért írom mert remélem belátod, hogy nem túl reális képet alkottatok a játékról a profi teszterekkel..

    A többiektől bocs!
    ___

    hgs.servegame.com - Raven Shield multi infok

  • Petyus_
    #1107
    Stácok!

    Ne flémeljetek a CB-Timber ellentétet majd lerendezitek férfiak módjára SOF2 LANon!

    Timba!

    Mivel kedves játékostársak mint G Joe vagy Garrett adnak a véleményedre úgy hogy ők nem látták a játékot...

    1. "USAS-12 + tavcso? komolyan kerem ... ennel mar csak a hangtompitos shotgun
    a rohellyesebb ..."

    USAS: ugye azt már belinkeltem hogy van hozzá scope párszor.. nem vagyok fegyverszakértő, de gondolom olyan 30-40 méterre el lehet lőni vele.. miért ne lehetne rárakni egy 2-3-szoros zoomot az életben?

    A hangtompítós shotgun:




    Melyik ezek közül?

    2. A füstgránátot is gagyiztad, hogy a levegőben felrobban, és utána olyan terjed a füst körbe.






    3. A scope téma..

    Teganap már kiegyeztünk, hogy scope az megfelel iron sightsnak, és egy burst sorozatot el lehet vele ereszteni. Igazad van, AK-val full autot lőni kicsit gázos. Akkor hogy oldottad volna meg, mikor zoomolna ki játéktechnikailag? És mennyiben rombolja a játékélményt az, hogy ha valaki scope-os AK-47-el full autot lő és ott van a célkereszt az egekben nem zoomol ki..?

    Na a másik a számodra etalon America's Armyban iron sight-tal (ami mellesleg tipikusan számítógépes játékba nem való módon van megoldva, és így meglehetősen használhatatlan)leadok 5 burst lövést és nem húz fel annyira mint RS.. kizoomolásról meg szó nincs..

    4. AI: vannak hibái, de a jelenlegi legjobb. Nekem Half-Life (Q2 engine!!!), NOLF, Ghost Recon, Splinter Cell jut hirtelen eszembe mint amniben nagyon jó AI volt.. meg mostmár a Raven Shield!

    5. "Nem nem nem ... ez a jatek olyan mertekben nem alkalmas egy igazi
    multiplayre, hogy az verlazito. Sajnos ez a jatek iszonyatosan ratyi es a
    skill rohadtul nem er semmit."

    Skill=neszesemmitfogdmegjól. Nem Quake a játék az biztos.
    Szar multiban? Biztos azért csavarodtunk rá páran és azért lőjük egymást órákon keresztül a szerveren..
  • Hoz_Hun
    #1106
    Wazzz. Tegnap este hozzászolók erre ma látom, hogy 3 oldal elment és miért.....? Gratulálok Timber, azért ez már tejesítmény.
    Ha játék nem tetszik magánügy. ELMONDOD A VÉLEMÉNYED ÉS KÉSZ. A fasznak akarsz mindenkit lebeszélni róla. MI ITT szeretjük a gamát, bugokkal, hibákkal, elrángató-nem rángató AK47-kel meg a többivel. A Unrealosokkal miért nem vitatkozól, hogy nem rángat a lézerfegyver...komolyan, ha ez a legnagyobb gondod. Ja az R6-ban nem lehet ugrabugrálni. Miért kellene? Hova akarsz felmászni? Ez egy ilyen játék és így jó.
    Királyálykodj nyugodtan, de ne itt rontsad a szinvonalat. Mond meg máshol a tutit, ott talán vevők rá.
  • Jacek
    #1105
    cs-sek huzzanak innen lehetoleg
  • Tyler
    #1104
    ÜBER OKOS ELIT DELTA SWAT FBI CIA TIMBERT PEDIG MEGKÉREM SZÉPEN HOGY A HONVÉDSÉGHEZ LÉPJEN BE ÉS OTT AZTÁN KEDVÉRE TARTHAT LŐ OKTATÁST,MERT MI CSAK EGYSZERŰ POLGÁROK NYUGODTAN SZERTNÉNK JÁTSZANI ÉS HA ESETLEG HAGYOD AKKOR EZT A TOPICOT HASZNÁLNI"RENDELTETÉSSZERÜEN".ELŐRE IS THX
  • Tyler
    #1103
    EZ EGY ÉRTELMES MAGYAR FORUM GRATULA IGY TOVÁBB
  • Petyus_
    #1100
    sector.warez.hu, Direct Connect.
  • Jacek
    #1098
    szidjak a jatekomat ki volt az??????:)))
  • K.András
    #1097
    figy, akkor most mi van? amig nem lesz kijavitva amit te hiányolsz, addig itt megy majd a flame? vagy inkább megvárod és akkor beszálsz te is(játszani), mert tényleg kezd unalmassá válni ez a tipikusan én mindent tudok ti meg szart sem tudtok stilus...nekünk tetszik, a véleményed elmondtad mi is a miénket, mostmár nyugodj meg aztán néha nézzél vissza van e már pecs...