16419
  • schoma
    #1315
    Akkor boldog névnapot!
  • G_ArchAngel #1314
    bocs, dühös voltam, mert nekem ugrottál, vagy csk hétfő van - és különben is ma nekem van igazam, mert ma van a névnapom
  • Hoz_Hun
    #1313
    Én az FPS (First Person Shooter) nevezem, mikor első szám első személyben nyomulsz. Ezen mit nem lehet érteni? Az hogy taktikai vagy sem már más tészta.
    R6-ban nem lehet életet tölteni. Ez számomra alap egy reálist szimulálo progiban.
    Szomit én is mondtam hogy kurva könnyű kilőni, de téged már jóval nehzebben lőnek le ők. Max a MG-vel, mert az tarol.
    Q3 egyébként utálom, az UT elszórakozok. Hogy milyen szrveren látsz vagy sem annak meg mi köze az egészhez? Kb 2 hónapja nem multizok, de ha igen többnyire Battlefieldezek, ott megtalálsz.
  • a.carkey
    #1312
    Hát, délelőtt 11-kor felléptem és tök üres volt a Life-féle szerver. A laser.system.net serveren is ketten voltak ...



    ... úgyhogy leléptem. Ezek szerint hétköznap csak este vagytok!?
  • G_ArchAngel #1311
    du. 4 órakor tudom leszedni, mert akkor érek haza, köszi hogy feltetted
  • G_ArchAngel #1310
    hőkép-érzékelős távcsővel megfelelő távolságból nem látszik, ha az ujjad az orrodban van?
    Lacus, én edddig mindig láttam game közben ha valaki céloz, tényleg megemeli a fegyvert
  • Petyus_
    #1309
    Ez gáz, hogy csal az AI egy ilyen taktikai-tervezgetős játékban.
  • CB-LSC
    #1308
    Nem látszik direkt megnéztük.12-kor szedd le amit kértél.
  • Petyus_
    #1307
    dfh-squad.uw.hu - itt lesz a szerver.

    Van a játéknak topicja is.. :)

    Kipróbáltam multiban csak nem tudtam mit kell csinálni :), más játékoktól teljesen eltérő kezelőfelülete van ez idegesített.. a játék meg abból állt hogy Mogadishu utcáin keringett 3 Humvee azokra fel lehetett ülni a többi US Soldier meg kiszedett 200 méterről M16-al. Úgy éreztem nincs se szórása, se visszarúgása a fegyvernek.

    De majd kipróbálom, single-ben nagyon tetszik.
  • Hoz_Hun
    #1306
    Az OK, de a faszi a fal mögül, honnan látja, hogy mit csinálok?
  • G_ArchAngel #1305
    Ha nagyítasz akkor szemmagasságba emeli a fegyvert és céloz, 3rd person-ban látszik
  • Hoz_Hun
    #1304
    A nagyításkor még nem lőtem, tehát nem a hangra ugrik elő. Csak a félreértés véget :).
  • Hoz_Hun
    #1303
    Nem tudom megfigyeltétek-e, de velem a gép ezt csinálta: kihajolok egy kiszögelésből, amitől kb 2m van egy fal, mögöte ellen, távolabb szintén 1. Na ha nagyítok és a távolabbi célra lőtem a falmögötti közelebbi egyszerűen kiugrik a fal mögül, de annyít, hogy a nagyításomat pont átugorja, mire rámozdulok lelő. Viszont ha nem nagyítok, cseszik előugrani. Honnan a rákból tudja a faszi, hogy nagyítva nézek vagy sem. Ezt kb. 15x töltöttem vissza és ellenőríztem le. Minden esetben így volt, kivétel nélkül! Nagyitok előugrik, ha nem akkor nem.
    Igazából nem gond, csak idegesít, hogy a gép így "csal".
  • G_ArchAngel #1302
    Folyt.:

    a BHD-ben a szomi téged álmodban találhatott telibe, vagy késsel esetleg, mert most hogy kipróbáltam a fej, nyak, és szívkörüli(!) lövés azonnal ölt.
    Colt-tal 2 lövés a szomi, ha jól tudom RS6-ban is ennyit lehet kibírni - te nem a Quake arenával játszol véletlenül, mert RS szerveren nem láttalak.
    FPS-nek a Q3-at, UT-t hívjuk, az RS6:RS előtt a Tactical jelzőt használják, bár gondolom Te ezzel is quaker módra nyomulsz, ha már FPS-nek nevezed
  • Hoz_Hun
    #1301
    Hmmm...a multi részével nem játszottam.
    Hát igen egy kicsit nehéz az R6 elismerem, de szerintem még így is a legreálisabb az összes fps közül(én akkor kaptam a fejemhez amikor a mukira rálőtem Enfild.-el nagyítva kb 60m-ről nem találtam el egyes lővésel, megpördült és uzival(!) headshotolt, én addig kb 6 lövést adtam le. Annyit elértem, hogy sántított. És ez nem volt egyedi eset, szóval nem mondhatni, hogy mákos lövése volt.)

    BHD nem easyn nyomtam, úgy nem tudom mennyit lehet kibírni, de másik fokozaton jópárat(jaja a sérülés mértékét zöld=normál, naracs=kicsit sebesült, piros=súlyos, de még megy :)).
  • G_ArchAngel #1300
    A BHD single része irreális, ok, elfogadom.
    De a MP része sokkal jobb LAN-ban nagyon élvezetes volt.
    Az hogy az RS reális e?
    Távcsővel a gyerek fejére célzok 6 kövés az M16-ból, ő megfordul én kapok egyet a látótávolság határáról D.Eagle-vel és meghalok - na, ez reális!

    Az hogy milyen fokozaton nyomod, az érdekes kérdést vet fel, mert easy-n három lövést lehet maximum kibírni. (az alak narancs, piros színt vesz fel, majd meghal)
  • Hoz_Hun
    #1299
    oFF

    Black Hawk Down-t szvsz nem lehet összehasonlítabi az R6-tal. Abszolút unreális az a game. Szó se róla szép és szórakoztató,de amikor 400. szomit kaszálod le csípőből, már csak röhögtem. A célzás meg olyan, hogy nagyából az ellen felé nézen aztán már lőhetsz is, tuti meghal (meg a mellete lévő kettő is). Egy alkalommal befordultam a sarkon, egy szomi telibe trafált fél méterről AK-val és lazán túléltem(és nem easyn nyomtam ám). Két sarokkal lejebb meg feltöltöttem az életemet egy egészségcsomaggal. Na, R6-os barátaim kell ennél többet mondani.
    u.i:ha ezt tudjuk, maga a játék élvezetes, de rövid és azon kívül, hogy FPS semmiben sem hasonlítható az R6-hoz.

    ON
  • G_ArchAngel #1298
    off:

    Black Hawk Down MP Servert hol lehet találni?
    Nagyon állat game - semmivel sem marad le az RS mögött, sőt!

    on
  • CB-LSC
    #1297
    Ja meg lelövöm a tango-t aztán elejti a kibisztosított gránátot.A többit kitaláljátok asszem.
  • CB-LSC
    #1296
    anno Rainnel a Global Operations-ban egész jól együtt működtünk.Volt olyan hogy egy 6 fős csapatot iskoláztunk le ketten:).Azok voltak a szép idők.
  • Petyus_
    #1295
    Egyáltalán nem olyan.. itt nincs rush a fragért, hanem igazi kommandó stílus, egymást fedezve, egymás helyét pontosan tudva, folyamatosan rádiózva haladunk a cél felé. :) Remélem a "sima" multiban is működni fog a Rain, pedro, And5, LSC többiek és szerény személyem alkotta olajozott gépezet! :D

    Ezzel a coop móddal végképp belopta a szívembe magát a játék.. nagyon nagy fun volt.. és az AI iszonyat dolgokat csinált! Most legutóbb pl. Rush hozta a túszt már ott volt az extraction pointnál.. nem bekempelte magát oda egy rohadt tango? :D Mission failed! :)

    A játékkal mondjuk "apró" hiba hogy újabban a számbillentyűk 1-től 9-ig nem akarnak működni.. restart után sem.. lehet holnap reinstall lesz de akkor is MEGÉRI mer' I love this game!
  • And5
    #1294
    na tettem meg be palyakat jo jatekot megyek alduni
  • R@in
    #1293
    Coop rulez!
  • And5
    #1292
    laser.sytes.net senki ne maradjon le :)
  • CB-LSC
    #1291
    nem rossz ez a coop mode csak állítsátok max terroristre és skill-re.
  • CB-LSC
    #1290
    állítsátok elite fokozatra úgy nem lessz rossz:).
  • And5
    #1289
    nem ám :)
  • antijedi
    #1288
    igen csak sima multyba van max 8 enemy itt meg van min 25 :DD
    arról nem is beszélve hogy azé nem olyan buta az ai... :D
  • And5
    #1287
    most még csak szaraxunk ugyis
  • radical
    #1286
    Csak az a baj hogy a coop olyan minta a sima multi, csak butábbak az ellenfelek mert a gép irányítja őket.
  • And5
    #1285
    most megy
  • And5
    #1284
    pill most beálítások vannak
  • oneal1
    #1283
    nekem nem megy:((
  • And5
    #1282
    na gyertek laser.sytes.net mar 25 terror ellen nyomjuk :)
  • Petyus_
    #1281
    Jó az.. egy fasza coop játék tényleg hiánypótló lenne! Eszméletlen hangulata tud lenni egy jó coopnak.. és ebben a játékban megvan minden elvileg ami ehhez kell! :)
  • radical
    #1280
    hát igen.
  • Petyus_
    #1279
    laser.sytes.net

    Most restart van de utána gyertek egy összehangolt túszmentő akcióra!
  • oneal1
    #1278
    mi a cim??
  • And5
    #1277
    :))))))))))))))))))) még itt szarxok az admin passwordel :)
  • Lifeforce
    #1276
    Na én teszteltem. :)
    Mindha singleban nyomnám. :)