16419
  • Braveheart
    #1355
    Szerintetek ezen a gépen hogyan fog menni a játék?
    AMD Athlon XP 1600+
    324mb ram
    geforce 3 ti 128 ddr ram
    adsl
  • And5
    #1354
    átmeneti leállás szerver beállítások teknikai okok család erkölcs szerelem és egyéb okok
    Gjoe nkd meg ftp://[email protected]/
  • R@in
    #1353
    Topic alatti hp
  • oneal1
    #1352
    este jössz??
    a streets en párbajozhatunk megin!:)
  • G. Joe
    #1351
    Kurva anyád Raven Shield! Most szedte mle a 1.cd-t harmadszor mire jo lett. Erre most install 99% data3.cab crc !!!!!!!!!!!!!!!!! Dögölj meg!!!!!!!!!

    Már több mint 3 Gb-ot töltöttem le miatta! MEkkora az a köcsög fájl? Nem tudja vki feltölteni vagy elküldeni. Nálam csak 60Mb körüli :P
  • Braveheart
    #1350
    Na már megvan az 1. cd! alig várom már hogy felrakjam! Kell hozzá vmi speciális patch, crack, loader vagy cdkey hogy majd tudjak multizni veletek?
  • G. Joe
    #1349
    Petyus reszkess, mert Raven Shieldet telepitek. :)

  • cypher
    #1348
    Jött ki esetleg vmi patch,ami a problémákra megoldást jelent??
    Nálam (CSAK EZ a játék) bármely Detonátorral próbálom,halálom esetén kilép+ablak még mindíg..
  • Kandurex
    #1347
    Lehet, hogy nem is ő játszik, hanem a lánya. és xarrá lővi a jó népet, apuci meg beszedi az elismerést
  • The Garrett
    #1346
    a lányát se kell félteni. Jobban lő mint te :P :D
  • schoma
    #1345
    Melyik csatornán szokott ez menni?
    IP-t és passt a népnek!
  • Forrest Tomee
    #1344
    Ezt megerősítem, 3 hónapja nem feküdtem le 01:30 előtt. (éjszaka egy etetést átveszek, hogy a páromnak legalább napi 5 óra alvás meglegyen) Net illetve gép nélkül megőrülnék. Azért elég mókás képet lehetne csinálni miközben a gyerek békésen alszik a papa ölében addig az apuka vérbeborut szemmel lövi az ellent :o)
  • Hoz_Hun
    #1343
    Et mega lol.
  • Petyus_
    #1342
    Hallanád Timbert játék közben Wilcon. :)

    "Na hagyjál most játszok! Menjél aludni!" (mindezt a négy éves kislányának) "A fene egy meg ezt a tetüt mit áll ide elém!!" *ordítva* erre halljuk a gyerekhangot a háttérből "Na apa nyugodj már meg!". Ez a lol. :)
  • Hoz_Hun
    #1341
    Ebben lehet valami. A sógoromnak egy éves a lánya, ő is állandóan a neten lóg, mondván a gyerek miatt nem tud aludni. Vett egy fasza fülhalgatót aztán kész. Hermetikusan kizárva a síró realitás :).
  • antijedi
    #1340
    képzeld el mi lessz abból a gyerekből :DDD
  • G. Joe
    #1339
    lol :)
  • antijedi
    #1338
    boldog névnapot angyalaka meg minden érintett!! :D
  • antijedi
    #1337
    jó az izlése az asszonynak... :DDD
  • And5
    #1336
    A killer from death fellows Welcome to your nightmare
    tuti ez vana lányod ágya felett is :)
  • G. Joe
    #1335
    MAjd Oktober után eszébe se fog jutni a számitogép. NEm lesz rá ideje.
    Tapasztalat szol belölem. Miota megszületett a kislámyunk (2 honapja) lényegesen kevesebb ideje van ilyesmire. :) Pedig neki is összerakta megy gépet. Ott porosodik. Legalább lesz indok hogy hajnalig játszol...gyerek nem hagy aludni(ne ugyy legyen) :)
  • Hoz_Hun
    #1334
    Ne is mond. Én Oktoberre várom az első gyereket. Kicsit parázok, hogy annyi az alvásnak. De szerencsére az én feleségem is jól viseli, hogy gamézok, csak az a baja, hogy ő nem igazán jut az Imperium G. 2-hőz mert neki az a kedvence. :)
  • And5
    #1333
    a. carkey laser.sytes.net most 3an vagyunk :)
  • Forrest Tomee
    #1332
    Hát néha :o) de nem bánom mert mosolyogva hallgatja mikor csillogó szemmel mesélek arról, hogy milyen klassz tántorogni a gázgránátos szobában és nem hisztizik. Ez mindennél többet ér.Max a gyerek etetése zavar be éjszaka
  • Braveheart
    #1331
    a sector ftp-jének mi a mai jelszava?
    köszi
  • schoma
    #1330
    Hát biza én "csak" reproként ismerlek! De lehet, hogy nem?!
  • repro
    #1329
    engem bezzeg senki sem köszöntött fel!
    majd átírom a nevem józsibá_repro-ra!!
  • Hoz_Hun
    #1328
    Az asszony meg a deficitet hozza mi? :)))
  • Forrest Tomee
    #1327
    Hát részemről én termelem a profitot a cégnek, napközben nincs móka. De este...! Már várom ...
    Most akkor már két szerver vár minket, kedves játékosokat?
  • Kandurex
    #1326
    Bódognevednapjat.
  • schoma
    #1325
    Jól látod, nem voltam. Ugyanis dolgoztam. Itt meg nincs lehetőségem játszani! Csak fórumozni!
    De azt nagyon!
  • a.carkey
    #1324
    VSz nem voltál csüt. 14.20 után és pén. egész nap, már bocs ...

    Pedig csüt. és pén. is munkanapok, szerintem ...
    Én ugyan egyetemen is nyomom, de mivel rugalmasabb a "munkaidőm" ma reggel még ráértem volna, de ma utazok is vissza.
  • Hoz_Hun
    #1323
    Vicc volt..:))
  • CB-LSC
    #1322
    Isten értessen.
  • Hoz_Hun
    #1321
    Viszont nem tudom, hogy ez benne van alapban a gémben (bocs megint BHD), de amikor mglőték az egyik haver aki ki is feküdt , parancsot kaptam, hogy maradjak ott míg nem jön egy osztag és elviszi. Jött egy heli, kiszált pár katona, felnyalábolták a sebesültet aztán elvitték. Ez benne van a játékban vagy minden sebesültet elviszenk (több katonám nem sérült meg a játék folyamán).
  • G_ArchAngel #1320
    Karina Arkangyal? vagy talán Gábriel? nem is tudom elmegyek a WC-re megnézem...
  • Hoz_Hun
    #1319
    BOLDOG NÉVNAPOT!!
    (Gábor vagy Karina? :))

    Nem szándékoztam sértő lenni, legalábbis nem vettem észre, hogy uszító voltam, csak ártatlan eszmecserének véltem. A BHD tök jó gém, csak elmondtam az észrevételeimet. Csak hát nekem az R6 a kedvencem (na jó kövezzetek meg a másik kedvenc a Tomb Raider, de mindkettő totálmagasan a csúcson van nálam). Aztán a MOHAA, meg a BF, mert a WWII a hobbim, mármint nem csak játékban hanem egyébként is.
  • G_ArchAngel #1318
    pedig az unreal BHD filmben elég sok snitt a harctéri orvosokra épült - tehát valószínűleg elképzelhető, hogy a meglőtt katona használhat elsősegélyt, hogy ezt hogy oldják meg az más kérdés.
    de érdekes játék lenne ahol egy sötét sarokban kötözne a doki, míg hárman fedezik - majd belémnyom egy adag morfiumot... nekem tetszene
  • schoma
    #1317
    Szerintem hétköznap sokan dolgoznak napközben (legalábbis én biztos).
    De javítsatok ki, ha tévednék!
  • Petyus_
    #1316
    Tényleg Gabriel! Bolgog névnapot! Felhívom bratyómat is jó hogy figyelmzetettél.