16419
  • Lifeforce
    #1517
    Elindult gyertek mert gyorsan megtellik :)
  • G_ArchAngel #1514
    Ha! nekem akkorát esetelt a gépem, hogy csak na!
    "A rendzer sűlyos hiba után..." kezdetű üzenetet kaptam...
  • Lifeforce
    #1513
    Sry egy kis technikai szünet.
    Basztatják a netet a szervernél :(
    10perc szünet.
  • Hoz_Hun
    #1512
    Ok köszi. Én is csak meló után, de benézek.
  • And5
    #1511
    konzol open laser.sytes.net
  • schoma
    #1510
    opne=open
  • schoma
    #1509
    konzolba írd be: opne laser.sytes.net
  • Hoz_Hun
    #1508
    Jó tudom belépek. :)
    De mégis?
  • Hoz_Hun
    #1507
    And5: hogy lehet a szerveredre jutni?
  • schoma
    #1506
    Nem fog menni! Most indulok haza melóból!
  • And5
    #1505
    nyugodtan elvielg public :)))) de ha teheted gyere most én is megyk be azonnal hiogy látom hogy vki bent van
  • schoma
    #1504
    Ha nem gond, majd én is benézek egy jó óra múlva.
  • schoma
    #1503
    kiütött a tegnapi????
  • And5
    #1502
    petyus nem jössz gamálni ketten coop?
  • And5
    #1501
    LASER.SYTES.NET már itt is tudsz jácani coopban :))))
  • Petyus_
    #1500
    1500 powa!!
  • Petyus_
    #1499
    Mi?
  • Petyus_
    #1498
    Bakk!
  • Petyus_
    #1497
    Hö?
  • Evilmann
    #1496
    Azt az ubi.com-ot felejts el ha nem eredetid van. Ha van egy erős géped meg adsl vagy chello, akkor cooperativban 3-an tudtok játszani Kali-val. Különben meg olvass vissza mér leírták párszor, hogy mi a tört magyar server címe és, hogy hogy kell belépni.
  • Petyus_
    #1495
    Topiccím alatt a nagy sárga-kék feliratot figyeld. :)
  • loser
    #1494
    Vagy ha senki sem tud segíteni akkor vmi server ip címe kellene, hátha ugy működik.
  • loser
    #1493
    Hali mindenki ! Tud vki segíteni, a játékban nem tudok vmiért bejelentkezni azt irja ki hogy nem vagyok az ubi.com-on bejelentkezve, pedig be vagyok.

    Vki tudja miért irja ki??
    elöre is köszi
  • Petyus_
    #1492
    Ettől féltem.. jól van akkor maradok az angol exportnál. Nektek hányat hozzasak? Ócsóér megszámítom.. mondjuk egy huszas?
  • And5
    #1491
    baszod 4 giga ez a szar MGS2 biztos hogy leakarom tölteni én ezt?
  • KM
    #1490
    Ki korán kel, több golyót kap...
  • And5
    #1489
    nem fog megjelenni április első hetén nkm anno június közpén azt mondták 2 hét múlva lesz SOF2 azt vmikor augusztus végén hívtak vissza hogy már van
    NA emberek lehet jönni a LASER.SYTES.NET -re
    amint látom hogy bemegy vki én is megyek :) elnézést hogy csak most de 15kor keltem fel :)
  • Hoz_Hun
    #1488
    Addig jó a lettöltött full is.
  • Petyus_
    #1487
    Rosszabbra számítottam. :)
  • KM
    #1486
    Te jó ég! Az még legalább 2 hét...
  • Petyus_
    #1485
    Jó hírem van. Felhívtam Automexet azt mondta a hölgy április első hetében megjelenik.

    Mondjuk nem tudom mennyire lehet bízni ebben, vannak negítav tapasztalataim ilyen téren (mondjuk nem Automex-szel konkrétan). A legendás magyar kézkönyvek miatt szoktak késni nálunk a játékok, össze kellene gyorsan dobni egy fordítást.
  • G_ArchAngel #1484
    Ez a szenvedés a szerverhiány miatt egy dolgot vonhat maga után: tömegesen felvásárlom az összes RS-t és dupla áron adom el, annak aki orig.szerveren akar nyomulni...hehehe

    Egyébként vkinek nincs fogalma arról, hogy kereskedelmi forgalomba mikor kerül?
  • schoma
    #1483
    Nem az én szerverem! And5 csinálta. Majd itt beírja, hogy mikor indul megint. Sajna azonban csak 4-5 embert bír ki.
    A címe: laser.sytes.net
    Hajnali 4ig nyomtuk rajta. Iszonyat jó.
    De az igazi az lenne, ha lenne egy olyan is, amelyik elbír 8 embert.
  • Hoz_Hun
    #1482
    Ja karma engine. Hihetetlen poziciókat vesznek fel néha. De szvsz, a tök jól néz ki, föleg amikor laborul az elhunyt valahonnan (vagy fennakad az ablakba :)).
  • Hoz_Hun
    #1481
    Szeretem a coop-ot. Hogy lehet a szervereteket kipróbálni?
  • Braveheart
    #1480
    most jön a 2.cd 3. fájla, majd holnap talán én is multizok
  • Braveheart
    #1479
    ebben is karma engine van? EZAAAZZZZZ
  • schoma
    #1478
    izziston=izzitson
  • schoma
    #1477
    Tegnap (az az ma hajnalig) nyomtuk And5 coop szerverén. Szvsz így valami iszonyat jó a hangulata a játéknak. Nem semmi. Akinek van rá lehetősége, azt megkérnénk, hogy izziston be egy másik coop szervert!
    Próbáljátok ki ezt a játékmódot. Az ellen 30 db veteran volt. Nagyon nagy meglepetéseket tudtak okozni nekünk. Eleinte nem sok babér termett. De aztán.....
  • Petyus_
    #1476
    Asszony biztos örülni fog!

    Raven Shiledet megkérdeztem, lehet jobban megéri ha Angliából hozatok egyet ott 30£ az ára (10.000-11.000 píz), gondolom nálunk sem lesz olcsóbb, sőt..