16419
  • Jacek
    #1830
    aaaaaaaaaaaaaSZÖVEGaaaaaaaaa
  • Jacek
    #1829
    SZÖVEG
  • a.carkey
    #1828
    Persze csak annak, aki nem ismerte ...
    :(
  • a.carkey
    #1827
    A site persze német, de a goggle mindenre képes:

    http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=de&u=http://www.rainbowsix.org/ravenshield/index.php

    Az előbb lehagytam a címet ...

    (Írjon már vki lsz egy példát, hogy kell beszúrni linket!!! Én ebben béna vagyok ...)
  • a.carkey
    #1826
    Találtam egy thermal ss-t a játékból, de nem emlékszem, hogy nálam így nézne ki a thermal g4-en. (W98 alatt játszom. A legújabb driver van fent. A Splinternél így nézett ki. Bár thermalt csak a multiban használtam eddig, szóval lehet, hogy csak a hgs serveren van a grafika "megnyírbálva".) Nálatok?


    Illetve, volt uitt egy jó táblázat a fegyverek hatékonyságáról. Gondoltam beszúrom ...



    A siteon találtok jópofa armpatcheket is ...
  • Jacek
    #1825
    ok csinalok egy Q3 ZTNdm1=et ok:DDDDDDDD
  • a.carkey
    #1824
    Szerintem elég lenne, ha megcsinálnák a régebbi Rainbow Six, Eagle Watch, Rouge Spear, Urban Operations, Covert Operations, Black Thorn, mapeket. Ezeket később megtoldhatnák a Ghost Recon, Desert Siege, Island Thunder mapekkel. És ez csak a R6 és a Tom Clancy féle vonal ...

    Mivel ezek megvannak, nem hinném, hogy a készítőknél licensz és egyéb problémák lennének. Annak idején a Black Thorn-hoz (?) elkészítettek több régi R6 pályát (hacienda rulez). Nem került túl nagy fáradságukba. Persze minden a készítők kedvén múlik. De mivel most jött ki és már van hozzá két új publikus map és ki tudja mennyi készül, van remény, hogy ez a tendencia nem áll meg. Támogatottság kell rendesen. Rajongótábora az van ... (Lassan ez a topic is az 1850. hozzászóláshoz közeledik, pedig csak pár hét telt el a kiadás óta.)

    (Ezután - közben - "lelkes amatőrök" elkészíthetnék a America's Army és a S.W.A.T. pályáit, majd jöhetnének más bevált FPS-ek térképei is ...)
  • Braveheart
    #1823
    na leszedem a 43.45-ös detonatort, mert az fps 10 fps és 50 fps között ugrál egyfolytában, és elég szivatós.
  • Petyus_
    #1822
    Íme! :)
  • radical
    #1821
    Én a Shopot nézném meg. Csak sajna olyan pályákat nehzebb átrakni ahol mondjuk dobozokon ugrálva lehet feljutni helyekre.
  • Petyus_
    #1820
    Abból a szempontból semmilyen.. különben szép szerintem.

    DrAK: hát ugyanaz az engine, csak más build.. nem nagyon okozhat gondot egy hozzáértőnek. Mondjuk thermalos védők a Bridge-en az nem lenne túl jó.. :) De pl. Pipeline, Tunnel, Insurgent, Weapons Cache nagyon állat lenne!
  • B@ldrick
    #1819
    Hahóka:) Milyen az unreal engine grafikja fullon a Splinter Cell-hez (fény-árnyék) képest?
  • Petyus_
    #1817
    Jaja.. hivatalos mappack jön majd kifelé.

    Meg most fut egy mapkészítő verseny, április végén publikusak lesznek a pályamunkák. Plusz az UnrealEd-et nagyon dícsérik, jól lehet használni.. rövidesen jönnek majd ki az AAO, CS, Rogue Spear, SOF2, stb. legjobb mapjei Raven alá. Állat lesz! :) Magyar map-készítő nincs esetleg? :)

    Ja, és isten a FAMAS!
  • a.carkey
    #1816
    A
    http://www.theplatoon.com/ravenshield/default.asp#851
    lehetett olvasni:

    "Rocky from Agression noticed something interesting on Amazon.com, apparently, the Raven Shield Map Pack is already on sale pre-order and is scheduled for release on July 8. Interesting."

    MÉG TÖBB TÉRKÉP!?
  • Petyus_
    #1815
    Kipróbáltam kicsit bugos de tényleg jópofa! :) Teátrális haláljelenetek! :)
  • Petyus_
    #1814
    Fullal is működik?
  • repro
    #1813
    Várni kell egy darabig. ha valami nem jó, azt ugyis kiírja (Server Full, Connection Failed, stb.)
  • Petyus_
    #1812
    Töltsd le az új mapet!
  • Braveheart
    #1811
    így sem jó, mi a baj?
  • Braveheart
    #1810
    ja megvan már hgs.serveftp.com
  • Braveheart
    #1809
    nem a konzolba kell beírni hogy open hgs.servegame.com? nekem nem jön be semmi. vagy van már patch?
  • Örm
    #1806
    Honnan lehet letölteni azt a törést amivel lehet multit játszani?
  • Lifeforce
    #1804
    Készen van és már vannak fent mennyetek.Nemsokára én is megyek.
  • Lifeforce
    #1803
    Mivel mondtam, hogy konfigolom.
  • radical
    #1802
    Pár kép LSC-ről akció közben:

  • radical
    #1801
    Kipróbálom! A régi néha poénos helyzeteket tudott összehozni:
  • Lifeforce
    #1799
    Szerverbe berakva az új map!!!
    Töltse le mindenki, ha nem akar a szerverről leszakadni :)
  • Petyus_
    #1797
    Emberek!

    Elkészült a módosítás a Karmához, ami megszűnteti a spárgázást, és realisztikus képet ad. Nekem nagyon bejön, próbáljátok ki!

    Letölthető innen! Csak be kell másolni a karmadata könyvtárba. Az eredetit azért őrizzétek meg, ha mégis jobban tetszene (amit nem hiszek :)).
  • Petyus_
    #1796
    Kösz! Nem egy nagy szám, de érdemes kipróbálni játékban, hátha jó.. campelni nem nagyon lehet rajta az tuti. :)
  • CB-LSC
    #1795
    azt szeretem a legjobban mikor a túszmentő csapatban az utolsó láma beül egy sarokba és várja az ensz felmentő csapatot.Na este jövök work SUX,mac 11 RULZ.
  • claw_
    #1794
    Jaja, csak sztem Life arra gondolt hogy ne legyen olyan aki utsó emberként kempel! Kell kempelő is ha védésről van szó, de kellenek rohamosok is... Mondjuk pl mekkora poén amikor Szimattal érzékelem hol a kempelő majd lerohanom mac11-el! Kifejezetten szoktam élvezni!
  • Tikal #1793
    Viszont ez egy két mapen elnézhtő bizonyos fokig, pl ahol túszt kell védeni vagy a bombát, ott nem nagyon érdemes a védőknek rohangálni, de azért az aranyközéputat meg lehet találni szerintem.
  • Lifeforce
    #1792
    És még egy kérésem van a hgs-en játszó emberekhez.
    Ez a játék csapatjáték és játék tehát szépen megkérlek benneteket, hogy azok az emberek akik egyhelyben állnak és úgy várják az ellenséget (kampelnek) azok ne vegyék el a helyet azoktól akik játszanának.Ez vonatkozik a CB klán tagjaira is.
  • Lifeforce
    #1791
    Na új map berakva, weblap megfrissítve. (onnan is letölthetitek az új mappot.)
    Reggeltől lesz betéve a szerverbe.
  • Jacek
    #1790
    engem a rangatas zavar kurvara:))de ilyen volt a cs is az elejen:PP
  • Petyus_
    #1789
    Akit érdekel szedheti az új mapet innen!
  • Petyus_
    #1788
    Direkt.. biztos van oka, de így tényleg elég szar. :P

    (Bocs a ma esti TKért aszittem amcsi vagy!)
  • Petyus_
    #1786
    Júniusban jön az első kiegészítő.
  • Petyus_
    #1785
    Life! Ki lehetne próbálni még egy új mapet!

    http://www.theplatoon.com-on van fenn!


  • CB-LSC
    #1784
    bementünk az új mapra és az emberek 80%-nak nincs meg.Szedjétek le a hgs.servegame.com -ról a fix-el együtt.