16419
  • CB-LSC
    #1876
    nekem is volt amíg ki nem kapcsoltam az árnyékokat.Nézd meg hogy mind a terrorista,rainbow,és a túszok árnyéka is ki van e kapcsolva.Na,este jövök és ha nem lessz tele a szerver hozom a zajos tücsköt.
  • G_ArchAngel #1875
    ki van kapcsolva, nem is árnyékokat mondanék:
    inkább a tárgyak, karakterek fekete negatívja lepi el a képernyőt
  • CB-LSC
    #1874
    kapcsold ki az árnyékokat.Különben is sok erőforrást igényel.
  • G_ArchAngel #1873
    Szerintem fegyverkatalógust kellene kiadni az ilyen képekből, csak azt nem tudom, hogy a PlayBoyt vagy a HM Vezérkarát keressem fel támagatásért - de több kelne el belőle, mint eredeti RS-ből :)

    A tegnapi csapattársaimtól itt kérek elnézést a balf***ságaimért (TK. ziccer elcseszése) - hulla másnapos voltam. Azt sem tudtam ki honnan lő, néha azt sem hogy én lövök e?

    Kérdés:
    Gef3 Titanum200-asom van: néha idegbeteg árnyékjáték kezdődik a gépemen, ami task váltás, majd visszatérés után megszünik. Mitől van ez?

    Más.

    Mostanában a hangrendszerem (Audigy) is berosál, de érdekes módon csak bizonyos fegyverhangok közelében - amint elhal, vagy eltávolodok megszűnik. Kikapcsoltam a 3d hangot, eax-et mégis visszajön a probléma.

    Más.

    Tud e már valaki valamilyen megoldást arra, hogyha célzok, akkor az egér ne centiméterenként ugráljon, mert lassan csoda, ha a falat eltalálom (meg stoto hátát)

    A gép egy 1.7 P4, 1Ghz Rambus, Gef3, Audigy, Logitech MX700 mouse - tehát a hardver nem lehet gond (minden frissítve van)

    Várom a "vegyél új gépet"-nél értelmesebb ötleteket!

    Köszi.
  • [Rush]
    #1871
    Ez se rossz :)))

  • [Rush]
    #1869
    Ha már ilyen kép nap van :o
  • claw_
    #1868
    Én még a TMP-t is szeretem!
  • CB-LSC
    #1867
  • CB-LSC
    #1866
  • Evilmann
    #1865
    Ha a LAN-ban levő gépek nincsenek internetre kötve akkor mennie kell, amikor sír csak válaszd a pipát és pár másodperc után elindul. Ha internetre is vannak kötve a gépek akkor két file-t egy kicsit át kell buzerálni, asszem ebben a topikban is le van írva előrébb.
  • Hamlet
    #1864
    Nem baszik leszedni, csak elfelejti be is masolni a megfelelo konyvtárba :)
  • CB-LSC
    #1863
    az mp5 kistesója de benne van a játékban is.
  • CB-LSC
    #1862
    szigorúan csak hangtompítóval:).Hol a kukker az a stukkereden he?
  • radical
    #1861
    Ez MP5 vagy más?
  • Lifeforce
    #1860
    Nekem a ma berakott map nagyon bejön.
  • Lifeforce
    #1859
    De megy csak új mapok vannak rajta és mindeki baszik leszedni 5mb-t.
    Bejön az új map és a fél társaság eltünik.
  • claw_
    #1858
    Nem csak neked biza...
  • Hamlet
    #1857
    Csak nekem nem megy a hgs??? :((
  • a.carkey
    #1856
    Team Speak> Van valami állandó TS v RW a Green és a Red oldalra? Mert jó lenne, persze szigorúan csapatmunka szempontjából ...
  • Braveheart
    #1855
    ja épp onnan jövök
  • oneal1
    #1854
    jó most a hgs??
  • HooDoo
    #1853
    kedvenc rogue spear pályám :) mitnyertem? :)
  • Petyus_
    #1851
    Nem MOH:AA hanem Rogue Spear!
  • antijedi
    #1850
    én nem emléxek ilyen mapra a mohabol... :D
    szal 3 opcio van:
    1. vagy én vagyok hülye és már elfelejtettem :D
    2. ez nem moha
    3. bénán van modelezve és valami egészen más mint aminek lennie kéne
    én a 2-esre tippelek :DD
  • radical
    #1849
    Biztos páfrány. Izé moha.
  • radical
    #1848
    TUTI nem.
  • Stotoo
    #1847
    nem
  • radical
    #1845
    Nem. Miez?
  • Petyus_
    #1844
    Nem neked!
  • Stotoo
    #1843
    nem
  • Petyus_
    #1842
    Ismerős?

  • Tikal #1841
    Szerintem nem igazán lenne értelme játszhatoság szempontjábol. Meg amugy sem vagyunk kigyók hogy hőkép alapján vadásszunk :)))
  • Petyus_
    #1839
    Inkább SOF2. :)

    Splinterben mindennek hőképe volt.. szerintem az egy külön plugin volt az Unreal Engie-ben hogy olyan jól nézett ki. Bár nem kizárt, hogy házilag is tudtak olyat fabrikálni.

    Az a lényeg, ha van ilyen mod, írjuk be a fórumra, próbáljuk ki, és főleg beszéljük meg, hogy etikus-e a használata mert ezekkel a modokkal szokott gond lenni. :)
  • a.carkey
    #1838
    Csak azért kérdeztem, mert a képen Splinter Cell minőségűnek néz ki a thermal ...
  • Lifeforce
    #1837
    A H.G.S. nincs visszagyengítve.Én is napjában töbször bújom az RS honlapokat, hogy esetleg valami rejtett beállításokkal jobbá tegyem a játékot.Ha a thermált ilyenné tehetem valahogy akkor üvöltsetek bár ez eléggé kizárt.
  • Petyus_
    #1836
    Lesz. Rövidesen. :) Még a fényeken dolgozik a srác, meg bugjavításokat végez. :)
  • Alexease
    #1834
    <a href="http://www.link.hu">link neve</a>
  • Jacek
    #1833
    na jo hagyom mert csak linkelgetem a semmit:)
  • Jacek
    #1832
    SZÖVEG
  • Jacek
    #1831
    :DDD facom:)