16419
  • Crem
    #2582
    Ja!

    Nekem is ez a gondom...

  • radical
    #2581
    Na mostmár én is benne vagyok.
  • KM
    #2580
    Hali!
    Megy most a szerver, mert server did not responddal nem csatlakozik.:(
  • repro
    #2579
    de
  • radical
    #2578
    Miért Scrat nem az?
  • repro
    #2577
    szerinted nekem jogtiszta??
  • radical
    #2576
    Ja benne vagyok csak amcsiként...
  • repro
    #2575
    pl. Darkhorsenak rosszabb a statisztikája, mégis 2500 hellyel előrébb van..
  • radical
    #2574
    Én is beloggoltam mérnem vagyok benne? Vagy ebbe csak a jogtiszták vannak benne?
  • repro
    #2573
    klikk
    nagyon lol ez a statisztika.. nézzétek meg a magyarokat.. igaz többen is be loggolhatnának az ubinál
  • Crem
    #2572
    Hi!

    Megy a server?
  • claw_
    #2571
    Volt az 15 is, mert rendesen rángatott mancsom! Majd mikor rájöttem, elkezdtelek becélozni deserttel, hogy "na most meghalsz!" erre volt pofád fejbelőni! Grrr!
  • Hoz_Hun
    #2570
    Ez a kedvenc fegyuszom.
  • Tikal #2569
    Csak a puska kedvéért:

    A soldier serving with Number 1 Company 1st Battalion of the Irish Guards covers Royal Engineers trying to extingush an oil well fire on the outskirts of Basra Thursday, April 3, 2003
  • Hoz_Hun
    #2568
    , de legalábbis nem fogja fel
  • Tikal #2567
    Annak szerintem fingja sincs mifolyik odaát... :)
  • Hoz_Hun
    #2566
    Hogy mennyire képben van az Amcsi elnök, ezt nyilatkozta amikor megtudta a lentebb említett hírt: Tényleg, ez nagyszerű!
  • Tikal #2565
    Persze az a része engem is érdekelne, csak erre az élőben dologra kaptam fel a fejem, szoval valszeg Hoz-nak lehet igaza.
    Tegnap belinkeltem egy képet egy kis vérfürdőről, huu...
  • caratyuska
    #2564
    tessék vegyetek egy pár kiegészítőt ,és indulás irakba : http://www.blackhawkindustries.com/dealer.asp?cart_id=493
  • caratyuska
    #2563
    szépnek nem szép ,de érdekes ,illetve még mielőtt megszólnátok ,maga az akció ,és a video szerintem érdekes ,az hogy mi történik meg .....
  • Hoz_Hun
    #2562
    Áh szerintem csak a parancsnokság látta élőben. Remélem a média is hozzájut valahogy. Bár ha az amerikai mentalítást és önreklámozást nézem, ez lesz az egyetlen olyan anyag, amit szégyenkezés nélkül leadhatnak.
  • Tikal #2561
    Nem hiszem hogy élőben leadnának egy ilyet, mi van ha baj történik vagy pont a kamera előtt loccsan szét a feje, az nem szép látvány...
  • caratyuska
    #2560
    http://hunters.hu
  • Hoz_Hun
    #2559
    Jaja persze sokat. Sőt játszottam is együtt a Hozé sráccal. Csak nem vagyunk ugyan az a személy.
  • antijedi
    #2558
    de teis bfezel nem vagy legalábbis vfeztél (nem a hozé hanem te :D)
  • Hoz_Hun
    #2557
    Emlékszem, azután találkoztunk, hogy az Ami(igazából Kanadai) klánom a TBB feloszlott. Elég gáz volt akkoriban ladderezni modemmel. :)))
  • Hoz_Hun
    #2556
    Hello
    Ja én sem találkoztam mással. Az amerikaiak (mondanom se kell) nem tudtak, hova tenni származásilag, pár páran felfogták, hogy valahol Európában. :)))

    (Egyébként csak Hoz, mert van egy Hozé is a Battlefield-ben. Sokan osszekevernek benünket, csak ezért helyesbítek)
  • Gabor_(HSF)
    #2555
    Még waroztunk is a ladderben a neveddel mert kevesen jöttek a hsf ből igy kellett a kamu ember is igy nyertunk 2000 ben
  • Gabor_(HSF)
    #2554
    SZEVA HOZÉ!!!ez tény 1999 ben még másképpen müködtek a dolgok bár a jö öreg 56k és a késöbbi isdn is volt olyan majdnem mint most az adsl...de 99 ben rajtunk kivül nem szinte hanem egyátalán nem volt magyar a zonen csak 99 vége fele kerültek elő a hunteresek..én mással nem találkoztam akkoriban
  • Hoz_Hun
    #2553
    Ja ja. Nagyon megnézném ezt az akciót. Nem kerül fel az ijesmi az internetre. Ez vették fel videóra a kommandosok a helyszínen:

    "A csapatot golyók fogadták a környező épületekből azután, hogy a kivilágítatlan Blackhawk helikopter leszállt a násziríjai, Szaddám Huszein iraki elnökről elnevezett kórház területére. Az ellenséges tüzet elfojtották az amerikaiak és gyorsan behatoltak abba az épületbe, ahol a hírszerzés szerint az őrvezetőt fogva tartották. A kommandósok ismét tűz alá kerültek, amikor négy katona hordágyon kihozta és a helikopterhez vitte a sebesült katonát. Az épületben nem volt tűzharc. Az osztag tagjai közül senki sem sebesült meg. A kommandósok az épület alagsorában lőszert, térképeket és egy terepasztalt találtak, ami azt bizonyítja, hogy milicisták katonai célra használják a kórházat. Két amerikai katona holttestét is kimentették a kórházból. Az akció során egy nagy tűzerejű csatahelikopter és egy távközlési összeköttetést biztosító repülőgép körözött a kórház fölött"
  • a.carkey
    #2552
    Hát nem tudom mennyire igaz a hír, de a szövetségesek már bagdadban harcolnak. Ott 1 óra múlva sötét van, szóval ma már nem veszik be, de a hétvégére szerintem igen ...
    Szerintem a #2549nél meg szintén "elírás" van. Max műholdról látták. Ha meg ennyire hülyék, hogy ebből médialátványosságot csinálnak, rajta. De szerintem ez is kamu.
  • a.carkey
    #2551
    Az első Rainbowra még a megjelenési hetében csaptam le. Akkor még szinte senki sem tudta mi is az. Még nem volt 3ds cuccosom - 3dfx - anélkül nyomtam végig. Nyagyon bejött. Akkor szerettem meg az FPSeket (meg a Half-Liffal). A korábbiak nem érdekeltek. A R6 bejött. Normális netem, csak tavaly nyár óta van. R6et hobbi szinten nyomtam Lanon - ha összejött - és singliben. Szóval nagyjából ismerem. Mindig is nagy élmény volt vele játszani. Most a vágyamat is teljesítették: látszódik a fegyver. Mi kell a halandónak még????
    :)
  • CB-LSC
    #2550
    képzeld otthon hogy megqrják őket hogy otthagyták a cuccost.
  • Hoz_Hun
    #2549
    Ma reggel 2-kor. Ezt a műsort szerezze már meg valaki!!!

    "Jessica Lynch kiszabadítását egyenes adásban, monitoron követte végig a térségbeli erőket irányító Tommy Franks tábornok az amerikai középső parancsnokság katari előretolt parancsnoki-vezetési központjában. A különleges osztag kamerákat is vitt magával, és élőben sugározták a kétórás mentőakciót."
  • CB-LSC
    #2548
    na ez a "Sam Fisher gun".
  • Petyus_
    #2547


    F2000 ez is eléggé Sam Fisher style. :)
  • Hoz_Hun
    #2546
    Egy kis "Rainbow Six" hír az Iraki területről:

    "Katasztrofálisan" sikerült a brit különleges alakulatok észak-iraki bevetése - jelentette a Daily Telegraph című brit napilap. Az SAS és SBS alakulatait az irakiak felfedezték, a kommandósokat felszerelésüket hátrahagyva menekítették ki helikopterekkel."

    Lol fegy(ert)vesztve rohantak. Továbbá:

    "A körzetből tudósító al-Dzsazíra képein iraki törzsi harcosok a kommandósoktól zsákmányolt Land Rovereket vezettek."

    Ez az hajrá SAS...de azért mutathatnának is valamit az AK-s irakiak ellen a helyett, hogy othagyják a saját fegyuszaikat, meg járművüket.
  • Hoz_Hun
    #2545
    Ez igaz, akor ismerkedtem meg Öcsivel, mge Gaborral :). Szinte az első magyarok voltunk az Gaming Zone RS részén. Jó kis modemes idők. Olyan király lagok voltak, hogy meglőtem az üveget és már javában elrohantam mellete amikor összetört. :)
  • R@in
    #2544
    Na húzzatok innen a "Fegyverkereskedő vagyok" topicba!
  • Gabor_(HSF)
    #2543
    Te játszottál az r6 sorozattal???hogyhogy nem találkoztunk soha a neten,én 4. éve szite minden nap nyomom