16419
  • a.carkey
    #2622
    Még egyszer megkérdezem:
    Mit kell tenni, hogy kiírja a játékidőt, illetve, hogy lássam magam a ladderen az Ubi.comon?
    Regisztráltattam magam korábban. (Ne mondjátok, hogy eredetinek kell lennie a CDkeynek, mert andrew és repro is fent van a listán ...) Szóval? Tipp?
  • CB-LSC
    #2621
    UBI.com-ról:)
  • Petyus_
    #2620
    Coop szerver:

    81.182.14.41
  • CB-LSC
    #2619
    innen szedjétek mert az előzőt xml dokumentumnak nézi.
  • CB-LSC
    #2618
    Próbáljátok ki ezt a módosított ragdoll-t kicsitt jobb a golyók kölcsönhatása az emberekre:).Life Te is ezt ted fel a szerverre lécci mert átírtam benne valamit és faszán működik.A karmadata könyvtárba tegyétek.Ha valaki akarja meghagyhatja az eredetit is.
  • caratyuska
    #2617
    affairmative
  • Gabor_(HSF)
    #2616
    de ne konzolbol hanem az ubi rol a join ip nel ird be
  • Gabor_(HSF)
    #2615
    akkor ip 81.182.26.29
  • caratyuska
    #2614
    kereső nem találja a servert nekem
  • Gabor_(HSF)
    #2613
    Na elinditottam adv 8 emberre..HSF_Adsl2_jelszo_hun
  • radical
    #2612
    Te honnan szereztél és mennyiért eredetit?
  • caratyuska
    #2611
    http://www.raven-shield.hu/ be kéne jegyeztetni
  • caratyuska
    #2610
    hát ha csak ketten leszünk ,és van kedved ,akkor co-op jobb lenne ,mint egymást hajkurászni :)
  • Gabor_(HSF)
    #2609
    coop vagy adv?
  • caratyuska
    #2608
    én mennék
  • Gabor_(HSF)
    #2607
    de ha gondoljatok elinditom de max 6 -7 embert bir el jah!! es mar az ubin lehet megtalalni nem pedig konzolbol
  • Slow
    #2606
    hm
    gyertek a krekkelt cseh szerverre!
  • Gabor_(HSF)
    #2605
    de most löttem le a servert
  • Gabor_(HSF)
    #2604
    mondjuk az en 2 serverem ez segit?
  • Slow
    #2603
    hsfadv.homeip.net
    hsfcop.homeip.net

    ezkről tud valaki?
  • Slow
    #2602
    life N/A icq-n...:/
  • Slow
    #2601
    pingelem, megvan az (legalábbis az ip...)
  • Gabor_(HSF)
    #2600
    abszolute megszünt a server
  • Slow
    #2599
    előfordul...
    különben is aludni kell a kicsiknek..,)
  • Slow
    #2598
    igy van
  • caratyuska
    #2597
    alfa, the server is down?

    mert most dobott le ,szerintem mindenkit

    roger that
  • CB-LSC
    #2596
    mit gondoltál?Mindent ingyé?Ahhh a tipikus magyar.
  • oneal1
    #2595
    feldudtok menni a hgs re???
  • radical
    #2594
    Jól látom hogy kiszedik a ladderből a nem eredeti keyes játékosokat?
  • oneal1
    #2593
    lehet hogy lemaradtam valamiről de aztr irja ki
    hogy invalid password:((
  • a.carkey
    #2592
    Ban egy rysmith nevű csákó, ő
    94h 18m 19s játszott eddig. Ennyit tán mi is nyomtuk ...
  • a.carkey
    #2591
    Bocs a laddrre gondoltam ...
    HEHE ...
  • a.carkey
    #2590
    Figyuzzatok! Én regeztem magam az UBi.com on, de nem látszódom a szerveren. Mit kell tenni, hogy kiírja a játékidőt, illetve, hogy lássam magam?
  • CB-LSC
    #2589
    ja már Life leírta.
  • CB-LSC
    #2588
    igen mert aki nem keresőböl jön be azt nem számolja bele.
  • CB-LSC
    #2587
    igen.
  • Lifeforce
    #2586
    Na akkor kezdek egy hosszú leírást. :)

    12/16 és full.Ez azért van mert még vannak olyan emberek akik az open parancsal csatlakoznak és ilyenkor nincs kapcsolat az ubi szerverével és nem látja a szerverkereső.

    " ma 20:06 | Válasz erre | #2583

    R6WindowServerListBox Transient.R6WindowServerListBox0 (Function UWindow.UWindowListControl.GetItemAtIndex:009E) Runaway loop detected (over 1000000 iterations)

    History: FFrame::Serialize <- UObject::ProcessEvent <- (InteractionMaster Transient.InteractionMaster0, Function Engine.InteractionMaster.Process_PostRender) <- UInteractionMaster::MasterProcessPostRender <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop


    Emberek miert kapom MA már 4x ezt a hibaüzenetet???
    és a kritikál error is"
    Ez azért van mert a szerverkereső nem tud behívni egyszerre ennyi szervert.
    Jelöld ki a szűrőben, hogy csak a bombás szervereket mutassa, és frissíts rá és várd meg míg az összes bombás szervert behívja.Utánna kilépsz a játékból majd újra belépsz és mostmár beállíthatod, hogy minden szervert mutasson.Ezután tökéletes lesz.A gyártók igérik, hogy a pachban kijavítják többekközött ezt is.
  • antijedi
    #2585
    és az normális hogy a serverkeresőben azt irja hogy 12/16 erre amikor csatlakozni probálok kidob egy "the server is full" felirattal?
  • ReTeK
    #2584
    akinek otthonra puska és egyébb hadianyag kell, beugrik a kocsiba, autókázik pár orát a balkán fele... ott most szivesen megválnak tőle


    ja télleg anno 1 fickó kapott pár évet amiatt, hogy gépágyút + töltényekett rejtegetett a padláson, ruszkiktól vette "ócsón".
    Mire akarta használni ??
  • Crem
    #2583
    R6WindowServerListBox Transient.R6WindowServerListBox0 (Function UWindow.UWindowListControl.GetItemAtIndex:009E) Runaway loop detected (over 1000000 iterations)

    History: FFrame::Serialize <- UObject::ProcessEvent <- (InteractionMaster Transient.InteractionMaster0, Function Engine.InteractionMaster.Process_PostRender) <- UInteractionMaster::MasterProcessPostRender <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop


    Emberek miert kapom MA már 4x ezt a hibaüzenetet???