16419
  • Crem
    #15257
    Na mi a pálya emberek?

    Itt az új überf@asza server , mi meg nem vagyunk sehol?

    Vagy a sok külföldinek lett csinálva?:)
  • Big Daddy
    #15256
    Zoli eladtam a karit!
  • swat sniper
    #15255
    ki volt este az I belive???
  • swat sniper
    #15254
    a Szerver azt írja ki hogy incompabilite version és sztem a külföldiek se tudnak felmenni üres a szerver
  • Big Daddy
    #15253
    kiprobáltam, aztán rajöttem h gyér vagyok
  • ghost cb
    #15252
    ???
  • Big Daddy
    #15251
    privi ment
  • zoli80
    #15250
    mennyiért?:)
  • Big Daddy
    #15249
    radeon 9700 érdekel vkit?
  • zoli80
    #15248
    miért,én is ide irtam be egy eladó controllert és 1nap alatt elvitte vuk:)
  • Big Daddy
    #15247
  • ghost cb
    #15246
    Van egy eladó Logitech WingMan Force 3D joystickom. Februárban vettem, kiprobáltam, aztán rajöttem h gyér vagyok a szimulátorokhoz. Force feedbackes (nagyon joo), amugy meg 7 gomb, 8 nézelődő gomb, gázkar, csavarható. IRÁNYÁR: 16E (boltban 18).
  • Crem
    #15245
    Alapról még mindig azon csodálkozom, hogy Angliában 1.5Mb/sec cirka 6500.-ft...

    Nálunk majdnem a 2.5 x drágább..
  • Crem
    #15244
    15.900.-ft/hó...

    Ugyan megrendeltem... De nem találom valami "hű de überfasza" akciónak...
  • Gabor_(HSF)
    #15243
    csak adver mostanában
  • spyderco
    #15242
    A szerveren szokott lenni coop is vagy csak adver megy?
  • zoli80
    #15241
    2oraval a format c után a norton 3férget talált,kurva annyat az összes virusgyárosnak!
  • spyderco
    #15240
    Erről a témáról itt találtam egy cikket.
  • spyderco
    #15239
    RvS nocd innen szedheted.
  • zoli80
    #15238
    Rohamosan terjed a világban az új magyar vírus
    2004. június 15. 17:13, Kedd - Gyurkity Péter

    A Hazafi és Erkez.B néven is ismeretes Zafi.B más féregvírusokhoz hasonlóan elektronikus üzenetek csatolt állományaként, illetve a fájlcserélgető hálózatokon, .pif, .com és .exe fájlokban terjed.

    A féreg új változata a múlt héten bukkant fel, és elődjével ellentétben már többnyelvű - magyar, német, holland, angol, olasz, svéd, spanyol és orosz - üzeneteket, továbbá a Winamp zenelejátszó és a Total Commander fájlkezelő program fájljait használja fel a terjedésre. Az ír Rits e-biztonsággal foglalkozó cég szerint a többnyelvűség azért jelent nagyobb veszélyt, mert a felhasználók általában elővigyázatlanabbak az anyanyelvüket használó üzenetekkel szemben. A többnyelvűséget a hét elején felfedezett Sober.D féreg is kihasználja, amely az angol mellett már német üzenetekben is terjed.

    Az F-Secure szóvivője elmondta, hogy más férgekhez hasonlóan a Zafi.B is a felhasználó gépén található email címekre továbbítja magát, sajátossága viszont, hogy megbénítja a Windows Registry szerkesztőjét, valamint a Feladatkezelőt. A Sophos vírusirtó cég közleménye szerint a hálózatukba 24 óra alatt beérkező jelentések 60 százaléka állt a Zafi.B tevékenységével kapcsolatban. Mindhárom vállalat felhívja a felhasználók figyelmét, hogy a féreg képes megbénítani a legtöbb vírusirtó programot, tehát lehetőleg óránként próbáljuk meg frissíteni szoftvereink adatbázisát.

    A Zafi.b egy koreai vírusirtó programfejlesztő véleménye szerint a Távol-Keleten is gyorsan terjed, Korea Times közölte, hogy a féreg várhatóan Dél-Korea számítógépes rendszereiben is nagy pusztítást fog végezni . "Több ezer Zafi B példányról kaptunk jelentést a hétvége folyamán, amelyek a mai munkakezdéskor várhatóan rengeteg problémát fognak okozni" - mondta az AhnLab munkatársa, Cho Ki-heum.

    Sikeres fertőzés esetén a féreg túlterheléses (DDoS) támadást indít a www.virusbuster.hu, a www.2f.hu, www.parlament.hu, valamint a www.virushirado.hu ellen, az általa elküldött üzenetekben pedig követeli a hajléktalanok életkörülményeinek javítását, a büntetések szigorítását, valamint a halálbüntetés bevezetését. A legtöbb féreghez hasonlóan a Zafi.B is kizárólag Windows alapú gépeken terjed, a Linux, Mac OS, és Unix rendszerek ezúttal sem forognak veszélyben.

    forras:sg

    én beszivtam,totálisan szétkurja a gépedet:(
    format c után vagyok,valaki elküldené nekem azt a kis bint amit ha bemountolok nem kéri a cd-t?már nem emlékszem hol volt.
  • KranaZoli #15237
    Hi Daddy!

    Megkaptam a cuccost.
    Köszönöm szépen a munkát amit fordítottál rám és a természetesen magát az anyagot is.

    Írok majd!
  • Gabor_(HSF)
    #15236
    IME az új szerverünk állaga 2 server futtatása közben..(RVS fullon)
  • Crem
    #15235
    Üdv emberek!

    Mivel tegnap meghalt (immár a második DSL modemem) Az Axelerós csapat ugyan nagynehezen életrebírta, kaptam egy jó kis belső információt!:)

    Pontos időt nem tudnak mondani, de NAGYON HAMAROSAN itt a 768 a lakosság számára!!!!
  • Big Daddy
    #15234
    Föladtam.....
  • KranaZoli #15233
    Köszi!

    Jelzek ha itt a cuccos!
  • zoli80
    #15232
    "na,inditsd el zsolti" :)
  • Big Daddy
    #15231
    hétfőn adom fel,már lemásoltam
  • Adam II
    #15230
    Most már minden világos!
  • KranaZoli #15229
    Nem megvettem, kaptam. (crack-elt verzió)

    Ha megvettem volna, akkor nem kérdezgetnék a magyar nyelvű kézikönyv felől.

    A másik oka meg az, hogy jelenleg másik gammával játszok.

    Ebbe belenéztem, megtetszett a tréning rész, aztán amikó jött a hadjárat és a tervezés, térkép, user-ek kiválaszt
    sa, akkó aszontam, hogy pihentetem egy pöttyet.

    1enlőre várom Big Daddy-től mankót (kézikönyvet).

    Asszem nem hagytam ki semmit :)
  • zoli80
    #15228
    ADMINJOG NÉLKÜL KINSZENVEDÉS A SERVER!ENNYI ANYASZOMORITÓ MARHAT EGY RAKÁSON,BORZASZTÓ ÉS MÉG BANNOLNI SEM TUDOM ÖKET.JÖJJÖN MAR VALAKI!AZT HITTEM KÉT HÉT ALATT MEGTANULTAK JATSZANI EZEK A MARHAK:)
  • zoli80
    #15227
    nem jön senki?sajna nem tudok kivágni mert nem mükszik az adminlogin.
  • zoli80
    #15226
    azért egy picit nyomok mert nagyon hiányzik:)
  • zoli80
    #15225
    ciki a szitu mert anno én hangoskodtam hogy szeretnék hozzájárulni a server üzemeltetéshez csak sajna kiderült hogy nehezen jön össze még az a kevés pénz is ha nem melózok.a "zsebpénzem" meg megy az az uj első autómra meg a hülye gépre ugyhogy nem ilyen egyszerű de azért köszi:)
  • zoli80
    #15224
    az még 100000 fölött van ha jól láttam,akkor mar inkább az uj ati nem?x800 vagy mi a frasz.amugy ezt a prot is szarra lehet huzni állitolag.amugy az xt csak a mag/memoria sebességében különbözik az ujtól?
  • Crem
    #15223
    1.0-át nyomjuk...

    A belső kereső látja!:)

    Jah...

    Megvan a MAG aki fizet havonta. Szal' ettől még jöhetsz játszani...
  • Big Daddy
    #15222
    9800 XT-re gyűjtök.Annál alább már nem adom.Remélem most,hogy kijött az X800,lemegy egy kicsit az ára.
  • Big Daddy
    #15221
    jól gondolod
  • Adam II
    #15220
    Mondcsak te mért vetted meg ha nem játszol vele???
  • zoli80
    #15219
    olcsó volt és kölcsön is kértem:)
  • KranaZoli #15218
    Hát nem kellett sokáig böjtölnöd :)