16419
  • a.carkey
    #3747
    Ja, és csak ezt tudta angolul ... :)
  • a.carkey
    #3746
    1 hét ... :)
    Volt egy film, amiben a kínai mindig azt válaszolta arra a kérdésre, hogy mikor lesz kész a felújítás, hogy:
    "Egy hét!" :)

    Lehet, hogy EZ van most is? :)
  • Gabor_(HSF)
    #3745
    MM eleg "sux" nekem 3 hete mindig a (na még 1 hét) et mondanak,ma éppan a Polus MM-ba,hevesebb vitába kezdtem az egyik főmuftival, de igéreten kivül,meg hogy fingja nem vot miről beszéltem, mást nemkaptam
  • a.carkey
    #3744
    Szerintem felesleges most már elkapkodni. Gondoltam megfűzöm unokatesóm, hogy Belgiumból hozzon nekem egyet, ha a jövő héten úgyis hazajön. De aztán + azt gondoltam, ma megnézem úgyis. Lehet, hogy mire hazaér, már +lesz. Akkor + minek?! 1 hetet most már kibírok "féllábon", crackesen is. A magyar cégek barmok és pofátlanok.
    Uez az unokatesóm megpróbálta itthon a főnöke söreit forgalmazni, de kiderült, hogy aki a belga söröket forgalmazza, minden belga sört "lestipistopizott". Így nem lesz itthon PALM sör. Miért? Mert a piac telített. Pedig iszonyat milyen ász sör az ...
  • a.carkey
    #3743
    Ja, ja. Anulu. "Papának Mama" ... :)
    Nekem is először 7900 forintot mondtak, de a csajt megkértem, hogy mondja már meg biztosra, és rákérdezett a főnökénél: az + 9900 forintot mondott? Nem értettem én sem, hogy mi van, de vsz 7990 az elővételes akciós ár lesz, a többi + a bolti. De az Automexnél két hét múlva lesz - elvileg -, a MM-ban jövő hét végétől, már húsvét után. Ennyit sikerült kiderítenem ma.
  • Gabor_(HSF)
    #3742
    Volna egy javaslatom..Aki már eleget várt erre a gaméra,milenne ha összejönnénk 4-5 en ,és kiruccanánk Austriaba a venni egy pár db-ot!!!!!!!!
  • Gabor_(HSF)
    #3741
    Jól láttam tegnap? benned ANULUT tisztelhetek a gameban?....egyébbként én is most értem haza, Raven után rohangáltam, de sehol semmi.
    Nekem az automex-nél 7990,- et mondtak ennyivel is foglaltam le 11 db-ot,na majd meglátjuk
  • a.carkey
    #3740
    3740
    Szegény "Diablo 2" topikot is lehagytuk ...
  • a.carkey
    #3739
    AUTOMEX (+ vessző hibák ... grrrrrr!)
  • a.carkey
    #3738
    FASZOK A MAGYAR TERJESZTŐK: MA személyesen elmentem érdeklődni Raven eredeti után. A kiscsaj az automaxnél - nem annyira yoo, mint a kis alacsony fekete az AQUA Computersnél - azt mondta, hogy 9900 ft lesz, és KÉT HÉT múlva jelenik meg (már majdnem egy hónapja jött ki ...)
    A Media Marktos srác meg azt mondta, hogy jövő hét végén már meg tudjuk venni a West End MM-ban ... Ez azért érdekes, mert az Automax a terjesztő ... TISZTA BARMOK, de rendesek. Faszért húzzák az időt?! A Port Royale c. játékot ami a múlt héten jött ki, már lehetett kapni, a Ravent meg még nem. BRAVO HUNGARY! Mi tartunk az EU-ba ...


    HALF OFF:

    Visszatérve a "Golani" és "Mat'kal" témára: a "Golani", mint a 101-esek. (Kb.) A Matkal, meg mint a 22. S.A.S. "Pagoda Group" vagy a GSG-9/A! Ennyi a különbség ...
    Az egyik ernyős (G), a másik anti-terrorista (M).

    A Mat'kal kb. annyira nem publikus a médiában, mint a GSG-9. Amióta a GSG-9 egyik emberére és a családjára rágyújtották a házukat a RAFosok, azóta nem látni őket símaszk, vagy fekete kitakarás, elsötétítés nélkül. A Mat'kal egyik kiképzőhelyét is felrobbantották, ezért titkolóznak ők is és szinte minden AT & HRT. Két kivétel van: G.I.G.N. és a B.B.E. . A többiekről szinte soha semmi igazi info. Az amerikaiaknál is titkolják a Deltát és a DevGroupot. Infokat kapni főleg a 101. LSZHról, a SEALról kapsz, de az amerikaiak magamutogatóak. A ruszkikról szinte semmi info nem szokott kiszivárogni. Talán azért, mert a nagyok (Al'fa, Wympel) a K.G.B. alakulatai.
    A GSG-9ről meg még csak annyit, hogy HIVATALOSAN 1500-nál is több küldetésük volt, de csak 4 esetben (!!!) használtak fegyvert: ebből két esetben őrkutyákra lőttek ...

    Más.
    Hihetetlen mennyire gyorsan írogattok be a topicba. Lassan a CS-sek is elkezdhetnek flamelni ...
  • And5
    #3737
    5cigihez jó 1db
  • And5
    #3736
    botban 115HUF 10db 5cigihez jó kb
  • Strahd_
    #3735
    Ma egészt nap nem volt meló :))
  • Tikal #3734
    nagyon unatkozhatsz melohelyeden :)))
  • Strahd_
    #3733
    nem vágom miröl beszélsz repro... de majd este megbeszéljük.

    Over end áut
  • Strahd_
    #3732
    Petyus :) történt irás :)

    Véjt tu brávo szíjn .beng end klír . Rádzser Ézsdkjú! ...Brávo Gó !..Dont múv! Dráp jór vepon!
    Dont mú ö muszl! Éria klír!

    :) Háztidzs Szekjurd
  • repro
    #3731
    hol lehet beszerezni?
    vagy csak tekerjem le a tollamról?!
  • fluga
    #3730
    na most nincs ichletem, majd később kitalálok vmi oldalt..
  • And5
    #3729
    ez egy filter rányomod a végére és megszűri a kátrány és a mérgező anyakok 60% ét 2 napja már ezzel nyomom semmi íz romlás nincs 5 cigihez jó az egyik ilyen filteremben már vastagon áll a cucc ebben is van egy kis barna nézd meg az 1 cigi eredménye
  • fluga
    #3728
    60%al kevesebb kátrány akkor van benne, ha 60%a Mari Juana kisasszony kertecskéjéből van:)))
  • repro
    #3727
    lehet, h igazad van, de én nem vágom..
    mit csinál egy töltőtoll kupakja a cigi végén??
  • repro
    #3726
    Stradh_nak még egy:
    Olvastad az AA fórumot??
    mikó megyünk kirándulni??
  • And5
    #3725
    60% -al kevesebb kátrány!!!
  • repro
    #3724
    Stradh_ te annyira vicces vagy ma, mint majdnem én
    fogalmazni tudok mint atom...
  • Strahd_
    #3723
    Azért jó hogy repro amikor visszajon majd a barátnöjével senki nem fogja olvasni amit ir mert a repro szürö kiszüri az üzeneteit
  • CB-LSC
    #3722
    akkor fasza csávók.
  • Tikal #3721
    Drug Enforcement Adminstration
    magyarul a drog diler juhan pablo carlo seggébe ők küldik a skulot
  • Strahd_
    #3720
    Miért ?? Nekik már ugyse köl :)
  • CB-LSC
    #3719
    az egy köcsög inkább és megnehezíteném őket legszívesebben pár grammal.
  • CB-LSC
    #3718
    mé ezek kik?
  • repro
    #3717
    reszekessetek suhancok! visszajöttem Ósánból!
    ti a bordázott óvszeren megtaláltátok a bordákat??
  • Crem
    #3716
    Tikalnak van elég dicsősége az R6-ban legalább itt had fogjam meg!
  • CB-LSC
    #3715
    1 crackernek KB 15 perc egy törés elkészítése.Ja,és ha a clone CD-s változat van valakinek akkor nem kell törés.
  • [Rush]
    #3714
    Akko' má ne lészen dicsősége Tikaljómunkásembernek, mi?
  • Crem
    #3713
    Semmi gond!:D Csak én is a web oldalunkhoz kerestem 1-2 dolgot és bejött ez is...

    Gondoltam akko má' szóvá teszem...
  • Tikal #3712
    És még én vagyok militarista, ez meg vágja a haditörvénykönyvet
  • Petyus_
    #3711


    161. § Aki a harctéren az elesetteket, sebesülteket vagy betegeket fosztogatja, bűntettet követ el, és két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

  • Petyus_
    #3710
    He? Hálátlan kutya! Pedig AAO fórumban is segíteni akartam neked!
  • Tikal #3709
    iraki vagyok, most szedtem össze a földről :)))))
  • Petyus_
    #3708
    De.