16419
  • szucsati
    #5438
    Több embert már úgysem bírt volna el a netem
  • fluga
    #5437
    te öreg neked mi bajod van? szóltam én hozzád? Ott voltál amikor történt? nem hiszem. Apáddal jól elflémelgetünk, ami hálistennek alábbhagyott, ne kezdd újra, mert tőle fogsz kikapni.
    és ne kóstolgass, mert összeakasztjuk a bajszunkat.
  • radical
    #5436
    BAZE. Server full...
  • schoma
    #5435
    Hát bizony le.
    Pedig fasza volt...
  • Lifeforce
    #5434
    Francba :(
    Erről lemaradtam :(
  • szucsati
    #5433
    Nah itten van a buglist a mai tesztelésről, remélem, semmit nem hagytam ki:
    http://hunters.hu/forum/index.php?act=ST&f=9&t=20&st=0&#entry90
  • antijedi
    #5432
    énis jobkezes egerelést szoktam meg,balkezel nem is tudnélk egerelni :D
  • Tikal #5431
    Én is balkezes vagyok, de mikor életemben először gép elé ültem ott jobb kéznél volt az egér, igy hát ezt szoktam meg :)))

    Amugy békés vagyok
  • antijedi
    #5430
    mx500 és mx700 egyátalán nem szimetrikus, lehetetlen balkézel használni (énis balkezes vagyok de én jobbkézel egerelek :DD)
    mx300 viszont szimetrikus, optikája ugyanoylyan jo mint elöbbieknek, csak kevesebb funkciogombvan de játékra tökéletes szerintem (mellesleg az mx-eknek jobb az optikájuk mint a dualnak hiába csak egy optikájuk van mégis nagyobb a teljesitmény összeségében)
  • zoli80
    #5429
    Andrew miert léptél le?
  • szucsati
    #5428
    Ha valaki esetleg érez magában kis hajlandóságot arra, hogy segítsen Pet-R-nek, az töltse le a legújabb shop verziót (0.8), és jöjjön a szucsati.no-ip.com címre tesztelni!
  • Petyus_
    #5427
    "engem kurvára felbasz, de ez van"

    Otthon ilyen békés vagy? Csak a neten terrorizálod szerencsétlen embertársaidat kommandós bácsikkal és fegyverekkel?
  • Tikal #5426
    Nekem nem koszolodik hamar pedig LG, kosz csak akkor kerül rá mikor a család vagy vendég csodálkozva meglát vmit a monitoron és az ujját odabigyeszti amivel engem kurvára felbasz, de ez van :)
  • AndrewCB
    #5425
    Na? Nem jottok játszani? Megy a szerver! :)
  • zoli80
    #5424
    de honnan a zsirfolt ha hozzá sem ér senki??furcsa
  • Calver
    #5422
    Én áttörlöm vizet papír törlökendővel, majd szárazzal, utána egy ideig bírja... De ezek az LG-k ilyen kurva koszolodosak, lehet átrakom másik gépről a Samsungot az jobban birja... vagy csak azért mert nem azt használom?
  • zoli80
    #5421
    meddig tart egy restart kb?
  • zoli80
    #5420
    Köszi megprobálom!
  • zoli80
    #5418
    Ki volt a privat srác?valaki innen csak más néven?
  • Tikal #5416
    szerintem szabad, én is csináltam már ilyen ablaktisztitoval, de nekem a sima viz is faszán lehozza a koszt.
  • AndrewCB
    #5414
    5 perc mulva indul újra a szerver!
  • zoli80
    #5413
    probáltam de semmi nem jott le rola,csak még foltosabb lett:(( lehet hogy ez ilyen onkoszolos felhasználoellenség szar.uvegmoso folyadékkal szabad?
  • Tikal #5412
    nedves rongy, utána szárazzal szépen letörlöm, szép tiszta lesz, nekem is LG van, de nem flatron:)
  • zoli80
    #5411
    van kérdésem:lg flatron monitor,f700b,2nap alatt randa foltos lesz mintha leontotték volna lekvárral és utána ráhánytak volna egy nagyot.tisztitom két naponta de az is kurvára körulményes mert igyekszik foltos maradni.ti mivel tisztitjátok a moncsit?
  • Barnus
    #5410
    A ket logitechet nem ismerem, de az Explorer az tutira nem szimmetrikus es az nagyon kenyelmetlen balkezben. Ezert inkabb MS Intellimouse Optical 1.1-et javaslok az Explorer 3 helyett. Felbontas, scannelesi sebesseg ua, csak egyik szimm, masik meg csak jobbkezes (Mint Fluga irta, balkezzel jaccik, tehat ez is szempont:))
  • Calver
    #5409
    Ja és azt a sima egeret is kifinomultan... Nemrég beraktam a mosogatógépbe mind az egérpadom mind az egerem bizonyos alkatrészeit, és ez után hirtelen hatalmasat javult célzásom!
  • Calver
    #5408
    Én vagyok itt az egyetlen aki nem optikai egérrel nyomja? Petyus! Adnék, de nincs fényképezőgépemben se film méghogy digikamerám lenne... Pedig ez egy olyan pillanat amit eltettem volna utókornak!
  • Petyus_
    #5407
    Dual Optical vagy MX500.

    (Az Ms is jó, csak a "Billgéc kapja be" mentalitás miatt sok embert nem visz rá a lélek hogy megvegye. :D)
  • AndrewCB
    #5406
    ELINDULT A SERVER! LEHET JONNI!
  • antijedi
    #5405
    nekem mx500-am van és télleg nagyon kira, a 700csak anyival több hogy rádiós, de nem tom vane sok sok értelme...
  • AndrewCB
    #5402
    jaja! :)
  • Petyus_
    #5400
    Kamu.. FÉNYKÉPET AKARUNK!!
  • Calver
    #5399
    lassulok
  • Calver
    #5398
    Calver nem tudott readyz mert fagyott mivel felrakta egy hálókártyához a cuccot és az fagyasztotta... majd miután másodszorra kifagyott, Calver kivette a hálókártyát, és egy kalapáccsal kb 20 darabba törte szét... Most itt diszeleg egyik 40 cm-es hangfalam tetején, nyugtatásképpen... De legalább menni fog tökéletesen Raven Shield. Még mindig co-op a szerver?
  • Crem
    #5397
    Na ha ezt elöbb beírod akkor nem hidegen eszem a rakottkromplit!:(


    f@sza..
  • antijedi
    #5396
    10 perc? jaj :D
    na mind1 adigra énmá nemleszek, időzités rulah :D
    mellesleg szerintem máskor legkésöbb 4kor már át lehet álni, vannak már akkoris elegen...
  • antijedi
    #5395
    ez egy pár perc (egy pár = 2 :DD) is letelt már :DDD
  • Crem
    #5394
    Hüje nyuszika miatt felborúlt a bioritmusom!:(
  • AndrewCB
    #5393
    10 perc mulva lesz átállás!

    azaz 18-kor!
  • Crem
    #5392
    Andrew!

    Izzítsunk plííz, mert 7-re vissza kell mennem melózni!:(

    ThX!