16419
  • h3nry
    #5757
    elkezdtem leforditani mire megláttam már angolul is kint van. Azon a nyelven viszont én nem értek. :(
  • Slow
    #5756
    mi ez? rakétavető?=)
    talán jobb hogy nincs benn=)

    nekem meg a kés hiányzik...
    nincs is annál jobb, mint lekaszálni valakit hátulról...;)
    vagy kör végén, ha két ember marad, késsel eldönteni az eredményt...:D
  • Crem
    #5755
    Ezt a fegyvert hiányolom!!!!



    Type: gas-operated, select-fire
    Gauge: 12
    Length: 787 mm
    Barrel length: 525 mm.
    Weight unloaded : 4.57 kg
    Capacity : 10 rounds in removable revolver-type drum magazine
    Rate of fire: 240 rounds per minute
  • Slow
    #5754
    ügyes voltál henry, ne mondd má'!
    emléxel, repteresen lopakodtunk mind a 4-en körbe, becsukogatva minden ajtót, eltűntetve a nyomainkat=) jó volt=)
    alpesi faluban meg vagy 50-szer kinyírtál (persze már ellenünk voltál)
    ennyi bénázás belefér, majd belejösz
  • Crem
    #5753
    Jahh...

    USAS-12 (South Korea)
  • Crem
    #5752
    Type: gas operated semi-auto (select-fire version exists)
    Gauge: 12 (2 3/4 in shells - 70 mm chamber )
    Length: 960 mm
    Barrel length: 460 mm
    Weight 5.5 kg empty, 6.2kg loaded with 10 rounds
    Capacity: 10 rounds box or 20 rounds drum detachable magazines


    USAS-12 shotgun was developed in South Korea by Daewoo Precision Industries somewhere in the 1980s, and according to some sources, its design is based on experimental Atchisson Assault Shotgun, developed in 1970s in USA by someone Maxwell Atchisson. USAS-12 was intended as a special purpose, military or special operations close combat weapon with extreme firepower. It was exported from South Korea in many countries, including the USA, but in 1994 under the new US law it was classified as a Class III "Destructive device", which limited its civilian sales and use. It is still offered for military and law enforcement agencies, though.

    USAS-12 is a gas operated, selective fire weapon. It uses a gas system located above the barrel, with more or less conventional rotating bolt locking. The interesting feature, probably borrowed from Atchisson designs, is the long bolt overtravel, which results in relatively low peak recoil and low rate of fire, which is essential for weapon firing powerful 12 gauge shells. USAS-12 is an ambidextrous weapon, having two ejection ports on each side of the receiver, and two slots on the forearm for cocking handle. The ejector on the bolt and the cocking handle could be easily set to operate either side of the gun, depending on the present shooter needs and preferences. USAS-12 is feed from large capacity box or drum magazines, holding 10 and 20 rounds respectively (there are some sources that indicate that earlier versions of the USAS-12 were imported into USA with 12 and 28 rounds magazines). The polymer buttstock is hollow and is used as a space for bolt group to recoil, so the folding butt version is unavailable for this design. USAS-12 has a post type, hooded front sight at the top of the gas chamber and an adjustable rear sight built into the carrying handle, similar to one found on M16 assault rifles.

    Megvan!:D
  • Crem
    #5750
  • Crem
    #5749



    Itt az új kedvencem!:D

    Kár, hogy nem értem mit írnak róla...

    USAS-12 в комплекте с магазинами

    Тип: газоотводный автомат
    Калибр: 12 (длина патронника 70 мм)
    Длина: 960 мм
    Длина ствола: 460 мм
    Вес 5.5 кг без магазина, 6.2 кг с магазином и 10 патронами
    Темп стрельбы: 360 выстрелов в минуту в автоматическом режиме
    Магазины: отъемные, рожковые на 10 патронов или барабанные на 20 патронов


    Гладкоствольное боевое ружье USAS-12 разработано в Южной Корее фирмой Daewoo Precision Industries в 1980х годах, предположительно на основе экспериментального штурмового гладкоствольного ружья конструкции американца Максвелла Атчиссона (Atchisson Assault Shotgun). USAS-12 изначально создавалось как боевое оружие, призванное обеспечить максимально возможную огневую мощь в ближнем бою. USAS-12 экспортировался в разные страны, в том числе и в США, однако в большинстве стран его применение ограничено исключительно военными и полицейскими нуждами.
  • Lifeforce
    #5748
    Na áttettem coop-ra a szervert.
    Bocsi fiuk csk mostaniban sok melóm van aztán mindig elfelejtem átállítgatni a szervert.
  • a.carkey
    #5747
    Tök üres délelőtt a server. Tényleg kéne vmi időzítő, hogy coop/adv mód váltsa egymást, vagy délelőttre nem kéne password ...
    Mellesleg, mintha a kezdetekben hasonló elvek fogalmazódtak volna meg ...
  • zoli80
    #5746
    Engem tegnap délután meg orvul legáboroztak a srácok de este szerencsére sikerult rácáfolnom a vádakra:) jóóó szar voltam.
  • h3nry
    #5745
    Nekem nagyon tetszett a tegnapi game, csak amit ott össze bénáztam azt talán a többiek nem értékelték... De hát kész voltam mint a házi feladat ;) Na majd ma, ha bejutok :)
  • KM
    #5744
    Ilyen az élet...
  • Strahd_
    #5743
    :) na bumm :D
  • a.carkey
    #5742
    Kicsit átmentetek OFFba ...
    :)
  • Strahd_
    #5741
    Keresd a nőt:


    14 éves voltam és abban reménykedtem, hogy egy napon nekem is lesz
    barátnőm...

    16 éves koromban jártam egy lánnyal, de ebben a kapcsolatban nem volt
    semmi szenvedély. Úgy döntöttem, hogy életem hátralevő részét egy
    szenvedélyes nő mellett töltöm el...

    A főiskolán rátaláltam egy szenvedéllyel teli lányra, de túl
    emocionálisnak bizonyult. Olyan volt, mint egy királynő egy jól megírt
    drámában: mindig
    csak sírt és öngyilkossággal fenyegetődzött. Elhatároztam, hogy egy
    olyan nőre van szükségem, aki stabilitást nyújt nekem...

    25 éves koromra találtam is egy kiegyensúlyozott hölgyet, de eléggé
    unalmas volt. Abszolút megbízható jellemként semmi sem hozta őt lázba.
    Az életem egy nagy pangássá vált, úgy gondoltam, hogy izgalomra van
    szükségem...

    28 évesen találkoztam egy izgalmas nővel, de nem tudtam lépést tartani
    vele. Egyik dologból a másikba kapott, sohasem állapodott meg semmi
    mellett. Zabolátlanul művelt mindenfélét és mindenkivel flörtölt.
    Legalább
    annyiszor éreztem nyomorultnak magam, mint boldognak. Azt gondoltam,
    hogy egy ambiciózus hölgy jót fog nekem tenni...

    31 éves koromban rátaláltam erre a nőre. Ő valóban a földön járt.
    Összeházasodtunk. Olyan ambiciózus volt, hogy elvált tőlem és mindenemet

    elvitte...

    Most 40 éves vagyok és úgy érzem, lelkileg is érett férfivá váltam.
    Egészen egyszerűen egy olyan nőt keresek, akinek bazi nagy csöcsei
    vannak...
  • KM
    #5740
  • Strahd_
    #5739
    Eltévedt tanuló: "Ismeretlen reptér, ami felett egy Cessna 150 köröz,
    azonosítsa magát!"
  • Strahd_
    #5738
    Irányító: "Air Force 53, úgy tűnik, hogy a hajtóműve... oh... mindegy,
    látom már katapultált."
  • Crem
    #5737
    Tegnapi R6 élményem!

    ---"Mi volt ez Lag?"


    ---Nem ! Sörétes...
  • Crem
    #5736
    Rád nagyítottam mikor vége lett a gaménak és a köv. körben ez így maradt...
    Több mapon keresztűl bámulhattam a Bolgár beütésű szemöldöködet...
  • Slow
    #5735
    most armyztam egy órát, bridge, jó volt, távcsövel kezemben ugattam egyfolytában, hogy "enemy spotted!", "right", "down", "left", többiek meg lőttek mint barom, abba az irányba..., győztünk is 8-1re, bár nem éltem túl semmelyik, kört, mert mindig akadt nekem egy gránát..=))
    na jó, megyek az AA fórumba...
  • Slow
    #5734
    hát mert az a feladat...
    engem nem zavar a kamping, nincs is annál jobb, mint egy jólirányzott gránáttal kiszedni a sátorozót a sarokból
    egyébként az army meg rvs is kicsit kempelős, de nem baj, mert nincs az az eszeveszett rohangálás... sietni kell a fontos helyekre, de a darálósokat meg lehet fogni...

    jedi bácsi nem CS-s volt régen? ;))
  • antijedi
    #5733
    engem aao-ban az zavar hogy néha olyan mértékü kemp van egykét mapon hogy az hihetetlen :D
  • Slow
    #5732
    félreértés volt, igen, de nem a részemről...=)

    azé' nem játszottam sokat, mert 9 km-es pályák vannak, nem tudok senkit lelőni, engem meg kiszednek láthatatlanból, officiális szerverek lagzanak mint állat, gránát 50m-en belül öl (néha meg rajta ülök és semmi bejom), és rondák a texturák...

    ez nem is lesz baj, ha majd eccer belejövök, csak még nem sikerült=)
  • a.carkey
    #5731
    Még mindig az alagutas a legjobb pálya, pisztollyal ...
    :)
  • Calver
    #5730
    észleltem=észlelte
    Csak egy hiba, nem is rossz ilyenkor!
  • Calver
    #5729
    Jaja, a végére nagyon belejöttem remote chargeba, Garageon nem mertek bejönni ellenek ajtón mert vagy robbantak vagy Rush csinált rájuk pár lyukat, és Parade Line-Up pályán és játszottam a szívatósat, volt hogy egyszerre jópár ember darabokra szedtem, de a legnagyobb Barnussal a szórakozásom volt, elöször Private Airporton mikor 7-szer (számoltam! ) szedtem le ugyanott remote charge-al, majd Banking House pályán még mindig megvolt tuti helyem, és miután leszedtem harmadszorra Barnus neve csöppet megváltozott - AntiCalver-é, aszittem meghalok a röhögéstől! Mondjuk egyik havas pályán csináltam érdekes dolgokat mikor CreM aszondta ne engedjem el pilotot, a végén hárman ordíbáltak hogyha mégegyszer lerakok remote chargeot, ők lőnek le! Volt hogy kiszurva a pilotát robbantottam, kamikaze akció volt, csak egy baj, hogy észleltem a lelkem hogy mit akarok és vigyorogva behátrált, majd szépen, mivel az ellenállás darabokban volt, besétált zöld füstbe... De volt hogy kiszurva vkit felrobbantottam magam, egy havert meg egy ellent, szóval oda se viszek többé robbanószert! Élménybeszámoló rulez!

    Calver, a piromániás
  • a.carkey
    #5728
    Jó volt a mai ...
    :)
  • Tikal #5727
    az egy félreértés volt nem? és megbeszéltétek, ezért ne a game-t okold :)))
    amugy se játszottál vele sokat....
  • antijedi
    #5723
    lol :D
  • Slow
    #5722
    bah
    aa rulz...:/
    egyszer irtam oda egy üdvözletet (vidámat, régi ismerőst) és 50 hozzászólás arról szólt, milyen "láma vagyok, huzzak vissza az RvS fórumba, ne spammoljak itt, különbenis AA a király, nem lehet nem imádni"...;)))

    ...elnézést kértem és visszahúztam az RvS fórumba...
  • antijedi
    #5721
    ha van bármi máshoz egy cue-d az alapján notepadal is tudsz csinálni egy sajátot... :D
  • Braveheart
    #5720
    köszi szépen
  • Forrest Tomee
    #5719
    Ment.
  • Braveheart
    #5718
    sajna formatálnom kellett, és a 2. cd-s ISO cue fájlja eltűnt... aki tudja az legyenszíves küldje el az [email protected] email címre! előre is köszönö!
  • Tikal #5717
    Ez nem is igaz:) Ez csak egyszer volt téma.
    Mindig arrol beszélünk miko jön az uj pecs.
  • Petyus_
    #5716
    Perzse.. ott minden második hozzászólás egy

    "DF Ricsik a Landoron jáccik"
    "DFL|Vajsi nem jáccik"
    "XY nem is jáccott"
    "Józsinak 70 honorja van"

    Felirató banner.
  • fluga
    #5715
    nah mentem csocsózni,majd leszek holnap, jó játékot. mellesleg a recruit c filmben én nem vagyok benne biztos hogy az steyr volt,bár lehet! a film egész jó, 1x megéri megnézni!
  • Tikal #5714
    A hozzászolások informácio tartalma elég gyakran nulla, szoval minus 1000.
    AA rulz!