16419
  • Petyus_
    #5850
    Ha nem laggol _még_ könnyebb lesz lelőni.

  • Strahd_
    #5849
    De most majd nem fog nyafogni hogy laggol :)
  • Petyus_
    #5848
    A fanatikus.. a vadi zsír ADSL-t is Raven Shield-del teszteli. ^.^
  • Petyus_
    #5847
    Red tím sút dö hosztidzsiz in dö leg nekszt tájm szó déj vill bí szlóver! Fákin grín mep! :)
  • Strahd_
    #5845
    Petyus nem :)

    Párbeszéd a bank elött :)
    Hosztidzs tvú dán! Gud vörk grín tím ví szévd ván hosztidzs ví vin itsz grín mep :)
  • Petyus_
    #5843
    Az 1.1-ben változás

    "The game verifies that the "-MULTIHOME=" command line parameters' IP is passed to Ubi.com's Game Service initialization."

    Gondolom ezt kellene megkeresni hol ellenőrzi.. :] De ha nem akkor Life majd kijavít.
  • KM
    #5842
    Mindenképpen! Szeretném levadászni az ősi ellenségemet, Warlord.hu-t!
  • Crem
    #5840
    Morgen!

    Ray jóvoltából már tudom, hogy a MM-ban nincs R6...
    Elektro Word-ben akkor már meg se nézzem?

    Ha már fel kell mennem Pestre, valami hsznosat is kéne csinálni, mint a munka...
  • Petyus_
    #5838
  • Petyus_
    #5837
    Te ilyenekhez is értesz?
  • Strahd_
    #5836
    Félig OFF

    Life lehet hoyg ujrahuziom csak a Route file miatt :) mert már semilyen IP cim sincs meg :))
    Elvileg a scomagotkat amiket küldenek egymásnak meg tudjuk ézni hátha kiderül belöle valami okosság. Pl.. ha megvan egy eredeti Cd kulcsal rendelkezó emberke belépése egy serverre arra ugye visszajelez a szerver és a kliens is visszanyafog valamit. :) ezt már tudjuk mi is saját serverrel emulálni nem? nerm vagyok még sajnos profi a hálozta programozásban amilyen progikat eddig látam (forrás szinten ) ott nem volt kodolása a tcp kapcolatnak.. könnyen meg lehetet fejteni a küldéseket... Rossz ötlet szerinted? a kliens Szerver közé beékelni egy progit ami a játék portjain folyo üzeneteket lelogolja...?

    Off vége
  • #5835
    Remélem este már kitudod próbálni.
  • Petyus_
    #5834
    Hát kb..
  • Forrest Tomee
    #5833
    Ez olyasmi mint anno a Merkúr kiutalta a Trabantot
  • Forrest Tomee
    #5832
    Gratula! :o)
  • KM
    #5830
    Semmi. Szombat van és munkanap... Ez a kettő halálos párosítás!
  • Petyus_
    #5829
    De ha nem vagy rajta a neten akkor lehet LANolni, nem?

    Én elindítottam a dedicated szervert, és beléptem a játékkal sima open paranccsal és felment nem volt semmi baja. (1.1 verzió)

    Nem akarta ellenőrizni a CD-Keyt meg semmi.
  • Lifeforce
    #5828
    "mert nem csak a szerver ellenörzi a játékot hanem a kliens is"
    játékot=cdkulcsot.
    Jesszusom mi van ma velem. :)
  • Lifeforce
    #5827
    igen.
    És többekközött pontosan ezért laggzik a játék mert nem csak a szerver ellenörzi a játékot hanem a kliens is."Azért laggzik" mivel ki van krekkelve és a játék közben folyamatosan ellenörzi a cdkulcsot.
    Ezért írtam, hogy ki kellene deríteni, hogy a cdkulcs ellenörző szerver hogyan működik.
    Mit érsz egy beloggolással?
    Ha a CDkulcs ellenörző szerver címe kell és portszámai azt megadom ha kell és ki tudod deríteni, hogy hogyan működik.És akkor nem kellene sem törés sem semmi.
  • KM
    #5826
    Valahol távol... Egy messzi-messzi galaxisban...
  • Strahd_
    #5824
    De mi az hogy Lanon nem fog menni?? :( ez kiborito.... mert ebben reménykedtem mikor minden ubit letiltottam és a route filokat is töröltem :)
    Hogy lannak veszi amikor nem találja az ubit...

    Life az 1.1 es Kliens probálkozik a kulcs ellenörzésel?
  • Strahd_
    #5823
    Life megprobálom megnézni... csak jobban logolo tüzfal kell :)
  • Forrest Tomee
    #5822
    A XI. kerületben tudtok olyan helyet ahol eséllyel megvehető a játék a jövő héten?
  • Lifeforce
    #5821
    Na jobb ha nem írok :D
  • Lifeforce
    #5820
    A szerverhez nem kell eredeti és feltörni sem kell.
    Így nem a szerverrel van gond.
    A kliensek is ellenörzik a cdkulcsot.
  • Lifeforce
    #5819
    Wiszont ha valaki tudja, hogyan lehet megnézni, hogy a játék-ubi között milyen a cdkulcs ellenörzés akkor én vállalom, hogy legalább nekünk Magíaroknak csinálnék a szerveren egy cdkulcs ellenörzést.
    Az bizonyos, hogy egy vacak php hívást használ de rá kellene jönni a lényegére.
    Miért is jó?
    Mert nem kell feltörni akkor a játékot ezzel minden hibát kiküszöbölnénk.
  • Petyus_
    #5818
    Én indítottam LAN dedicated szervert crack nélküli 1.1-el hogy kipróbáljam az új mapeket és simán fel tudtam menni rá. Más gépről nem lehet?

    Ha meg nem veszed meg a játékot kénytelenek leszünk mi megvenni neked.. :) Csak legyen szerver!

  • Lifeforce
    #5817
    jukat=lyukat :)
    még reggel van.
  • Lifeforce
    #5816
    LooL
    Hogy értsed.Az ubi elérte, hogy ne lehessen eredeti cdkulcs nélkül játszani :(
    Minden jukat betömtek.Nincs többet sem törés sem openparancs.
    Open parancsal ha csatlakozol akkor is addig vár amig nem kap az ubiról visszajelzést, hogy jó a cdkulcs.És, hogy jobbat mondjak kb 10másodpercet vár és ha nem érkezik visszajelzés akkor leáll a játék és kiírja, hogy nem tudott kapcsolatot létrehozni az ubival.
    Én ezért írtam, hogy ezért nem veszem meg a játékot mert annyira önző a játékgyártó, hogy lanban sem tudsz játszani vele ha nincs interneted.
    A játékot fel lehet törni de komoly programozási tudás kell ami nekem nincs és a crackerek 90%-ának sincs és nem is foglalkoznak vele mert "sok idő". :(
  • a.carkey
    #5815
    A "Recruit" meg nagyon ütős. Érdemes megnézni!
  • a.carkey
    #5814
    Mert Anulu - vagyis én - nem térdelt a billiárdasztal mellett ...
    :)
    A listáról meg eltűntem, bár korábban 4. voltam. NC!
    Mellesleg a game el sem indulna ...
    Jövő hét szerdán kijön, ha nem qurnak át minket - mert utána kétnapos ünnep - és minden rajongó elvileg megveszi. Aztán az ubi már nem szúr ki velünk ...
  • szucsati
    #5813
    És mi lenne, ha nem erőltetnétek ezt az ubi.comozást, feldobnátok 1.1-et, mi csatlakoznánk a konzolos megoldással, és mindenki boldog lenne?
  • Lifeforce
    #5812
    Volt egy kis malör ma :(
    Azt hittem újra kell telepíteni a játékot a szerverre :)
    Holnap betesszük új mapokat már ami megy az 1.0-án.
  • #5810
    Jó volt a mai csata Kösz mindenkinek.
  • Slow
    #5808
    elindult!
  • Petyus_
    #5807
    hunters.hu ^.^
  • #5806
    Ha elindul irjatok ide.
  • ST-6*Rush
    #5805
    jaja
  • ST-6*Rush
    #5803
    meghalt a szerver :(
  • radical
    #5802
    Fagyi van?