16419
  • Pet-R
    #5954
    na még itt is van egykét ilyen figyelő progi, de részemről ennyi, mert nem vagyok valami járatos ilyen témában, de szurkolni azért fogok :D

    http://www.sysinternals.com/ntw2k/utilities.shtml
  • radical
    #5953
    Kösszziiiiii
  • Lifeforce
    #5952
    Már áttettem.
    A szerver adv.
  • Petyus_
    #5951
    Ez sem lebecsülendő tudomány! :)
  • Barnus
    #5950
    Fogalmam sincs hogy lehet olyat csinalni, es olyannyira nem erdekel, hogy lusta vagyok megnezni meg kepet csinalni. Majd eccer ha sok idom lesz es semmi mas dolgom nem lesz:)
  • szucsati
    #5949
    Látom, Barnus, te szintén az a típus vagy, aki egy csomót pepecsel, hogy szép animált neve legyen {8-)
  • szucsati
    #5948
    Én nagyon ügyesen tudok screenshotokat csinálni a kész pályákról, és megtalálom, ha be lehet menni a fehér furgonokba elől, meg hátul, sőt, megtalálom a repkedő újságokat is, viszont a létrán nem tudok felmészni, mert a felénél leesem.
    Ja, és tudok magyar újságokat/magazinokat is scannelni, és arcképeket rátenni {8-)
  • Barnus
    #5947
    Milyen kibaszás már, hogy este 7 és még mindig coop van:((
  • Petyus_
    #5946
    Én elkezdtem egy pályát építeni (szintén egy remake, de titok hogy mi :)) csak most államvizsga miatt nem érek rá majd a nyáron próbálok vmit alkotni. :]

    Pet-R sokkal profibb nálam én nem tudnék ilyen szép bevásárlókocsit csinálni Maxban csak az UnrealEd-et tudom használni nagyjából. :]
  • szucsati
    #5945
    Jaa.. tudom már miről maradtam le {8-) Lehet, hogy beütött a törökméz, meg a sör, vagy a hullafáradtság, meg a sör, megyek is aludni, jójszakát!
  • szucsati
    #5944
    Pet-R: az a baj, hogy valami UDP protokoll, nem TCP... Amúgy nemtom, mi lehet ez az UDP, de aszongyák, azt kell letiltani.

    petyus: tejóistenmirőlmaradtamle?! Amúgy téged nem éltet még a pályakészítés gondolata? Összeállhatnál Pet-R-rel, tervbevettem, hogy majd csinál (Pet-R {8-) egy Kosovo fellingű pályát, csak mondjuk Budapest vmelyik részét, pl Corvin köz, 1956!
    Asszem te játszottál RS-del, ha nem, itt egy videó a Kosovo pályáról, hátha kedvet kapsz {8-)
    ftp://huntersftp:[email protected]/Rogue_Spear/kosovo.mpg
  • Petyus_
    #5943
    Addig nem amíg meg nincs a 6k!
  • fluga
    #5942
    adversarialra nem lesz áttéve?
  • Petyus_
    #5941
    Mert:
    -mazochista vagy
    -nem hiszed el szucsatinak
    -asszed te keményebb csávó vagy mint szucsati és kibírod

    stb. stb. :)
  • Pet-R
    #5940
    http://www.westbrooksoftware.com/tsdownload.shtml

    itt van egy TCP Spy ami az eddig találtak közül a legtöbbet loggol, és a TCP view-nál meg meglehet adni, hogy melyik szerverrel való kommunikációt figyelje, de ezt még nem próbáltam.
    (crack a www.astalvista.box.sk -n van, különben nem lehet fájlbaenteni és csak 32kb-t mutat)
    Remélem tudod majd valamire használni...
  • zoli80
    #5939
    miert tennénk azt ha szar?:)
  • szucsati
    #5938
    Goodwill: hármat találhatsz, hol találsz erre megoldást {8-)
    http://hunters.hu/index.php?itemid=39
  • szucsati
    #5937
    Egyetek törökmézet, és igyatok rá sört! Ritka sz*r!
  • szucsati
    #5935
    carkey: melyik kerületben lakol? Mert szintúgy TVNET, V. ker.
  • zoli80
    #5931
    nocd crack.
  • Goodwill
    #5930
    Feltettem a gamét (full install), és kéri a cd-t (crack-el is)....mivel a cd már nincs itt, mit tudok csinálni hogy ugyan ne kérje már? haveromnál simán elindul cd nélkül :( előre is thx
  • Lifeforce
    #5929
    Kellene.
    Jó lenne ha ki tudnánk deríteni, hogy milyen adatok száguldanak.És persze hozzá egy hozzáértő ember aki kibogarássza az eredményt :)
  • zoli80
    #5928
    tudtok jo lanhelyet?
  • Pet-R
    #5927
    Régen találtam egy programot, ami loggolta a csomagokat, most nemtudom mi a neve (talán valami netmonitor vagy hasonló) keresgélem, ha kell...
  • Petyus_
    #5925
    28MB az van ennyi eszem az nincs.
  • Lifeforce
    #5924
    De most nem értem mi kell amikor lentebb beírtam a címeket.
    visszateszed az eredeti ini fájlt és már mérheted is, hogy milyen adatközlés megy a géped és a cdkeyszerver között.
    Én sajna nem tudom mivel lehet. :(
  • Lifeforce
    #5923
    Nincs a szerveren mappack csak a régiek.
    Nem értem a telepídgetéseitek okát.
    Nekem megvan az eredeti fájlok plusz a beállításaim és az egész system könyvtár összecsomizva egy rarba. (14mb az egész összecsomagolva).
    Mikor szórakozom az 1.1-el akkor felteszem az 1.1-es system könyvtárat amikor játszom akkor az 1.0-ást.
    Gondolom 28mb-je van mindenkinek szabadon :)
  • ST-6*Rush
    #5922
    ITT
  • a.carkey
    #5920
    Mert ... grrrrrr
  • a.carkey
    #5919
    Mer végül is 52MB, és inkább játszanék, mint töltögetnék ha lehet, különösen, hogy a TVNet múlt hétvégén "beszemétkedett" egyet ...
  • a.carkey
    #5918
    A szerveren mi a helyzet ezzel?
  • Petyus_
    #5917
    Nemtom én felraktam az összes mapot meg az 1.1-et is.. majd egy komoly reinstall + mapszanálás fog következni. :(
  • a.carkey
    #5916
    Ja. Európába tartunk ...

    Apropó! A Life féle szerverre felkerültek 1.0n is futó mapek - magyarul le kell-e töltenem a mappackot -, vagy minden maradt a régiben?
  • Petyus_
    #5915
    Kis késéssel.. és csodálkoznak rajta hogy mindenki warezol.
  • a.carkey
    #5914
    RAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY!

    SZERDA, ha nem phasznak ki velünk és az AUTOMEX a dohány utcával párhuzamos utcában - most nem ugrik be a neve - vagy a MEDIA MARKTok egyike!!!
  • fluga
    #5913
    jó kérdés:))
    mindjárt megyek csak nolf2 patchet szedek el éppenséggel. meg kellene egy cd kulcs is :p
  • h3nry
    #5912
    ehhh már nem müx :(
  • Petyus_
    #5911
    #ravenshield.hu
  • fluga
    #5910
    ez egy halott link de sebaj.
  • h3nry
    #5909
    Nincs véletlen valami magyar raven shield irc szoba?