16419
  • zoli80
    #8448
    kurva msi!!!!!!!drivert cseréltem vagy otszor,ujraraktam az xpt,dxet,biost szétállitottam és semmi:(
  • AndrewCB
    #8447
    A Life is egy MSI-el szopik azthiszem! :)
  • zoli80
    #8446
    nem ir ki semmiféle hibauzenetet:(
  • zoli80
    #8445
    megigértem neki hogy megcsinalom ugyhogy segitsetek!!!a kartya jo,a gépemben tokéletesen ment.
  • zoli80
    #8444
    most én is egy kurva msi kartyaval szopok!haverom lecserélte a 3d prophet 4500ét egy msi gef4 ti4200re de az ujjabb jatekok megfagynak és a 3d mark sem fut végig rajta!régi drivernek nyoma sincs,mi lehet a baj!800duron,meg valami régebbi alaplap van alatta.
  • AndrewCB
    #8442
    jaja most éppen áll a szerver, mert megint előjött a vga probléma lifenál! :( Holnap reggel orvosolja a hibát!
  • spikesite
    #8440
    A mátrixot végignyomtam 4h alatt. Többre számítottam. :( Végülis 4 cd....
  • spikesite
    #8439
    Mutogatunk? :) Akkor telepítek. :)
  • AndrewCB
    #8438
    Persze hogy megy! Hülye kérdés!
  • spikesite
    #8437
    Igazad van. Ki is vetttem. :)
  • Barnus
    #8436
    Ehh :)

    Life: tudunk arra megoldást, hogy vajon miért nem látszódik HGS az in-game server browserben? Elvileg tegnap délután mikor megpróbáltam bemenni rá, akkor még látszódott. Mikor este Warlordékkal akartunk bemenni, akkor már sajna nem, és nekünk is open paranccsal kellett csatlakozni. Ma sem látszódik még mindig.

    Szerinted mi lett délután és este között átállítva amitől már nem látjuk és nem tudunk rá rendesen connect?:)
  • Barnus
    #8435
    Calver: A csatorna kódolása eddig nem is 14.8, hanem 16.4-ra volt állitva, ami elvileg a 14.8-nál is jobb, de Life tanácsára, miszerint attól már lagolhat, lejjebbvettem 14.8-ra. De már tegnap előtt óta igyvan amúgy:)
  • Tikal #8434
    És még azt mondta multkor nem reklámozza magát...
  • spikesite
    #8433
    Sziasztok! Megy a hgs? Mert akkor feltelepítem a gamet.
  • #8432
    Szerintem ha egyszer véletlenül ilyen helyzetbe kerül valaki egy körben rendben,de a következö körben is ott próbálkozzon azmár nem megengedhető.
  • KM
    #8429
    Tényleg jó volt... Öröm titeket a puskacsövem előtt látni!
  • Slow
    #8428
    huhu
    jaj én meg elarmyztam az időt (csak 2-ig....)
    de majd ma..=)
    zoli, mé' nem veszel egy eredetit? látom, hogy bírod a játékot és hogy játszanál nagyon, meg egyfolytában pityeregsz, hogy nem tudsz másik szerverre menni, nem hiszem, hogy valaha is lesz olyan törés, amivel officiálon nyomhatnád.
    vegyé' egyet, boldog leszel ;))
  • MAFLA
    #8427
    Én is thx Life-nak a hgs-ért, többieknek meg a tegnapi gémért. Lesz ma is egy összeröffenés?
  • h3nry
    #8426
    No akkor ma belehúzok és igyekszem még időben haza érni és nem csábulok el :) holmi söröző irányába.
  • schoma
    #8425
    ÁÁÁÁÁÁ!
    Nagyon rossz volt! A HGS-en 12en voltunk! Bár csak olyan fél 10ig. Aztán mentünk 4-5en más szerverre alázni az ellent.
  • h3nry
    #8424
    Tegnap kimaradt részemről a játék, sörözés igen csak elhúzódott. Milyen volt?
  • Calver
    #8422
    [ásít] Szerintem inkább azt hogy mikor született! De mi a faszt keresek én 7kor a gép elött? Megyek is vissza aludni!
  • zoli80
    #8420
    fontvoltam de nincs senki fent:) warlord de o is csondes.
  • zoli80
    #8419
    csakhogy nekem nagyon tort van és nem tudnék veletek menni:(
  • schoma
    #8418
    Amúgy ha egyszer feljönnétek teamspeakre, a barnus.hu szerverre, akkor tudnátok, hogy hol vagyunk.

    HGS-t azért hagytuk ott, mert voltunk rajta 5en.
  • schoma
    #8417
    Köszi a mai játékot.
  • #8416
    www.gamecopyword.com-on találsz hozzá crack-et
  • zoli80
    #8415
    az elit server biztos jobb mint velunk bénázni ugyeee?:(
  • kowajano
    #8414
    biztos külföldön lámáznak ;]
  • antijedi
    #8413
    azt énse tudom, énis kérdeztem de nem válaszolt senkise... :(
  • zoli80
    #8412
    miert?
  • antijedi
    #8411
    már fél 10kor is üres volt :(
  • zoli80
    #8410
    ujraindult a magyar server és féltizenkettökor én vagyok az egyetlen font:( miért is?
  • zoli80
    #8409
    van font valaki?
  • zoli80
    #8408
    mi van a serverrel?
  • zoli80
    #8407
    nem magyar a cucc!
  • zoli80
    #8406
    nem kamionos és hutovel 20e ft!nem rosz szerintem.
  • Calver
    #8404
    Barnus! Mivel tied a TS szerver, lenne hozzád egy kérésem! Többen megemlítették hogy vegyem le az akváriumot a fejemről, illetve hogy vegyem ki a szivart a számból, sőt, még arra is hogy dobjam ki a szobámban gyakorló metálzenekart... Namost, mivel mind az akvárium mind a szivar nagyon jó helyen van a fejemen illetve a számbaj valamint szegény metálzenekar is éppenhogy talált helyet az én kedvességem miatt gyakorlásra, és ezen nem kívánok változtatni, azért megkérnélek hogy állítsd át az adók codecjét GSM 14.8-asra, ennek speciális hatása, hogy kinyirja a halakat, kigyullad a szivarom és felrobban, valamint hogy a metálzenekar tagjai sorra dühöngő őrülté válnak és kinyirják egymást. Előre is köszönetem!

    Calver
  • kowajano
    #8403
    sztem inkább Bug mint csit
  • radical
    #8402
    Énis 7végeken meg nyaranta állandóan.