16419
  • zoli80
    #8810
    van!
  • h3nry
    #8809
    Rakjál fel ts-t
  • h3nry
    #8808
    Tegnap simán túléte a csigazabálao a nagytárat, pedig hátulrol kapta az áldást iszonyat közelről. Erre megfordul és 3 lovéssel leszed. Márpedig csodák vannak gondoltam.
  • zoli80
    #8807
    este ts valahol?egy helyen kéne nyomni!!!
  • KM
    #8806
    Zugló? Oly' közel, s mégis oly' távol!
  • zoli80
    #8805
    veze:( a serverre ahol jatszom bejott egy radical nevu,orultem erre hozzabiggyesztette a nevéhez hogy fr:)
  • Tikal #8804
    Valahol azt nyilatkozta egy cheat készitő hogy a franciák között van a legtöbb cheater.

    Csakhogy megzavarjam az állóvizet.
  • Slow
    #8803
    8800
    ce mon ;)
    (hátha olvassák a francia RvS-esek is...;)
  • Slow
    #8802
    zuglóban... van pár 15 emeletes
  • zoli80
    #8801
    14. emelet?hol van olyan?:)
  • Slow
    #8800
    győztem=)
    panel 14. em. ;)
    és csak egy nyanvadt párologtató van amibe lehet jegesvizet rakni... ill lehetne, ha lenne...=)
    nem is off, mi? ;)
    na megyek ledőlök egy kicsit, mert teleettem magam és nemsokára meló van... megyek kosarazni...brrrr borzasztó... utána lehet moziba is kell mennem....
    ;)
  • zoli80
    #8799
    nekem van mobil légkondim meg két ventillatorom de az sem elég a panel 10emeletéhez:(
  • Slow
    #8798
    mondom, a meleg.... ki is vagyok borulva...;)
    fáradt leszek egész nap, mert csak 10 és fél órát aludtam 12 helyett....:P
  • h3nry
    #8797
    pörkölj oda neki usas-al azt ugy is szeretik :D
  • zoli80
    #8796
    maris kifogtam egy francia csigazabalokkal teli servert:)
  • zoli80
    #8795
    az 1.2es toréshez jaro crackelt exevel megy:))))
  • h3nry
    #8794
    Ne aggodj, amint sikerül felraknod, ugy sem fog érdekelni semmi a külvilágból :) Na jó néha az asszonnyal foglalkozni kell, mert különben ugrik az ebéd, és korgo gyomorral terroristákat hajkurászni nem olyan jo.
  • zoli80
    #8793
    gratula a surfhöz,én is inkabb vettem volna azt:)
  • h3nry
    #8792
    szar szlogen, kéztetés éreztek, hogy valami rambo monolog is legyen a dobozon. Hát megkaptuk :P
  • AndrewCB
    #8791
    Gratula a játékhoz! :)

    Én most nem tudom megbenni, mert surf-öt veszek! :)
  • zoli80
    #8790
    nabazeg!leszedtem huntersrol az 1.2est és most azt irja ki hogy rakjam be a 2es cdt pedig bent van.miert ?
  • zoli80
    #8789
    a doboz hatulja egy vicc ugye?:)"felszamoljuk a terrorista csapatokat akárhol rejtozzenek is."
  • h3nry
    #8788
    Szerintem gyakjál le mindent ami előtte fent volt. Aztán jöhet egy tiszta telepítés. 1.2-es patch + map pack2 :D
  • Barnus
    #8787
    Slow te hogy tudtál ilyen korán felkelni?:) én épp most ébredtem:)
  • zoli80
    #8786
    kezdodnek a gondok:( felraktam és ha a multira kattintok,kifagy mintha fent lenne az 1.2 torés.miert?
  • Petyus_
    #8785
    Akkor még van remény hogy lesz még HGS valamikor? :)

    Tényleg atom jókat lehetett játszani "kezdetekben" a játékkal.. az Ubi meg az Automex igazán megköszönheti Life-nak a játék feltörését ennek hiányában nem hiszem hogy ennyien megvettük volna a játékot!
  • Petyus_
    #8784
    Gratula hozzá akkor majd összefutunk külfölsi szervereken esténként! :)
  • Petyus_
    #8783
    LOL úgy néz ki folytatódik a Rainbow Six sorozat "2 havonta kiegészítő" hagyománya, az Athena Sword után jön a második novemberben? Persze lehet addigra új király lesz ebben a műfajban (SWAT: Urban Justice ELVILEG érkezik szeptemberben).
  • zoli80
    #8782
    mar mindegy:) megvettem életem elso eredeti jatékát és ottfelejtettem a szamlat:)
  • KM
    #8781
    Kéremkapcsoljaki!
  • schoma
    #8780


    Most mi van?
    Nem értem...
  • AndrewCB
    #8779
    Én úgy vagyok vele, hogy megvenném, ha lenne HGS szerver, de ha már van hgs SZERVER AKKOR MEG MÁR NEM KELLEN MEGVENNI! :)
  • h3nry
    #8778
    Szabad ezt szegény jó munkás emberekkel? Igaz, hogy itt kellemesen hideg van, no de akkor is. Hétfőn igazán büdös a meló akár Dániában a halpiac.
  • Slow
    #8777
    huáááááh...(ásított szló)
    jóreggelt... ti már talpon vagytok?
    ebben a melegben nem bírtok aludni, mi? én is felkeltem már kb tíz perce....
  • KM
    #8776
    Osztozom fájdalmadban!
  • h3nry
    #8775
    A fele svájci volt, azon is röhögtek. Szánalmas.
  • schoma
    #8774
    Erre emlékszem én is. Folyamatosan franciául hablatyoltak, de érdekes módon majdnem minden 2. mondatban benne volt a nevem.
    Bár engem kevésbé érdekelt a sok csigazabáló.
  • h3nry
    #8773
    Pálinkás jó reggelt mindenkinek. Ocsmány hétfői nap, és hol van még a 17 óra.
  • Lifeforce
    #8772
    Petyus: Nem elmult hanem kimult.
    Lévén szervergépről van szó ezért nagyon gázos bemenni és ott rendszert telepíteni.Nem igazán örülnek neki.
    Ezért haza kell hozzam telepíteni és vissza kell vinnem.Mostaniban nem sok időm van megvalósítani.
    Ennyi. :(
  • Tam@s_(HSF)
    #8771
    Helló!