16419
  • schoma
    #9069
    Köszi skacok az esti játékot. Igaz mehett volna jobban is. De hát ez van.
  • zoli80
    #9068
    sziget jo moka,ezer haver,csajok,stb.... régesrégen rockerként is tudtam élvezni és most nemrockerként is bejon nagyon!!izlések és pofonok:)
  • h3nry
    #9067
    EO 13-ason vagyok, ha van hely gyertek.
  • h3nry
    #9066
    bekapcsolom
  • schoma
    #9065
    TS?
  • h3nry
    #9064
    én igen
  • schoma
    #9063
    Játszik most valaki?
  • h3nry
    #9062
    Merre vagytok?
  • schoma
    #9061
    Európai 7esen vagyok, ha érdekel valakit
  • dikki*yysw
    #9060
    =)
  • dikki*yysw
    #9059
    Ostz majd fejbelőlek titeket jól.
  • dikki*yysw
    #9058
    Ebben a topicban igen. De két nap, nem egy hét. :)

    Hm akkor veszek egy RvS-t.
  • Tikal #9057
    Itt már csak az America's Army-nak van jövője
  • Slow
    #9056
    nyugesz, ő csak egy hete van itt, ezt meg 2 hónapja beszéltük 5000 hozzászólással ezelőtt =)
  • szucsati
    #9055
    A játék rövidítése RvS, az RS egy pár évvel ezelőtti verzió. De pofázhatok én...
  • Petyus_
    #9054
    Hmm.. CS faneknek nem tudom ajánlhatom-e.. sajna már kipróbálni sem lehet mivel nincs tört szerver. :(

    Van akinek nagyon bejön viszont van akinek rohadtul nem.. kb. így a két véglet között. Tényleg nem tudom nyugodt szívvel ajánlani, jobb híján a demot próbáld ki előtte.
  • Petyus_
    #9053
    Ugyanannyi, véletlenül pont ma voltam arra és megsasoltam. :)
  • dikki*yysw
    #9052
    Mármint ahhoz, hogy én játszak, na. :)
  • dikki*yysw
    #9051
    De ha lesz eredeti akkor végül is nem létszükséglet a magyar szerver, gondolom.
  • a.carkey
    #9050
    Van. Szerver meg lesz.
  • dikki*yysw
    #9049
    Wow, csak ('csak', de végül is csak) 8k egy RS? Azt hittem, mivel elég új gamma 12 körül is lehet még.
    TÖKVÉLETLENÜL nem tudja valaki, mennyi a Corában? Nem kb-re, hanem ha járt ott vki mostanában, és nézte. Mondjuk úgy, hogy... van vásárlási utalványom Corában, és tudnom kéne előre tervezni, mennyi lesz egy RS.
    Hm most jó helyen kérdem, de ha vki CS-zett sokáig, és szeretne magának egy új játékot, akkor a RS jó lesz? Most hagyjuk, hogy a CS rush meg ugrálok meg nem realisztikus. Van-e szerver, közösség, jövője, klánok, ilyesmi.
  • schoma
    #9048
    Europai 26
  • schoma
    #9046
    Miért is?
    Arra a pár TKra gondolsz?
  • a.carkey
    #9045
    Erre azt írja tegnap a sjató, hogy az Amnesty International szerint nálunk üldözik az erősen pigmentált képűeket ... Persze. Mi őket? A kedven hírem a héten az volt, amikor az RTL Klubbon a feketehajú-szopósszájú csaj bejelentette, hogy 6 rendőr "rátámadt" 40 romára a kórházban és a rendőröket marasztalták el ... :)
  • Petyus_
    #9044
    Thx Soma! :)
  • Crem
    #9043
    Ui: SOMA Tartozok egy baráti fejlövéssel!
  • Crem
    #9042
    Bár az is lehet, hogy azért bénáztunk, mert túl jó volt a kedvünk...
  • Crem
    #9041
    Na...

    Ma nem ment jól a Hungary Team-nek...

    De a hangulat az megint JÓ volt!:D
  • schoma
    #9040
    Európai 23as
  • zoli80
    #9039
    jo mar a microfonom
  • zoli80
    #9038
    hol nyomjatok krém?nem tudok ugatni tsen,ha irok tsen meg nem nézitek meg soha!
  • zoli80
    #9037
    mocskos vilagban élunk:(
  • zoli80
    #9036
    az ok!képzeljétek egy kocsog romagyerek lerabolta nagyanyám vállárol a taskát nyugatinal,benne kulcsok,lové,bankkártyák,stb...
    bazeg nem tud bemenni a saját lakásába és ott kellett ulnom az ajto elott nehogy a lakást is lehuzzák a gecik.ggrrrrrrrr
  • KM
    #9035
    Na, trappolok a napfényes Miskolcra! Kellemes hétvégi darálást, a frag legyen veletek!
  • #9034
    a pipát kell kivenni a mikrofonnál
  • zoli80
    #9033
    hol kell kipipálni?felvételheznél vagy lejatszáshoznál?
  • #9032
    Telepítsd fel újra a ts-t ne állíts be semmit úgy próbál elöször.Azután lehet állítgatni. a mikrofont bekapcsoltad a hangerö beállításnál?Mert alapban az kivan kapcsolva.
  • schoma
    #9031
    Nekem meg néha olyan, mintha képregényt néznék.
  • #9030
    csak mások megneunják a magas pingedet aztán F3->1 legyen :)
  • zoli80
    #9029
    mér?1300as pingel nehezebben találnak el:)