16419
  • schoma
    #9661
    OFF

    RAY: amiről beszéltünk: a parancssorba írd be: "msconfig". Majd után tudod szabályozni, hogy mi induljon el rendszeridításkor. De amúgy tudom ajánlani a TweakXp nevű segédprogit is.

    ON
  • a.carkey
    #9660
    Gyertek a EU7-re!
  • KM
    #9659
    Levél ment.
  • zoli80
    #9658
    tessék segiteni!!!!!!!!!!
  • Petyus_
    #9657
    Ár jú tókin tu mí misztör ofiször or vát?
  • RAY.
    #9654
    det vépön íz veri déndzsörösz end kúl bát áj fink jubi gív mi ban if áj júz it
  • RAY.
    #9653
  • Strahd_
    #9652
    jú ár ánder öreszt Stáp fájer end dráp jor vepon or vil juz disz vepon egenszt ju
    :)
  • RAY.
    #9651
    Tegnap voltam még benn egy szerveren és még a franciák is(akik voltal bőven és ismert játékosok) köpködték az új patch-et és páran még az UBI-t is,ami azért már jelent valamit
    Szal még az öntudatos franciák is akik eddig istenként tisztelték hozzászólásaikban saját hazájuk gyümöcsét,mostanra nekik is feltünt,van azért "pár gond" és nehézség ezzel a game-el bőven!
  • zoli80
    #9650
    küldjétek el mailba a nocd peccst légyszi légyszi
  • zoli80
    #9649
    nyomtam ujrainstallt,peccs nélkül indult 1.3al nem akar pedig kikapcsoltam a daemont:(
  • zoli80
    #9648
    sziasztok!hol találok nocd peccst???keresgéltem de.....
  • schoma
    #9647
    Ön a leggyengébb láncszem. Kérem kapcsolja ki!
  • KM
    #9646
    Könyörgöm! Szavazzuk ki!
  • schoma
    #9645
    Vannak még ott érdekes megnyilvánulások. Majd lehet, hogy szemezgetek belőle...
  • schoma
    #9644
    réjöttem=rájöttem
  • schoma
    #9643
    THX. Én is réjöttem.
  • KoBe
    #9642
    Na igen!!!! Az az a topic, ahonnan ez származik!!!!
  • schoma
    #9641
    Nem pöcök, hanem topic. Be lehet írni a véleményed.
  • KoBe
    #9640
    A Raven-Shield hivatalos oldalán van egy fórum, természetesen a fórum témák között, ahol is sárgával van kiemelve az a topic!!! Ott kell vagy hosszabb vagy rövidebb megjegyzést írni!!!
  • schoma
    #9639
    Ezt most találtam, és ehhez nagyon cseng:
    "Failure! My FPS on Nvidia FX cards went from 1.2 130's with 1.3 down to 70's to 40's or lower like 15 some times. Comon UBI Not all of us can afford 400$ Ati's"
  • Slow
    #9638
    ja, azt én se láttam, pedig tennék egy pöcköt nekik én is=)
  • schoma
    #9637
    Pont most találtam meg. Le is adtam a szavazatom...
    (nem lett velemi pozitív)
    Az ubinak meg
  • schoma
    #9636
    Ez jó...
    Viszont én meg nem találom, hogy hol lehet szavazni, pedig annyira bennem van a szavazhatnék
  • KM
    #9635
    Hopsz! Ezzel én is találkoztam... Több, mint idegesítő!
  • Slow
    #9634
    még találtam egy ilyen megjegyzést:
    "with the introduction of punkbuster Ubi COULD get rid of server side trigger fire which means no more trigger delay."

    ha jól értem, a cdkulcs ellenőrzés és a PB nem fér meg egymás mellett...(?)
  • Slow
    #9633
    ez nem szőrösszívűség, fel van háborodva mindenki, hogy behazudtak minden jót és nem csináltak semmit...
    olvasgatom fórumokat, nagy a kiakadás...
    ez megbocsájthatatlan hiba, ilyen munkát még egy ingyenes mod-nál sem fogadnak el a játékosok...
    ugyhogy a szokásos: ubi kapja be
  • schoma
    #9632
    Megyek én is szavazni. Szerintetek mire?
  • schoma
    #9631
    Hát igen! Szvsz nem valami nagy szám ez a patch, legalább is én személy szerint nem sok változást fedeztem fel. Legfeljebb anniyt, amit tegnap Ace is megjegyzett az egyik szerveren: " de legalább az fps nem megy 20 fölé" .
    Kiadták, hogy kiadjanak valamit.

    Na jó. Nem vagyok szőrösszívű. Van ASE támogatás, ami - legalább is nekem - nem mindig müxik, de biztos én vagyok a béla.
  • KoBe
    #9630
    Húhúúú!! Én voltam a játék hivatalos fórumán, ahol a készítõk feltették a kérdést, hogy az 1.3-as patch "succes or failure", eddig 58 "failure" és 0 "succes" szavazat!!
  • Slow
    #9629
    "The 1.3 patch has an error that causes servers to crash on the "deploying countdown". The problem occurs during the countdown to deployment timer, where it get stucks at 1. This happens at random times. The only way to exit is to open console and type in either disconnect or quit."

    szal szerveroldali a dolog és konzolba kell beírni, hogy 'disconnect', ill hogy 'quit'.
  • Slow
    #9628
    jaja, haggyuk, látom azé' benned is van annyi önérzet amennyi kell ;) úgyse érted meg miről van szó úgyhogy tökmindegy, kár a szóért..
    ,)

    nem jártatok nemzetközi fórumokon? mi a visszhang? gondolom mindenki tapsol..
  • KM
    #9627
    Szevasztok Koránkelők!
    Nem tudtok alukálni?
  • #9626
    Szia.Nemsokára kijön csak várni kell egy kicsit.Addíg a szuper 1.3-al próbálj küzdeni :)))
  • Crem
    #9625
    Tud valaki-valamit az 1.4-ről?:))
  • Crem
    #9624
    Morgen!
  • KM
    #9622
    Eddig, és ne tovább!
    Szívesen látunk, ha nem is tűnik úgy elsőre! Van egy alapstílusunk, amit meg kell szokni. Szeretünk élcelődni egymáson. De ennek ellenére nem vagyunk véresszájú kommandósok, akik keresztbe nyelik le az újoncokat. Volt egy félreértés, amit tisztáztatok. Szerintem, mindenki örül a friss harcostársnak. Gyere, és küzdj velünk vagy épp ellenünk!
    Zárjuk le ezt a vitát mindkét részről!
    Csak ismételni tudom magamat: a mi kis közösségünk szívesen fogad!
  • KM
    #9620
    Jó hozzá a régi is!
  • radical
    #9619
    Nocd van már 1.3 hoz?
  • KM
    #9618
    Igazad van, de nem szeretném ha egy csapattárssal kevesebb lenne!