16419
  • KoBe
    #9706
    www.udpsoft.com/eye/
  • KoBe
    #9705
  • KM
    #9704
    Honnan is lehet letölten ezt az ASE-t?
  • KoBe
    #9703
    Na mûködik végre az ASE-val a játék!! Éljen éljen!
  • Barnus
    #9702
    Warlord: BIOS-ban ezt nem lehet kikapcsolni sztem, nem tudom ki irta ezt és miért:))

    Van egy olyan nevű program, hogy WKEYKILL vagy WINKEYKILL
    Keress rá. Amig az a progi fut addig nincs start menu bill.
  • Crem
    #9701
    Warlord!

    Feltöltöttem neked egy progit amiben csak leírások vannak...
    HA jól emléxem a 2. pontban van a te megoldásod is!:)

    KATT IDE!
  • Crem
    #9700
    Azért nem kell rögtön ez a Balkán megoldás...:)
  • a.carkey
    #9697
    Szí! Filmet néztem ... :(

    A Biosban van vmi keyboard features, vagy hasonló. Azthiszem ott, ahol a winyókat lehet állítani. KB. De én két haverral még az egyetem ideje alatt szarrá törtem egy sörözés után a tiédhez hasonló billymet, azánt "ideiglenesen" betettem a régit. Ennek már 4 éve ... :)
  • KM
    #9696
    Kipöckölöd fizikálisan a gombot. Brutális, de hatásos!
  • Gabor_(HSF)
    #9693
    win2k- val nyomom
  • a.carkey
    #9692
    Mellesleg nekem még egy ősrégi billym van. H nem muszály, nem is akarok megvállni tőle. :)
    Ezen nincs is wind gomb.
  • a.carkey
    #9691
    De Te nem Win98 alatt nyomod? :)
  • a.carkey
    #9690
    bios
  • RAY.
    #9688
    Asszem nekünk(kb 4-ünknek) ma volt a rekord"csak" 5-ször fagytunk ki és mindig más szerverről
  • Gabor_(HSF)
    #9687
    Érdekes ...nálam a lagon kivül semmi más problem nincs,de az vot eddig is
  • KM
    #9686
    Ja-ja! Elszomorító!
  • KoBe
    #9685
    Azért ebbe az a legdurvább, hogy mindezt a hivatalos UBI oldalon lehet olvasni, egy UBIstól!!! :D Magyaránt tudjuk, hogy szar, szarunk rá...
  • zoli80
    #9684
    egyik server sem lagol:)) valami történt!
  • KM
    #9683
    Igaz. Leszögezhetjük tehát, hogy az 1.3-as patch inkább a hibákat peccselte, és nem a programot!
    Meg kell hagyni azonban, hogy a hibák száma és minősége klasszisokat fejlődött!
  • Slow
    #9682
    az is megoldás, hogy lehívod a konzolt és beírod, hogy 'disconnect' vagy 'quit'

    azé' megoldásnak mondjuk kicsit durva =)
  • #9681
    Általában akkor volt 1.2-vel amikor a szerver meghalt de ilyenkor mindenkit kidobott.
    Az 1.3-al kb. 4 órát játszottam 5 alkalommal csinálta :( Igaz csinálta 1.2-vel is de nem ilyen gyakran.
  • a.carkey
    #9680
    Ja. Már ott is volt. :(
  • KM
    #9679
    Nekem volt ilyen az 1.2-vel is.
  • #9678
    XP van, nem szokott kidobni, a ház oldala is levéve :)
    "Legugolsz, majd lefekszel, aztán ugyanígy fokozatosan felálls és tudsz majd járni + lőni.
    "
    Ezt még nem próbáltam de biztos,hogy szükség lesz rá az 1.3-al :(
  • a.carkey
    #9677
    Komi! Ha van hely - pl. greenként a bankos pályánál nincs -, akkor a következőt kell tenni:

    Legugolsz, majd lefekszel, aztán ugyanígy fokozatosan felálls és tudsz majd járni + lőni.

    A disconnectek - vagy valami hasonlók - meg szerintem főleg XP problémák lehetnek. Nálam - Win98 - még nem jöttek elő.
    A hibaüzenet - szürke alapon baromságok - meg az engineből adódnak. Pl. ha túl meleg van - így nyáron meg főleg -, akkor XP alatt kivághat ilyen üzenetekkel. Le kell szedni a ház oldalát és aktívan plusszként - tulajdon képpen paraszt megoldással - egy külső ventillátorral még jobban hűteni, vagy áramoltatni a levegőt. Persze ez nálam működik, de nekem kell is, mert csak egy sima hűtő keringteti a levegőt az AMD procimnál.
  • #9676
    Az 1.3 -al indulásnál is kifagy,fegyver a lábnál és nem tudsz elindulni.Ilyenkor nekem csak az segített ha kiléptem asztalra,újra indítottam a játékot.Ez már elég gáz.Az 1.2-nél nem volt ilyen.
  • AndrewCB
    #9675
    Gabor_(HSF):

    Nem tudsz egy tört szervert indítani? 1.2-vel tuti működik! Kipróbáltam! :)) Csak nekem nincs rá kapacitásom!
  • schoma
    #9674

    Abban egyetértünk, hogy egy nagy kalap fostalicska ez a patch.
    DE! A lag okát nem biztos, hogy csak a hazai internetszolgáltatóknál kell keresni. Inkább a fatökű ubi háza táján. És mit jelent az, hogy ehhez a gamához? Nem értem. Mit tud ez a játék, amit a többi nem? Vegyük mondjuk az Armyt. Ott pl. miért nincs lag az európai szervereken? Ugyan az az internetkepcsolat...

    (bocsi mindenkitől a néhol alpári fogalmazásért, de egy csöppett fölhúztam magam az ubi hozzáállásán. Úgyhogy az ubinak!)
  • KM
    #9673
    Igen, már megszoktam.
  • zoli80
    #9672
    ránéztem pár serverre és nem lagolnak +folyamatos nalam a 60fps minden maxon.picit mintha jobb lenne.
  • KoBe
    #9671
    All-seeing Eye!! Aztat ígérték, hogy supportolja majd a Raven-Shield, erre baszik támogatni!
  • zoli80
    #9670
    miaz a ase?
  • KoBe
    #9669
    Nemazé mondom, hogy tovább gyalázzam ezt a már egyébként is siralmas patchet, de az ASE szarik mûködni vele. Aszongya, hogy majd az 1.3-as patchben javítva lesz a dolog... De nekem az van fent, a legújabb ASE-val. Nálam a hiba vagy tényleg ekkora kaki!???
  • zoli80
    #9668
    jobbak a szinek vagy valami változott a látvány terén nem?
  • Gabor_(HSF)
    #9667
    nekem meg JBL marad
  • zoli80
    #9666
    köszi nagyon de sikerült megoldani ugy hogy kiiktattam minden virtuális baszást.de lehet hogy visszarakom öket meg ezt.kösz!!!!
  • Gabor_(HSF)
    #9665
    Mi a problem ezzel a patchel?pontosan olyan szar mint a többi,a lagot meg inkább a magyar internet szolgáltatoknál kell keresni,qrva karcsu ez a hungaryse kapcsolat ehez a gaméhoz
  • RAY.
    #9664
    .....azért köszi
  • schoma
    #9663
    upsz
    Bocsesz! :)
  • Crem
    #9662
    Kösz Soma, de én kértem!:)