16419
  • schoma
    #10080
    Na látod. Én megmondtam. Nem kell itt szívni. Csak olyan terméket kell venni, ami megbízható. Lehet, hogy csöppet drágább, viszont a gyógyszer árán megtérül...

    Gratula, használd egészséggel!
  • Crem
    #10079
    Vettem egy Plextort...

    Az arcom kisimult, lett 20 giga szabad hely a gépen... Szóval kicsit jobb a kedvem!:)
  • schoma
    #10078
  • RAY.
    #10077


  • schoma
    #10076
    Na de ilyen korán.
    Én még itthon vagyok. Most fogok reggelizni, aztán szép lassan dolgozgatni. De csak módjával...
  • #10075
    Tudnék,de sajnos dolgozni is kell szegény munkásembernek
  • schoma
    #10074


    Nem tudsz aludni?

    Amúgy én is csatlakozom: Pálinkás, szép jó regelt Mindenkinek!
  • #10073
    Kellemes szép jó reggelt mindenkinek.
  • zoli80
    #10072
    basszus,én csak most jöttem:(
  • RAY.
    #10071
    Azért jó volt a mai játék
    Kár,hogy a kutyám alattomosan szétrágta a mikrofonom de holnapra szerzek egyet mert gáz volt,hogy csak halottalak titeket és nem tudtam dumálni
  • schoma
    #10070
    Ezt sajnálattal hallom.
    Na többek között ezért nem is érdekel ez a f*** ladder dolog. Nem vagyok rajta (aszem 1szer voltam rajta, akkor is Gab szólt), na és akkor mi van? Nem érdekel. Ezek után meg pláne nem. UBI
  • RAY.
    #10069
    Így bele lehet piszkálni a ladderba?!
    ...az akkor elég szívás
  • Crem
    #10068
    LoL!

    Az korrekt... Erre még azt se lehet mondani, hogy esetleg valaki megszerezte a loginod és bement bénázni!:(((
  • Gabor_(HSF)
    #10067
    Semmi különös,csupán valaki köcsögnek bántotta a szemét,hogy élső vagyok,és belepiszkált a ladderba és beir nekem 10 perc játékidőt 100 halállal,azzal visszaestem kb a 60.helyre,azota meg nem a feikt vel hanem ismét a feikg vel jáccom ,pontosabban leszarom,majd ha lessz egy jo peccs amibe lehetöleg csit elleni is lesz ,akkor majd ismét ráhajtok az első helyre,addig meg csak ugy lövöldözöm
  • h3nry
    #10066
    Juhuhuuu, kiprobalom, valahol biztos meglesz az 1.0-as. Meg azt hiszem kell keritenem egy havert aki elmondja, hogy a kiképző tiszt mit is magyaráz, mert az az érzésem lényeges dolgokat mond. Az angol nyelv meg nem az erősségem. Az volt a furcsa, hogy nem engedett tovább akkor sem, amikor nem hibáztam 1-et sem. Gondolom lehet valami limit amit jol nem értem el.

    Most kezdem csak érezni, hogy milyen más egy jo géppel játszani. A régi gépnél szinte csak campelni lehetett az ujjal meg minden teljesen ok. Én meg buta fejjel azt hittem, hogy a net miatt szaggat az egész. Bevallom tanulásnak nem volt rossz, most sokkal konyebb :DDD
  • Slow
    #10065
    halihó
    felraktam az R6-Rouge Spear-t, és (mivel hogy a netem még mindig bébinet) offline nyomtam oár küldetést. sztem offline jobb mint az RvS. Sokkal hangulatosabb, eccerübb, logikusabb.
    Persze nem olyan szép, de azt az ember csak kb 20 percig figyeli...

    majd holnap peccselem, és lehet neten nyomni, ha van kedvetek (amig nem jön punkbuster barátunk, nincs sok kedvem ravenezni...)
    azt nem tudom, hogy R6 sorozal milyen részei jönnek össze. (nekem a gamestar-os full van meg)
  • a.carkey
    #10064
    Mindezt Mr. Grentnek köszönhetem ... :)
  • KM
    #10063
    Gratula!
  • RAY.
    #10062
    Jaja,volt üditő is(sör)

    Inkább whiskey túra volt
  • schoma
    #10061
    Ja. Tudjuk. Mindig csak a sok sör!

    (Bár bagoly mondja bögölynek.... )
  • RAY.
    #10060
    Jó nagyot mindenkinek!

    Ma már én is nyomom este csak hét végén nem voltam beszámítható állapotban
  • a.carkey
    #10059
    Hát Henry, csak azt utudom neked javasolni az AA-val kapcsolatban, hogy szedd le a legelső 1.0-ás gamét, ha még fent van valahol, mert ha azzal lövöd meg a pontokat (aztán arra pakold rá a patcheket), akkor simán sniperpuskát IS tudsz szerezni. A kiképzésnek ez az első része. Aztán az akadálypályán és a weapontesten már átmész. A snipertraining könnyű, az ejtőernyős ugrás sem nehéz. HAJRÁ!
  • a.carkey
    #10058
    Ja. Tegnap éjjel már elment Zoli és talán Mágnesen és rajtam kívül még Komi is ott volt. Bejött három sütemény nevű srác meg a CRACKEes klán négy tagja. Olyan szinten írtottak mindnekit 50 %-os találati aránnyal, hogy köpni-nyelni nem tudott a green team (OILos pálya, hostage). Aztán valami extra akciójuk után, amikor a seggünkbe kerülve ledaráltak mindenkit, csak úgy beírtam, hogy INTERESTING GAMEPLAY! Nem tudom, hogy ennek hatására "vettek-e vissza a teljesítményükből", vagy "mi javultuk fel 10 mp alatt" :), de utána le lehetett őket lőni és még a meccset is visszahoztuk 0-4-ről 5-5-re ... :) De jó poén a PUNKBUSTER RULEZ!!!
  • schoma
    #10057
    És én ebből kimaradtam.
    Nem baj. Majd ma jövök. És akkor a sok kis csíter gyereknek
  • schoma
    #10056

    Nem is értem mi bajod van neked ezekkel?
    Süt a nap, kék az ég....
  • Crem
    #10055
    Egy kis morzsa a tegnapi WAR-ból...


    Bejött egy "no name" gyerek és az első körében lött 4 ellenséget 80% találati aránnyal...

    Következő kör...

    Lött 7 embert tőlünk. Mindezt úgy, hogy Henry gránátján átszaladva két fedező tűz között lelött mindenkit!:)))

    Amiért mindezt leírtam, nem nagy ügy... Páran már átéltünk hasonló "x aktás" szitut.

    Ami viszont nagyon tetszett az, hogy Henry beírta a srácnak : "Punk Buster rulez" Abban a pillanatban a gyerek a távozás mezejére lépett!:)))))

    Ugyan írták a többiek, hogy még nem megy a PB, de hál'istennek ezt már nem látta!:)

    Lehet, hogy véletlen egybeesés, mindenesetre nekem nagyon tetszett...
  • Crem
    #10054
    Morgen mindenkinek!

    Ezeket a hétfő reggeleket mennyire "szeretem"...
  • Crem
    #10053
    Szia!:)


    Sajna még nincs!:((
  • h3nry
    #10051
    Pálinkás jó reggelt mindenkinek
  • #10050
    Jó reggelt mindenkinek!
  • zoli80
    #10049
    sör kell:)
  • h3nry
    #10048
    voltunk 5en is, persze akkor éppen nem a boltba rohangáltál ;)
  • zoli80
    #10047
    4en
  • zoli80
    #10046
    nah már 3an vagyunk
  • zoli80
    #10045
    vasarnap van basszus,senki?
  • h3nry
    #10044
    Ja hogy mindezt inkább egy másik topikban kéne? :)))))
  • h3nry
    #10043
    No felraktam az Americas army-t is de ott még az első kiképzésen sem tudtam átmenni, bár azt sem tudom, hogy mi volt a hiba...
  • h3nry
    #10042
    vagyok ám, és szenvedek rendesen a hangal, nem tom miért recseg ennyire. Eddig nem csinálta :(
  • zoli80
    #10041
    namostmar jöjjön mindenki!!!
  • zoli80
    #10040
    de szerintem adslel amugy sem bir el sok embert,csak gondoltam ugy is 4-5 napokat megy a gép egyhuzamban hatha türhetö a dolog és jobb mint a semmi.ki kéne majd probálni ha sokan leszünk.