16419
  • Petyus_
    #10374
    OFF: ne vegyél ilyet Crem.

    Timber komám most kapott egyett és nincs vele egyáltalán megelégedve. Egy R9700-hoz képest a teljesítménye max +10-15% az ára viszont duplája is lehet. Viszont a screenshotokon látszik, hogy csúnyább képe van, mint az ATI-nak. Másrészt ilyen kártyán már élsimítást akarsz használni, abban viszont szintán látványosan jobb az ATI.

    Nekem amióta ATIm van aszondom soha többet nVidia-t.. a szemed nem hazudik, nézd meg te is a különbséget ha nem hiszed. :)

    A helyedben ha mindeképpen erre akarsz költeni vagy agy 9700-es Radeont vennék (bőben elég az is szerintem, és viszonylag jó az ára), vagy megvárnám a következő kártyagenerációt mert a jelenlegi csúcskártyák a 9800 és az 5900 gyakolratilag facelift változatai az elődjeiknek, az áruk viszont az egekben van.
  • Slow
    #10373
    FX szériáról meg a dx9ről azt olvastam valahol, hogy hibás, a HL2-esek is küzdenek vele...
    az ATI jó
    persze lehet ez is biznic...
  • ReTeK
    #10372
    1.31-es patch vaion gyorsabb is lesz a game ?
  • RAY.
    #10371
    Nekem ez kellll,miko' lesz má'

    Más by Hardwired:

    (GameSpy) Érdekes, és igen tanulságos cikket jelentetett meg a GameSpy csapata, melyben az utóbbi időben elharapódzó bugos, hibáktól hemzsegő játékkiadások megszaporodását taglalják. Az Enter the Matrix, a Tomb Raider: The Angel of Darkness - mind, mind olyan címek, melyek nem szabadottak volna átmenniük a Sony szigorú belső-ellenőrzésén - mégis valahogy piacra kerültek. Fókuszban a pénz, az érdekek, háttérben a játékos, és az ő érdekei...

    A felsorolásba még be lehetne illeszteni pár játéknevet
    Csodálkoznak,hogy csak azon játékokat veszik meg az emberkék amit nagyon"muszály"
  • Crem
    #10370
    Engineering excellence
    With the first GPU to fully exert the advantage of 0.13-micron semiconductor fabrication process, 8-pixels per clock cycle, true 128-bit studio-precision pixel processing, 256-bit memory bus, high-level multi-API shading languages including Cg and HLSL, and complete support for DirectX 9.0 & OpenGL, the V9950 series is the best development and playback platform for next-generation cinematic-quality games.
  • Crem
    #10369
    Nem kicsit brutál ez a kártya...


    Mátol nem eszek!:)) kezdek spórolni...
  • Crem
    #10368
    Off:



    Rock Your Senses with ASUS V9950 Ultra NVIDIA GeForce FX 5900 Ultra
    All-new CineFX™ 2.0 engine
    DDR memory with 256-bit bus and AGP 8X interface
    ASUS proprietary online GameFace technology
    DirectX 9.0 & OpenGL 1.4
    nView multi-display technology
    High valued software bundle

  • Crem
    #10367
    morgen!:)

    Ma csak RvS!:D
  • a.carkey
    #10366
    OFF:
    Pár kép egy hamarosan (de elcsépelt szó ... :( megjelenő játékból:

    XENUS



    XENUS (többi kép)

  • Slow
    #10365
    köcönöm, megkaptam, örök hála :)))
  • zoli80
    #10364
    szló!találtam neked nocd patcht és elküldtem a mailcimedre.
  • a.carkey
    #10363
    Jó lett volna jönni, de elkezdtem nézni kaja alatt a "Halál ötven óráját" eredetiben, aztán fél 11 lett, mire a "NUTS!"-os szöveg volt: FRÁSZT! :) Holnap ... :(

    (Meg kell állapítanom, a magyar szinkron nagyon jó!!! Ebben a változatban végre a teljes képernyő látszódott - "szélesvászon" rulez - pl. a ME-262 makettje, amiről Kluge tábornok beszél, és benne volt a qurvás jelenet végig + két Charles Bronsonos jelenet Ambleveben, amit ezelőtt még nem láttam. Aki ismeri a filmet, az tudja miről regélek ... :)

  • Gabor_(HSF)
    #10362
    már vagyunk a 12 oficon
  • a.carkey
    #10361
    Jó napot! Visszajöttem! Lesztek ma este? (Se Republic, az SWGm is a vámon pihizik hétfőig, ha minden jól megy az én SWGm ...), így ma este Raven! Lesz valaki?
  • Gabor_(HSF)
    #10360
    lelkes lelkes,de b*szik eljönni lanra hétvégén
  • KM
    #10359
    A helyzet nem rózsás, de lelkes csapatunk legyőz minden nehézséget, és bealáz minden csítert! Jövő héten várható az 1.31-es peccs, az 1.4-es augusztus végére lesz kész.
    Vannak tehát kilátásaink!
  • schoma
    #10358
    Üdv néktek. Mi a helyzet mostanság RvS terén?
    Még mindig sok a cheater, laggol mint állat?
    Sajna mostanság nem sok időm van játszani (mint láthatjátok).
  • #10357
    Jó napot mindenkinek.Köszi a fordítást
  • radical
    #10356
    A qrva annyukat! Augusztus 1-től megyek 3 hét gépnélküli szabira.
  • traXion
    #10355
    1.31-es patch kész...

    Az utolsó csiszolásokat elvégeztük az 1.31-en és publikussá válik Július 29.én, Kedden. Habár erre a hétre igértük, de egy fejlesztés miatt (Windows SA Server támogatás), a következő hétre tettük.

    Nem utolsósorban, újabb szavazást tettünk ki. Szavazz te is!

    -Volkan
  • #10354

    1.31 Confirmed and Ready...

    We've added the finishing touches to 1.31 and it is confirmed that the patch will be made available Tuesday, July 29th. Initially, the release date was set for this week but due to an addition to the patch (Windows SA Server support), it was delayed until next week.

    Also, we've posted a new poll on the site. Be sure to cast your vote!

    -Volkan


    Ezt valaki lefordítaná mit jelent?Köszi.
  • #10353
    Talán egyre többen leszünk megint.
  • KM
    #10352
    Sokan, de nem elegen!
  • RAY.
    #10351
    Jaja jó volt,és sokan is voltunk
  • KM
    #10350
    Huh! Jó volt a mai játék is!
  • zoli80
    #10349
    http://www.okorszem.hu/funpic/1021
    nagyon drága és még fegyvere is van
  • Slow
    #10348
    ok ok, kösz
    úgy emlékeztem, hogy igen ,)
  • zoli80
    #10347
    asszem nem használ senki nocd peccst.sajnalom:(
  • Barnus
    #10346
    Slow : nekünk nincs no cd crackünk:)
    nekem eredeti cd-m van.
    no cd ügyben www.gamecopyworld.com
    ott rákeres Raven Shield és ott tuti lesz:) fene tudja melyik verzióhoz:)
  • zoli80
    #10345
    ts servert inditottam,hogy kell "szobákat létrehozni?kódolni?stb...?
  • Slow
    #10344
    nem fognak válaszolni, ezek csak jácccanak, napok óta könyörgök nocd krekkért, és nem adnak a gazok....:P
    kénytelen leszek utána járni magam, bah bah...;)
  • zoli80
    #10343
    hazaértem,gyerünk jatszani!!!
  • Sayeth
    #10342
    csotanyos jonapot minden kedves versenyzonek!

    1 apro, jelentektelennek tetszo kerdes foglalkoztat manapsag, es remenyeim szerint az itt jelenlevo holgyek es urak (gy.k. Uri tarsasag), meg tudjak valaszolni ezt nekem: szal, hogy a rakos bugyros nehezsegbe lehet demot kesziteni, mindannyiunk altal negyrebecsult karmaendzsin kollega segistegevel, illetve hol talalhatok informaciot a fentemlitett uriember konzolparancsainak listajarol?
    elore is koszonom.

    maradok oszinte hivuk es kovetojuk e nem huvos delutanon.
    a szerncsesebbeknek kellemes pancsikolast, a tobbieknek tartalmas brícsingcsárdzsos gutautest kivanok.

    Udv Sayeth/ad Nova aki Izirájder
  • Slow
    #10341
    ez király, télleg jobb mint az RvS, nincs annyi csít ,)
    no de egy no-cd krekket küggyön má valaki léééécccciiiiii!
    (megyek lanra és ott jól jöhet)
  • KM
    #10340
    Azt hiszem, el kell felejtenünk a Ravent!
  • #10339
    Milyen volt?
  • KM
    #10338
    De-de!
  • #10337
    Nem próbálta ki senki sem?
  • #10336
    Gyakorolni mindíg kell itt lehet

    Ide click< /a>
  • traXion
    #10335
    lol CreM & Komi :D Így tovább!