16419
  • Gabor_(HSF)
    #10588
    An incompatibility has been found regarding the unlocking of custom missions between campaigns saved prior to version 1.4 and those saved with version 1.4. This problem prevents players from playing solo maps that they have unlocked in campaign mode with a version prior to 1.4 in the custom mission mode in version 1.4. It doesn't affect multiplayer maps or multiplayer play. There is no workaround but a fix has already been found and will be included in patch 1.41, due out next Tuesday. New campaigns played with version 1.4 will unlock maps without a problem and the maps will be available in custom missions. Campaigns saved with a version prior to 1.4 will continue working in version 1.4
  • Gabor_(HSF)
    #10587
    elváltottam
  • zoli80
    #10586
    bocs gab de elkezdett valamit tolteni naaagyon lassan!
  • zoli80
    #10585
    ujj??????jézus
  • zoli80
    #10584
    nincsenek egyenlöre ujjak:)
  • Gabor_(HSF)
    #10582
    én már feltettem,és elég sok server van már
  • #10581
    Európai szervereket állítottak át az 1.4-re?Érdemes feltenni most vagy várjunk vele egy-két napot?
  • Gabor_(HSF)
    #10580
    Inditom is a servert 1.4 en
  • Gabor_(HSF)
    #10579
    1.4
  • Gabor_(HSF)
    #10578
    NA megjelent az1.4 .............húzni lefele
  • zoli80
    #10577
    1.4 Patch Coming Tomorrow!

    Ok folks. In case you haven't heard, patch 1.4 will be available tomorrow morning (PST). It'll include all the fixes mentioned previously...and for those of you that missed it, check out Andre Roy's Live Team Update for the specifics.

    -Volkan
  • zoli80
    #10576
    állitolag ma jön az 1.4!
  • RAY.
    #10575
    Köszi Komi!

    Sajna tegnap mikor már harmadszorra dobott téged le a géped akkor megfordult a virus is a fejemben
    Megprószálok akkor én is valamit védekezni ellene nehogy így járjak én is!
  • zoli80
    #10574
    na megvan bassza meg,asszondod komi hogy ez megoldja?kurva nagy gáz ez a féreg,óriaslovöldözés,rohanok erre kiirja hogy kikapcsol mindjart.fuujjj
  • zoli80
    #10573
    nekem magyar xpm van de a magyar peccs kiirja hogy nem ok a nyelv!
  • zoli80
    #10572
    ja,mindkettöt megprobáltam de egyik sem ok sajna
  • #10571
    Van külön angol és magyar verzióhoz is peccs :)
  • zoli80
    #10570
    10percenként kiirja hogy ujraindit 50mp-n belül mert valami távoli blablabla.anyukáját!
  • zoli80
    #10569
    basszus nálam is ez van és nem megy fel a peccs:(
    kiirja hogy nem stimmel a nyelv.angolt,magyart probáltam.ötlet?
  • KM
    #10568
    Kösz az infót!
  • #10567
    Nekem is bevan kapcsolva állandóan de mégis megkaptam.Víruskeresőt is használtam de az sem talált semmit.Mások is mondták,hogy többféle vírus keresővel sem találtak semmit.Legjobb védekezés ha felteszed azt a javítást amiröl lentebb írtam.
  • Crem
    #10566
    F*sza!

    Köszi a figyelmeztetést ! 1 hónapja mindig kilövöm a vírusírtót, nehogy bezavarjon!


    Ui: Nem elég a sok csaló még ez is!
  • #10565
    Ray - Meglett ahiba a gépemmel FÉREGVÍRUS.Nagyon sok XP-t használó kapta meg. Ha valakinek Xp-je van és állandóan ujraindul az vírus.Itt a leírás és a gyógymód a vírusra : http://www.virushirado.hu/virh-hirek.php?hmode=display&id=1610612926
  • Gabor_(HSF)
    #10564
    gyertek a HSF SA szerverrre, aki unatkozik,vagy a jó magyar lagot szereti
  • KM
    #10563
    Híreink:

    Punkbuster Debuts in v1.41 - 8/7/2003
    Volkan, Ubi.com Commnuity Manager, let everyone know that nothing is to be feared, Punkbuster is still on schedule for mid August - end of August, in patch 1.41 (Thanks widkidone & [LTK]Drum18). Here's the quote from Volkan on the Official Forums:
    "Because we scrapped 1.32 in favor of 1.4 (which contains more stuff now), PB will be made available in 1.41 as a seperate patch that should come out at around the same time as 1.4. We're still on schedule for mid-August!"

    Samuray "Volkan" Copur
    Community Manager
    ubi.com
  • Gabor_(HSF)
    #10562
    195.56.229.165
  • Gabor_(HSF)
    #10561
    most inditok ujjat testelem ezt a SA servert mindjárt irok ip
  • zoli80
    #10560
    gabesz a server megy?probáltuk komival de semmi!
  • Gabor_(HSF)
    #10559
    pedig megy:81.182.25.33
  • zoli80
    #10558
    sziasztok!na milyen a server?ip?keresö sajna nem találja.
  • #10557
    Szia! Úgylátszik többet kellene lagziba menni,hogy tökéletes legyen minden linkelésed Ne ezt csináld ha nem sikerül

  • Gabor_(HSF)
    #10556
    Megy a szerver ismét...6 füreszelő részére
  • Crem
    #10555
    Morgen!


    Megjöttem a lagziból!:)

    Hajnalig ment a

    Utánna meg páran ott maradtunk a minőségi sörök próbakostolására...




    Ui: marha érdekes lenne, ha egy linkelést se bénázok el és még a helyesírás is jó!
  • #10554
    Van Magyar szerver . Gyertek kipróbálni Gábor szerverét :)
  • a.carkey
    #10553
    Bocs, ha valami felreérthető volt! :(

    Nincs baj a románokkal sem. Tök rendesek ők is. Kb. annyi ott a hülye, mint nálunk, szóval nem kell beszopni mindent abi a médiából jön!
    Bocs Zoli mégegyszer ... :(
  • h3nry
    #10552
    Erdélyben még nem jártam, szal nem tom milyen, de filmeken szép vidéknek mondják. A szöröstalpat nem az ott élő magyarokra értettem ám, hanem az "eredeti" románra. Az meg felőlem mosolyoghat akár a vadalma a sifon tetején akkor sem érdekelne. ;)
  • Gabor_(HSF)
    #10551
    elinditottam tesztelésképpen a HSF_Szervert 8 före,gyertek prószáljuk ki--jelszó rvshu de kiis van irva
  • RAY.
    #10550
    Ehhh,ez nagyon cool
    a "semmiről" megy a flame
  • zoli80
    #10549
    Ugye tudjátok, hogy a volt Magyarországról beszélgettek. :) (Így nem értem ezt a "beszélgetést" ...! :)

    ezt nem értettem,de mindegy:)
  • a.carkey
    #10548
    1. Még mindig nem értem mi van?
    2. Miért lenne tabutéma? :)