16419
  • radical
    #10900
    Nem tudom. Én még nem találkoztam eggyel sem.
  • LSC
    #10899
    Ellepték már a csíterek az RvS-t?
  • Crem
    #10897
    KÖSZI!:)
  • #10896
    Ez lemaradt.
  • #10895
    Kemény munka az hogy halomra gyilkolsz mindenkit ?
  • zoli80
    #10894
    basszus,kemény munkával eljutottam a 60adik helyre és most törlik.


    más:a bf oldal nem mükszik nálam,a lap tetejét tölti be csak,azt viszont háromszor egymás alá,a szerverparkosat.mi lehet?
  • radical
    #10893
    1.41 új infók

    Hivatalosan is megkaptuk az értesítést az 1.41-es peccs állapotáról - Úgy tűnik hogy a PB megjelentetését eltolták szept. 9. keddre.
    Ugyanezen a napon a RvS ladderek is nullázva lesznek.

    Pár új infó amit érdemes tudnotok:
    Ha ASE-n keresztül lépsz be egy szerverre, és az induláskori logót és intrót az ESC gombbal megszekítod, az RvS le fogy fagyni.
    Megoldás: ha nem akarod minden egyes alkalommal végignézni az intrót akkor nevezd át a video könyvtárat.
    Ha ASE-n keresztül lépsz be egy szerverre, mindenképpen be kell kapcsolnod a PB-t, akár PB-s a szerver akár nem.
    Ha ASE-n vagy UBI.com-on keresztül lépsz be egy szerverre, akkor a PBvel kapcsolatos üzeneteket a játék kezdetekor fogod megkapni, ha direkben kapcsolódsz akkor pedig a kapcsolódás elején.
  • Crem
    #10892
    Na...


    Megint kaptunk egy újabb időpontot...



    Igaz évszámot nem írtak oda!:P
  • Crem
    #10891
    Update on 1.41

    We've got an official update on the status of patch 1.41 - It looks like the release of Punkbuster has been rescheduled for next Tuesday, September 9th. Also happening next Tuesday, with the introduction of Punkbuster, ubi.com will be resetting the RavenShield ladders so all existing stats will be wiped.

    In addition to recently released notes for 1.41, here are a few key pieces of information you should know about:
    If you join a game through The All Seeing Eye (ASE) game service and you press the ESC key during the introductory video playback, Raven Shield will crash.

    Workaround: If you don't want to wait for the introductory videos to end when joining a game on The All Seeing Eye (ASE), you can rename your video directory to something else. Doing so will prevent the logo intro videos and the spinning RAINBOW in the map loadin menu from being played. Don't forget to rename it to its original name if you want to play a single player campaign.


    If you try to join a game through The All Seeing Eye game service (ASE), you need to have PunkBuster Installed and Activated whether the server you are joining has PunkBuster activated or not. To activate PB, go in the option menu.


    If you join a game through a game service (UBI.com, ASE or GSA) you won't get any early messages concerning PunkBuster activation/inactivation. PunkBuster will handled it directly at the start of the game. Make sure to have your PK activated in your option menu to avoid being quick out.When not using a game service to join a server, Raven Shield will give you the incompatibility messages before you can join.
    That's it for now.

    -Volkan
  • Crem
    #10890


    Off:

    Ez most tényleg kiment a fejemből...


    Bocs
  • traXion
    #10889
    CreM & RAY!

    MA CB BattleField gyakorlás 20:00tól! TS: Az új CBs fórumot nézzétek! Kihívások, gyakorlás cím alatt!
  • RAY.
    #10888
    Így van,fel a fejjel!

    Whiskey, gyógyszernek mindig jó

    Crem és én Tatabányaiak vagyunk de nincs messze pest,egy esetleges sörözésre egyszer ha összejön a "Banda"
  • zoli80
    #10887
    csak fél üveg na,nem tudok irni már!
  • zoli80
    #10886
    többiek:)


    többik baze,de szarul hangzik
  • zoli80
    #10885
    a the company tagjai ugye nem pestiek?komiról tudom hogy nem.ray,crem?

    többik ugye benne vannak?gabor biztos:)
  • zoli80
    #10884
    nem tudom miért hittem folyamatosan hogy crem irta a cimet.picit meg szét vagyok csúszva,el kellet küldenem a "szerelmemet" a picsába,nem volt méltó rá:) reggel kilenc óta megittam egy üveg whikeyt és picit be vagyok baszva.sebaj,sok csaj van még a világon:)

    sörözés senkinek sem oké?
  • zoli80
    #10883
    elirtam,bocs:) ez a kurva oldal akkor is baszik betöltödni!!!!!!!!!!pedig fele lent volt már.
  • RAY.
    #10882
    Miért vagyok én "bocy"
  • zoli80
    #10881
    bocy ray:)
  • RAY.
    #10880
    Nálam müxik simán
  • zoli80
    #10879
    crem:behalt a bfes oldal,mi lehet vele?
  • antijedi
    #10878
    izé mégsincs csak telislotosoknak, ezt benéztem :P
  • antijedi
    #10877
    pedig jó az ott tuti van :D
  • zoli80
    #10876
    dct nem ismerem
  • zoli80
    #10875
    honnan tudnám leszedni?
  • zoli80
    #10874
    az igazi gond az hogy nincs meg a bf,és nem tudom honnan tudnám megszerezni,fél év mire ujra felrakják ftpre.
  • Crem
    #10873
    Na!:)


    Meggyógyítottam!:D
  • Crem
    #10872
    F@sza!

    6 percig tartott...
  • Crem
    #10871
    Öccsém...

    Ma reggel behalt a Matávos ADSL-em...

    Most mentek el a szerelők, (kicserélték) De ez olyan mint egy 14.4k-s modem!:(
    letöltésnél 512k de egy Web-lapot kb 10 percig hoz be!!!!!


    Ezt az üzit 15:44 kor küldtem...
  • RAY.
    #10870
    Itt mindent megtalálsz hozzá:http://bfhelp.try.hu/
  • RAY.
    #10869
    Intézkedem Life!
  • RAY.
    #10868
    Mi;)

    Akiket ismersz az RvS-ből is:Komi,Crem,és Én:)
  • zoli80
    #10867
    the company?kik azok?
  • zoli80
    #10866
    én is akarok bfezni de nem találom:(
    ftpn sincs már sajna,mi lesz most velem?
  • Lifeforce
    #10865
    FIGYELEM MINDEN CHAOS BRIGADE TAGNAK!!!!!

    Elkészült az új fórumunk kérem minden tagot költözzön át oda és reggeljen be, hogy kioszthassam a jogokat!
    cím:http://cb.hungs.hu/modules/Forums

    Más...
    Tájékoztatunk minden kedves játékost, hogy a
    Chaos Brigade klán és a The Company klán imáron hivatalosan is egyesült, a Chaos Brigade klán név megtartásával, amit köszönönk az ex. klánnak.
    Hamarosan a hivatalos Magyar oldalakra is felkerül hírként.
    Ebben a formában elértük azt, hogy mostmár mind a két klánban, a csak BF1942-es játékkal játszó, esetlek ClanBase-en is indulni akaró játékosok-tagok együttes erővel indulni tudnak egy-egy megméredtetésen és reményeink szerint nagyon jó ellenfélre találnak a kihívóink-kihívottak.
    Mivel más játékokban is szívesen játszunk ezért más játékokban is szívesen veszünk kihívásokat, gyakorló meccseket.
  • Lifeforce
    #10864
    FIGYELEM MINDEN CHAOS BRIGADE TAGNAK!!!!!

    Elkészült az új fórumunk kérem minden tagot költözzön át oda és reggeljen be, hogy kioszthassam a jogokat!
    cím:http://cb.hungs.hu/modules/Forums

    Más...
    Tájékoztatunk minden kedves játékost, hogy a
    Chaos Brigade klán és a The Company klán imáron hivatalosan is egyesült, a Chaos Brigade klán név megtartásával, amit köszönönk az ex. klánnak.
    Hamarosan a hivatalos Magyar oldalakra is felkerül hírként.
    Ebben a formában elértük azt, hogy mostmár mind a két klánban, a csak BF1942-es játékkal játszó, esetlek ClanBase-en is indulni akaró játékosok-tagok együttes erővel indulni tudnak egy-egy megméredtetésen és reményeink szerint nagyon jó ellenfélre találnak a kihívóink-kihívottak.

    Chaos Brigade
  • #10863
    Jó reggelt mindenkinek!Jó vplt a tegnapi játék csak egy kicsit kevesen voltunk.Reméljük lassan mindenki visszajön játszani
  • zoli80
    #10862
    egy napnál több lesz szerintem.
  • #10861
    Jó reggelt mindenkinek!Ma lesz vajon 1.41?Vagy várni kell még pár hetet?
  • Crem
    #10860
    A csalásról még annyit szinte minden nap csináljuk!:) 40mp-nél tovább nem is tart egy menet... Ahogy meghalok, már monjuk is TS-en merre van az ellen!:))))))))))))))



    Na de ez részemről belefér...