16419
  • radical@work
    #11025
    Hát tegnap elég fosul játszhattam ha ma már nem vagyok a listán...
  • radical@work
    #11024
    Elég sokat játszottam már, de eddig még nem láttam hogy a PB valakit is kidobott volna. Ez 2 dolgot jelent, vagy annyira ratyi hogy semmit sem ismer fel, vagy senki nem mer csalni.
  • Crem
    #11022
  • LSC
    #11021
    Azt nem értem egy ilyen játékot hogy lehet eleve anti-cheat progi nélkül kiadni?A sok köcsög cheat író már álmából is felkelve megír egy csalást az UT vagy Q3 engine alá.Olyan játékot nem is vennék amihez nincs.Hál isten fél év (vagy 1 év?) után ehhez is lett.
  • LSC
    #11020
    Aszontad nincsenek vagy csak nem láttál csalókat.Bejött a PB azt csak nézel mi?Most az új patch-el lettek új hibák is?Fontolgattam hogy megveszem de ha a régi hibák helyett újak lesznek akkor nincs sok értelme.
  • zoli80
    #11019
    milyen volt srácok a mai lövöldözés?bocs,le kellett lépnem.
  • radical
    #11018
    Mutasd.
  • traXion
    #11017
    hun
  • Gabor_(HSF)
    #11016
    mi a pw a ts en barni?
  • Barnus
    #11015
    ok értem:)
  • Lifeforce
    #11014
    Így van.
    Ellenben vannak ismerőseim akik "ezért" indítanak és raknak össze szervert.
  • Lifeforce
    #11013
    Akkor sorry ebben egyetértek.
    Mint az elején is írtam nem flamenak szántam és eszemben sincs felzavarni ezt a nyugodt fórumot.
    Csak félreértettem és erre írtam.
  • Barnus
    #11012
    Ja és azért a kettő dolog között amit mondasz van egy marha nagy különbség. Amig nekem volt serverem ami nagy sávszélen volt, nem okozott problémát CS servert inditanom, nem okozott problémát WC3 servert inditanom, rendszeresen frissitgetnem. Jelenleg fél mbiten csak TS server fut, mást nem bir el. Neked az adott servered nem RvS miatt volt, hanem gondolom más az elsődleges funkciója. Nem hiszem, hogy te csak és kizárólag az RvS miatt összetettél volna egy gépet és fizettél volna szolgnál havonta. Márpedig itt erről van szó. És akármit mondasz, ha nekem nem kerül plusz pénzembe, mert munkámból kifolyólag van lehetőségem servert indítani akkor persze, hogy megteszem. De úgy indítani, hogy x emberből y kijelenti, hogy ő nem fizet érte, neki nem éri meg, fizessük mi, ha akarjuk, de játszani azért jönnek rá szivesen, akkor inkább én is hagyom a fenébe és majd játszom rajta, ha lesz, ha nem, nem. Egyébként az elsődleges szmpontom nem ez, hanem, hogy annyi, de annyi server fut, aminek jó a pingje, esténként üres is, hogy pénzkidobásnak tartom, hogy inditsunk egyet. Most függetlenül attól, hogy egy játék miatt, nekem most sok lenne évi X ezer Ft-t még rákölteni...
  • traXion
    #11011
    Na, no flame, inkább próbálkozz törni :D Tudod, dió-törő, csak itt server-törö = Life :P
  • Barnus
    #11010
    Life nem ezzel van a bajom. Hanem azzal, hogy évi x ezer Ft-ot ki kéne fizetni a sávszélért. Namost 15-en ez fejenként nem lenne nagy összeg. De ha 5 ember hajlandó lenne beleadni, akkor már sokat mondok. Hol fair az, hogy azért fizessek havi 500 helyett havi kétezret mert a másik nem hajlandó, de játszani azért jönne?
  • Lifeforce
    #11009
    Ha így gondolkodnék azt hiszem te sem vetted volna meg a játékot.....
  • Lifeforce
    #11008
    "Azért fektessek bele pénzt/energiát, hogy azok jatszani tudjanak?"
    Nos nem akarlak megbántani de ezzel a hozzáállással lesznek problámáid.
    Mivel te meg ingyen játszol más szerverein ha tört ha nemtört, ha megvetted ha nem.
    LooL
    Ez csak szempont kédése.
    Ha feltörik akkor nem azért törik fel, hogy egyedül tudjon játszani hanem azért, hogy azok is tudjanak játszani akik nem tudnak, vagy a lagg-bughalmazért nem adnak ki pénzt.(Ez nem jelenti azt, hogy rossz a játék).
  • traXion
    #11007
    mert pecselték egy kicsit :)
  • traXion
    #11006
    nem is vettem észre :D

    Gerry, megmutassam hogy TE vagy a senkiházi?
  • KM
    #11005
    Vagy az enyém!
  • Barnus
    #11004
    télleg :) észre se vettem. Pedig lehetett volna az enyém, ha érdekelne ez az egész ki visz mit dolog
  • Barnus
    #11003
    Jó, hát értem én. Ha egyszer meguntad meguntad. De akkor miért akarsz játszani ?:)
  • Gerry
    #11002
    Ja bocs Radical vagyok.
  • Gerry
    #11001
    Baze és ez a senkiházi elvitte a 11k-t!
  • traXion
    #11000
    Igazad van, de mért adjak ki egy bugos (az volt) játékra pénzt, amit meg is untam egy időben!? Egyébként meg hamarosan sok sikervárományos FPS fog kijönni...

    Lifenak van szervere, mondjuk Life is próbálkozhatna, én teljesen nem értek hozzá, csak szeretnék játszani!
  • Barnus
    #10999
    Figyelj. A hylezet az, hogy a többségünk már megvette eredetit. Egy rakás serveren tudunk játszani, tehát nekem spec nem érdekem hogy tört serverrel próbálkozzak. Minek? Azért fektessek bele pénzt/energiát, hogy azok jatszani tudjanak, akik 8ezret nem voltak hajlandóak kiadni a játékra? En spec ezért nem szándékozom a magyar serverre se költeni, ha lesz. Mert akik nem vették meg a játékot, azok havonta se fognak költeni egy serverre. Én meg nem fogok másoknak fizetni servert. Összedobjuk 4-en a havidijat és akkor csak 4-en játszunk? Annak nincs értelme. Ha meg bejöhet mindenki aki azt mondja, hogy ő nem fizet havonta, akkor meg mi értelme? Megint ott tartunk, hogy 4-en fizetünk azért, hogy mások játszanak?

    Ezért nem tartom teljesen kivitelezhetőnek ezt a magyar server dolgot...
  • traXion
    #10998
    Akkor próbálkoztok tört szerverrel? Mert nem áll szándékomban megvenni az eredetit :)
  • Barnus
    #10997
    Csakhogy Punkbusterről is essen néhány rossz szó. Pályaváltáskor kirugott PB ezzel az üzenettel:Duplicate GUI/CD-KEY. ÉS bannolt pár percre onnan.
    gondolom pályaváltáskor még az eéőző pályáról bennmaradt énemmel összehasojnlitotta az új pályára belépő énemet és érdekes módon megegyezett a cd keyünk
    Úgyhogy fasza lesz, ha időnként pályaváltáskor repülünk, na mindegy.

    Vagy csak a cheatemet kapta el vajon?
  • Barnus
    #10996
    teamwork:
    Teamspeak server cime:barnus.hu
    Jelszó:hun

    Ray majd egyszer ha lenne időd csinálnál nekem listát arról, hogy milyen DVD-R-ek vannak fenn ott, amit mondtál?]

    Vagy Komitól meg tőled én is kapok egy napos próbalehetőséget vmikor, hogy megkukkantsam melyiket válasszam ?
  • Barnus
    #10995
    Ok, Komi. Megvan. Msotantól TS-re a belépési jelszó: hun
  • RAY.
    #10994
    Mérhetetlen hálám Komi
  • RAY.
    #10993
    Nem "Huhogsz" még Gábor?
  • teamwork100
    #10992
    Mi a server teljes neve?
  • #10991
    Ray-mail ment nézd meg.
  • #10990
    Reggelt! Akik szoktak játszani azok jöhetnének TS-re.
    Barnus-a TS-t lekéne jelszavazni mert tegnap bejöttek németek és alig tudta Ray elzavarni öket.
  • teamwork100
    #10989
    Ha összeállna egy kis team szívesen beszállnék én is.
  • teamwork100
    #10988
    Bár én tegnap este is szinte csak coopoztam. Az nem számít bele az eredményekbe igaz?
  • teamwork100
    #10987
    Jéé...felkerültem a listára 7.-nek?! Megtisztelő. :) Alterego(HUN)
  • Crem
    #10986
    Na...

    Húzok melózni, hogy délután lehessen hentelni!:)


  • Crem
    #10985
    Most lesz csak igazán 30-40/1-2 arány !:)

    Elfojtott tehetségünket nem blokkolják olyan emberkék akik 1 lövést adnak le zárt ajtóra, 270°fokban lelőnek 3 embert mindezt futva!:)



    Ui: Tegnap kivágtak a TSAF serverről, mert nem tetszett nekik az egyenlő feltétel!:)