16419
  • KM
    #11279
    Köszönöm kimerítő válaszod!
  • Crem
    #11278
    Features


    OTES Cooling Technology
    In the interests of cooling and performance, OTES has been redesigned to cool the hottest part of a motherboard: the PWM power regulation mosfets and capacitors.




    6 Channel Serial ATA RAID
    With the Silicon Image 4-port serial ATA RAID controller plus native 2 channel support.




    Enhanced 800MHz FSB
    The 800MHz FSB increases bandwidth and improves overall system performance.




    Dual DDR Module Support
    Supports up to 4GB of Single/Dual channel DIMM modules, delivering bandwidth of 6.4GB/sec.




    Intel PRO/1000 CT Desktop Connection Gigabit LAN on board
    Lets you easily connect to the world wide web at high speeds without having to buy a separate 10/100 Ethernet card.




    Serial ATA 150MB/s data transfer rate
    Serial ATA is an evolutionary replacement for the Parallel ATA storage interface. This new high-speed interface boosts data transfer rates to up to 150 MB/sec. More flexible power tolerances allow for smaller and more efficient cables.




    Secure IDE™
    Secure IDE™ is a device that connects to your IDE hard disk and has a special decoder key; without this key, your hard disk cannot be opened by anyone. Thus hackers and would be information thieves cannot access your hard disk, even if they remove it from your PC.




    6-Channel Audio and S/PDIF In/Out interface
    Lets you enjoy 6-channel audio without having to buy advanced sound cards.




    USB 2.0 Support
    Supports speeds up to 480 Mb/sec, approximately forty times faster than conventional USB 1.1




    IEEE 1394
    Supports 400/200/100Mb/sec data transfer rate




    ABIT SoftMenu™ Overclocking
    The overclocking functions include CPU frequency, Vcore, multiplier and memory voltage adjustment to maximize your system performance
  • KM
    #11277
    Milyen is ez? Ha lehet, akkor egy kicsit részletesebben...
  • Crem
    #11276
    Végre találtam egy képet a NEW alplapról!:)

  • Vukodlav
    #11275
    Vedd le az FAA-t a videókártya beállításainál, ugyanis mikor bekapcsolod az éjjellátót, megrpóbálja azt a sok zizit elsimítani, ami elég sok számolásába kerül, így a játék kurvára beszaggat.
  • KM
    #11274
    Nekem most szállt el az alaplapom és a vinyóm, az összes rajta lévő cucc elveszett. Ezért hanyagoltam a játékot, de nemsokára visszatérek!
  • KM
    #11273
    Jobb az a Radeon 9700Pro ami a gépemben csücsül!
  • Barnus
    #11272
    kár, hogy mióta lecseréltem a gépem, nem játszottam még, mert marhára jól megy az új kártyával:)
    folyamatos 78fps. egyfolytában zölddel irja fps-t, nagyon néha villan be sárgán. asszem 50 fps alatt sárga és 20-30-tól piros?
    na mindegy. megnéztem nightvisiont prison pályán voltam. nightvision nélkül 78fps, nightvisionnal 60 valamennyi. az utsó szám ugye nagyon ugrál.
  • Barnus
    #11271
    én is most nemrég cseréltem gef 3-at 9600-ra. bár nem pro, hanem csak sima. mindjárt megnézem mi újság az éjjellátóval:)
  • Crem
    #11270
    Morgen emberek!


    Pár napig nem leszek, mert gépet cserélek . Mivel nem vagyok egy hardvare guru ezért ez nekem komoly kihívást jelent!

    Mire megint beállítok mindent...
  • RAY.
    #11269
    Úgy tudom általában Gf-al játsza mindenki közülünk de jobban jársz ha megemeled a gamma-t a játékban(pl.2-re),mert bár mennyire is jól megcsinálták a játékot,kicsit az éjjellátót elszúrták
  • traXion
    #11267
    Egyébként kicsit sem gáz, ellen biztos tudja, hogy ott az ellenfél, reflektorok, meg emberek körülötte, jobb mint a wallhack :D
  • zoli80
    #11266
    A másodikat
  • KM
    #11265
    Melyik cdt? Megöl a kíváncsiság
  • zoli80
    #11264
    bocsesz,ezt nem ide szántam:)
  • zoli80
    #11263
    Valaki irja le értelmesen lépésről lépésre hogy mi a teendő ha nem fogadja el a második CDt.Bemásoltam együtt a 2 cdt egy könyvtárba de ugyanugy kéri!
  • KM
    #11262
    TV2: spontán beállított Tények...
  • Crem
    #11261
    RVS life

  • Crem
    #11260
    Valamiért nem tudok visszaszólni a jónépnek a TS-en...

    Minden fut minden müxik, mégse megy a communikáció...
    Arra lennék kíváncsi, hogy egy nem forgó(kopó) alkatrésznél mi tud megváltozni 8 óra elteltével mikor semmi és senki nem ér hozzá...
  • Crem
    #11259
    Morgen!

  • #11258
    Jó reggelt!
  • Barnus
    #11257
    ts cime: barnus.hu
    jelszó:hun
  • zoli80
    #11256
    mit ir ki miért nem?amugy megy gyere ts-re ott szoktuk megdumálni melyik serverre megyünk.
  • #11254
    Regisztrálni kell magadat az UBI-nál.Ez megtörtént?
  • Mr.Grent
    #11253
    1.41 patch fentvan és a pb is engedélyezve van. Mégsem tudok felmenni sehova
  • Mr.Grent
    #11252
    Fulleredeti.
  • zoli80
    #11251
    megvetted?különben nem tudod kipróbálni.
  • Mr.Grent
    #11250
    Hi ALL!! SOF2-es multam révén most egy kicsit kipróbálnám ezt a gámát is, mondjatok egy pár jó szervert ip-vel, és hogy mijen jó mapokat szedjek le!!
  • schoma
    #11249
    Üdv rég nem látott játszótársaim.
    Mi a helyzet errefelé?
    Valaki összefoglalná nekem, hogy mi a helyzet mostanság ezen játék terén? Van már Punk Buster? Működik? Mi a helyzet a laggal?

  • KM
    #11248
    De már az sem...
  • KM
    #11247
    Csak egy legény van talpon a vidéken...
  • RAY.
    #11246
    Na mégegyet

  • RAY.
    #11245
    ezt figyuzzátok,tiszta kisértet kastélyban jártam egyik nap
  • RAY.
    #11244
    Ismét kiestünk az 50-ből

    1 óra múlva megyek játszani,gyertek Ti is
  • KM
    #11243
    Én szebbet kívánok!
  • Crem
    #11242
    Szép jó reggelt mindenkinek!




    Jól elaludtam...
    Öntök magamba egy kevés kávét és go...

  • Crem
    #11241
    off

    Monitortörés és billentyűzethajítás is szerepelt az Ukrajnában megrendezett számítógép-megsemmísitési bajnokságon. A destruktív sportverseny helyezettei új hardverelemekkel gazdagodtak.


    A Zaporozsje városi helyi rádióadó által szervezett versenyen mintegy 300 résztvevő 3 számban mérhette össze tudását. A romboló hajlamú versenyzők benevezhettek billentyűzet-dobásra és egér-rúgásra, ahol mindkét számban a lehető legtávolabb kellett eljuttatni a sportszert, a BBC híradása szerint azonban legnépszerűbbnek a "kreatív rombolás" néven meghirdetett szám bizonyult. Utóbbi résztvevői saját maguk által kidolgozott és minél látványosabb módon zúzhatták porrá a hardvert.





    Gondolom qrvára lagzott nekik is az RVS...




    origo
  • Gabor_(HSF)
    #11240
    High Priority Tweak

    http://www.urfclan.com/files.php?cat=rvs Raven Shield FPS Performance Enhancement for Win2K and WinXP Some have seen 20+ fps enhancement when youre running the game in 2000/XP with HIGH priority. Some people activate this by starting the game from a command prompt. This is a way to launch the game so you dont have the hassle of forgetting to do so. This installer installs a batch file with a simple 1 line command (start /high ravenshield.exe -norunaway) that starts Raven Shield with high processor priority instead of normal processor priority. It will also install a shortcut on your desktop that points to the batch file. Depending on the speed of your system, this may or may not have any noticable effect. Please note that this does not allow a computer that does not meet the minimum game specifications or a computer with unsupported hardware as defined by UBI to magically run the game with higher frame rates.


  • KM
    #11238
    Elvileg frissíti magát...
  • #11237
    Honnan lehet frissíteni?