16419
  • greenkawa
    #16419
    szerverlista
    Utoljára szerkesztette: greenkawa, 2023.09.12. 20:38:21
  • greenkawa
    #16418
    Szia ! Tervbe van.. ;) már játszom vele..
  • Balint_HSF
    #16417
    Sziasztok!

    Itt egy link, amivel ismét mehet a multiplayer. Kipróbáltam, eredeti játékkal működik! Szerver indítása is megy, mondjuk dedikáltat nem próbáltam.
    http://allr6.com/discuss/viewtopic.php?id=3

    Hátha Gábor ismét kedvet kapna rá és indítana egy magyar szervert az öregek kedvéért. ;)

    Üdv
  • bakvarnyu
    #16416
    régebbi hamachival, 2007-körül még ment
  • Kaslerka #16415
    Sziasztok!
    Kicsit ül a topik, gondoltam felpezsdítem. :)
    Tudna valaki nekem segíteni, hogy hogyan kellene multiba játszani vele most, hogy az ubi lelötte a szervereket?
    Egész pontosan Hamachiba kellene egy kis segítség. Ott tartok, hogy a legújabb hamachi feltelepiíve mind2 gépre. Játék elindít, és természetesen nem látjuk egymás lan szerverét...
  • Samurai84
    #16414
    A Siege a jelenlegi legjobb multis lövölde. Be tudott csábítani olyanokat is a játékba mint én, akinek nincsenek hyperszuper reflexei, de tud érvényesülni, mert a pozicionálás, a taktika, a kommunikáció fontosabb ebben a játékban.
    Igen, vannak hibái; ubi szerverek, hitreg egyesek szerint nem százas, kisebb nagyobb bugok itt-ott, csalók néha... De ezek más játékban is vannak szerintem.
    A hangulat az hatalmas, mikor 1V5ben maradsz menni kell és hajt az adrenalin, hogy majd kiugrik a szíved...
    Szerintem adj neki még egy esélyt, a kezdetekhez képest sokat javult a Dust Line résszel és ugye ez ingyen jár...
  • smusher
    #16413
    Az ijesztően undorító Siege-ről már nem is beszélve.
    Csak mert jólesik magamban beszélni :-(
  • smusher
    #16412
    Megjelent a Raven Shield 2.0 mod, ha valakit esetleg érdekel. Gyakorlatilag egy új szintre emeli a játékot, minden tekintetben. Illetve életben tartja a szivárvány sorozatot a horribilis lockdown és vegaszok után.
    Raven Shield 2.0
  • fawcet
    #16411
    Max felnyomom xp-re, de ha van valakinek akinek sikerült az kérem jelezzen. Kíváncsi vagyok a módszerre.
  • bakvarnyu
    #16410
    win 7 alatt szerintem nem sok embernek van még tapasztalata
  • fawcet
    #16409
    Van egy olyan problémám, hogy lan-on szaggatott a játék win7 64bit alatt. Összes kompatibilitást kipróbáltam, nem változik. Mit lehet vele csinálni?
    Ravne Shield 1.6 peccsel.
  • fawcet
    #16408
    Felraknám a raven shield + iron warth + athena swordot:
    Tudtok olyan coop-os mappackot hozzá?
    Megköszönném: linket vagy nevet kérnék csak azokat amik beváltak. Különösen olyan mapok tetszenek ahol átlagnál több ellen van.
  • smusher
    #16407
    Királyok vagytok.
    Nekem sokáig ez volt a kedvencem (a Hidden & Dangerous 2 mellett), és szerintem azóta sem ér a közelébe egyetlen fps sem ezeknek.

    Ezeken a dx10-es kártyákon meg fasztuggya hánymagos procikon nekem folyamatos problémáim voltak a játékkal még single-ben is, úgyhogy tanácsot nem tudok adni :-) De jó érzés, hogy néhányan még visszatérnek a régi nagyokhoz. Hajrá!
  • Sacrefice
    #16406
    Jah nem a hamachi az ez a verzió mindig is ezt használtuk az a problem h alapbol egy olyan szervert nem tudok fellöni amit multibe csinalok:S
  • bakvarnyu
    #16405
    Hamachival próbáljátok, de régebbi pl 0.9.6.9 verzioval, az ujabbakkal nem biztos ,hogy megy.
  • Sacrefice
    #16404
    Helló mindenki! Haverokkal ugy döntöttünk hogy elkezdünk régebbi játékokkal játszani és igy jutottunk el a RainbowSix 3 Raven Shieldhez.
    Próbáltunk lanon játsazni de nem sikerült fellönöm szervert mert egy futtatási ablakot hozott be és ha bezártam ki is lépett a játékból.
    Ha valaki tudna segíteni hogy hogyan lehetne megoldani ezt a problémát nagyon örülnék és lekötelezne vele.
    Előreis köszönöm!
  • honved4
    #16403
    start menü/futtatás/regedit (ok)-HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/RED STRORM ENTERTAINMENT/raven shield/key

    ha ezt végig vezeted beirod az üres helyre ezt azt nem tom kell e kötöjelet használni de ha ezt beirod és leokézod , jó lesz. (ez konkrétan netes játékhoz van :

    RVS-JDNK-9UPQ-7XV3-CDAA
  • honved4
    #16402
    Én is segítséget kérnék. Nekem mükszik az online játék is tök király + minden ,de én akarok létrehozni egy servert, milyen progik kiegészitők kellenek hozzá? Segitséget előre is köszi
  • honved4
    #16401
    segítek csak neked

    rainbow six raven shield, multiplayer serial key(online key):

    RVS-JDNK-9UPQ-7XV3-CDAA

    másold a kulcsot amikor kéri és okézd le!
  • Lacsee
    #16400
    Hello mindenki!
    Segitséget kérnék töletek,Raven Shield nevezetü pc game-ról lenne szó,költözés közepette a 2-es lemez papirtokja eltünt amin a cd kulcs volt!Probáltam a forgalmazót elérni de már nem foglalkoznak szofverekkel és megszüntek,még a jogutodot sem tudták megmondani!Van e vmilyen modszer hogy esetleg a lemezeken megtalálhato legyen vagy totál halott ügy az egész?!Vki segitsen,ha tud,és köszönöm!
  • smusher
    #16399
    ja most látom mikor írtál
  • smusher
    #16398
    nem a punkbuster a gond?
    vagy mindenkinek legyen fent és bekapcsolva, vagy senkinek sem!
  • Malaga
    #16397
    Magam is vásároltam egy új videókártyát (Geforce 8600GT 512 MB) és ugyanígy rácsesztem. Nemcsak a Raven Shield akad, hanem minden Unreal Technology 2.0 vagy 2.5 engine-re épülő játék, én még szopok a SWAT 4-el is. Az Nvidia már egy éve képtelen megoldani a helyzetet (sejtésem szerint már nem is fogja). A HardwareTL kikapcsolása megoldja a problémát, de eltünnek a lövedék-, vérnyomok ill. általánosan kopottabb lesz a kinézet. Kizárólag Windows XP-n áll elő pár kártyatípuson a probléma, Vistán problémamentes.
  • Kaslerka #16396
    Közben kaptam segítséget. Ha valakinek 8800GTS-e van és még szeretni visszatéri eme jó kis játékhoz, akkor a ravenshield.ini-ben keresse meg ezt a sort:
    UseHardwareTL=True
    és nyomassa False-ra.
  • Kaslerka #16395
    Valaki help. Felraktam ismét ezt az Isten játékot erre akad... Régen 1000 éve 1000* gyengébb gépemen szépen ment, most meg akad. Legújadd nvidia driver. help ha valakinek volt már vele ilyen probléma.
  • nesto
    #16394
    ja és mielőtt lenne cd kulcsom jólenne tudni lehet-e LAN-os játékba botot rakni. köszi
  • nesto
    #16393
    LAN-ozni szeretnék de serial/cd key nélkül nem enged. valaki kitudna segíteni egy kóddal? csak lan-ozni akarok
  • iguanodon
    #16392
    Valamiért nem látjuk egymást. Pedig hamachin csatlakozva vagyunk.
  • bakvarnyu
    #16391
    De ezek minek kellenek? Hamachi-nál LAN - ra kell menni és ott kell létrehozni szervert egyikőtöknek.Aztán a másiknak is a LAN-nál kell keresni a kész szervert. Ennél a játéknál még nem próbáltam de mindegyiknél úgy kell.
  • iguanodon
    #16390
    Szevsztok.
    Segítsetek már létszives.
    Egyszerűen nem bírunk közös játékot összehoni.
    Nállam minden működik de havárnál nem ajar felmenni a netre ubi regen keresztül, próbáltuk ASE-val ott sem, gamespy-al ott tud csinálni szervert de ledobja a gép, egyszerűen nem értem mi lehet a gond. Teljesen új windows van fent.
    Játék 1.6 patch-el és néha szarakodik a cd keyel is.
    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • iguanodon
    #16389
    Hamacsival hogyan lehet cdkey nélkül.
  • bakvarnyu
    #16388
    Ez nekem ujdonsag, hogy a hamachinal kell cdkey.
    Egyebkent google kidobta, hogy sokan panaszkodtak erre az invalid key hibara es allitolag az 1.1 patch megoldotta azt szedjetek le.
    http://www.google.com/search?q=raven+shield+Invalid+CD+key&sourceid=navclient-ff&ie=UTF-8&rlz=1B3DVFC_huHU239HU240
  • And5
    #16387
    Ha jól emléxem, dedikált server csinálásnál nem kér CD kulcsot az 1.0 se ip connectnél. Tehát csinálsz egy dedikált servert az elinditja a cuccot kilép parancsorba utanna elinditod ujra gémet, ip connectel csatalkozol a saját gépedre meg haverod is rád.
  • iguanodon
    #16386
    És azt hogyan a hamacsi mrgvan, de amikor szervert akarok csinálni egyből kéri a kulcsot.
  • bakvarnyu
    #16385
    Hát én visszavinném a boltba.
    Hamachival tudtok CD key meg UBI regisztralas nelkul is jatszani ketten.
  • iguanodon
    #16384
    Szevasztok.
    Vettem haverral két raven shildet, nekem minden mükszik rendesen szervert csinálok csatlakozom , de neki meg nem akarja a cd kulcsot elfogadni invalid cd key mindig ezt dobja ki, próbáltuk 1.0.
    1.6 nál viszont az ubi reggel már felsem akar neki menni a netre csak 1.0-nál. Miért nem akar felmenni a netre és miért nem fogadja el az eredeti cd kulcsot.
    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • h3nry
    #16383
    Ehhh azt tolnám én is, de a mostani gépem nem bírja. :(
  • Big Daddy
    #16382
    Szeva Zoli!Megjelent a Vegas,ha lemaradtál róla!
  • zoli80
    #16381
    az istenit,hogy nincs mivel jatszani meg mindig és a piarol is leszoktam.dog unalom igy az élet:)
  • Raziel69
    #16380
    Hali!
    Van 1 kis gondom.
    A tervezőablakban nem tudok waypointokat rakni.Ha klikkelek az egérrel csak
    a szinteket váltogatja, pedig a controlsban nem állítottam semmit.
    Remélem tud vki segíteni.