16419
  • rallyeati
    #16379
    Igaz hogy amim van az Rainbow Six 3
  • rallyeati
    #16378
    Hello!
    Van egy kis gondom.
    Feltelepítettem a játékot és mielőtt elindulna kiírja hogy:
    Bink Error
    The BinkW32.DLL file is installed in the Windows or Windows system directory - it must be installed in the application directory.

    Nagyon-nagyon megköszönném ha valaki segítene!!! Lécci köszi!!
  • n0rad
    #16377
    huh, most nézem...
    KarmaData asszem legalább U2003 -ban van
  • n0rad
    #16376
    ugye most a lockdownról beszélsz? :D

    mert a Rvs sima ut motort használ, nem?
  • Lifeforce
    #16375
    Ez a játék úgy volt jó ahogy volt.
    Persze biztosan király lesz a mod, de azt nem tudjátok benne javítani amire igazán nagy szükség lenne...
    Ha értenék hozzá, egy az egybe átültetném UT2004-es motorra.
    Ennek a játéknak az egyetlen és nagy baja az volt, hogy elcseszték az alatta futó UT2003-as motort.
    Annyira elcseszték, hogy volt amikor 3 méterről eltüntek a lövedékek.
    Mikor milyen kedve volt éppen.
    Találgatás volt ugyan, de igazából soha nem jöttünk rá mivel sikerül elcseszniük ezt a nagyszerű motort.
    Ezért hagytuk abba nagyon sokan fájó szívvel, és nem azért mert nem jó a játék.
  • n0rad
    #16374
    A fórum rendes linkje

    Lol
  • n0rad
    #16373

    Remélem ismeritek a Raven Shieldhez az Ordnance Project -et, ami egy elég ütős kis mod

    Új fegyverek, egyszerre több kiegészítő lehet egy fegyveren, stb.


    http://mods.moddb.com/5824/ordnance-project/

    Igen, amint látjátok, ez egy 1.56 kieg, szóval annak kell fent lennie

    Valószínűleg én is fogok benne dolgozni, mint 2d rajzoló, meg mint description-scripter.
    Ha van valami ötlet/észrevétel, menjetek a Fórumára
  • AndrewCB
    #16372
    Barnus az megy ezerrel! :D
  • Gabor_(HSF)
    #16371
    Te még lenni???
  • Barnus
    #16370
    nemhogy jönnétek World Of Warcraftozni srácok:)
  • #16369
    Nagyon ráérsz
  • Gabor_(HSF)
    #16368
    Na igen! ez már nem csak hogy hasonlít,de még a hangok is szinte olyanok,amiket megszoktunk az RS-ben
  • Gabor_(HSF)
    #16367
    Na ha már annyira kerested a 747-et a RVS alá,hát csináltak egyet,most szedem énis és teszem föl a szerverre
    innen letőlthető
  • RMarvin
    #16366
    Időközben megoldódott egy reinstall-al
  • RMarvin
    #16365
    Valaki segíjjen!

    Hogy a rákba kell multinál kiválasztani, hogy milyen fegyvert szeretnék magammalvinni? A GEAR-be beleléptem, de hiába bökdösök a kicsi ikonokra, semmi. Össz-vissz egy pisztollyal szaladgálok így!
  • Gabor_(HSF)
    #16364
    Egy nem akármilyen klipp a vegasról
    kicsit nagy,de nagyon ott van
  • Gabor_(HSF)
    #16363
    Hát már elég rinkán 1.0-zunk, néha 1.6-zunk..annyi szar gamék jöttek mostanában,hogy miis mindent játszunk manapság még 5-8 éves gamékkal is..
    javaslom a www.hsf.hu -t ott megtalálsz bennünket,meg a másik magyar klánt is a htf -et,ami mellesleg hamarosan eggyesűl és a szervereket már ugy keresd, hogy [:HSTF:]
  • Gabor_(HSF)
    #16362
    csak lan! és a multia szar,igaz a single se egy nagy szám,bár egy pár órával tovább tartott mint a lockdown...
  • ReTeK
    #16361
    hsf (1.0) szerveren szokott lenni itteni a külföldieken kívül ?
    ma csak kocka külföldit láttam és végig nyomatták a kemper meg átmegyek legyilkollak szöveget, vagy az 1.6-oson esetleg valaki ?
  • AndrewCB
    #16360
    Tapasztalat? Multi milyen? Interneten lehet tolni? Vagy csak lan?

    Sajnos csak 2-3 nap mulva lesz meg.
  • AndrewCB
    #16359
    leszedtem. Szerintem igéretes lehet! A multit sajnos nem tudtam kipróbálni, de a single bejött!
  • Gabor_(HSF)
    #16358
    Ja megjelent a full is...Ghost Recon Advanced Warfighter (c) Ubisoft RELOADED 54x50 MB
  • Gabor_(HSF)
    #16357
    Na mostmár tudni még valamit! a demo alapján egy rakás sz@r ezis..
    egyébbként 531mega innen
  • fluga
    #16356
    sziasztok, üdv az összes régi ravenesnek..régen írtam ebbe a topikba, talán egy éve is hogy nyomtan az rvs-el.emlékszem anno amikor megjelent, a neten megjelentek olyan képek amikor valaki már pár nappal a megjelenés után kalapáccsal verte szét az eredeti rvs cd-jét. szerintem ha tudta volna hogy milyen lesz a lockdown, akkor inkább aranykeretbe teszi fel a falra. ez borzalom, de tényleg. annyira reménykedtem hogy tanultak az rvs hibáiból, de a lockdown primitívsége valahol a full spectrum warrior környékén tanyázik. feltettem, elborzadtam, leszedtem. persze a vegast várom nagyon, de mostmár félelemmel vegyes a kiváncsiságom. na nem is zavarok, csak ki kellett írnom a rosszkedvet magamból. inkább nézem a választási műsort
  • Gabor_(HSF)
    #16355
    szoktam én mellébeszélni?
  • zoli80
    #16354
    vhs-t mar nem adnak ki ugyhogy nem hisszuk el,ugye sracok?
  • Gabor_(HSF)
    #16353
    Azt hogy szép a borítója és lehet,hogy májusban megjelenik videokazettán
  • AndrewCB
    #16352
    hi!

    Tom.Clancys.Ghost.Recon.Advanced.Warfighter

    Erről mit tudtok?
  • Matteo79
    #16351
    Csakhogy ez nem tisztességes válasz. Hogyan fogjunk hozzá kérdésre most írta Daddy, hogy 1.0 val lehet neten játszani, játékon belüli keresővel. Neki köszönöm is.
    Rosszindulat rulez.
    Hagyjuk is a vitát, választ mostmár megkaptam. Pont.





  • Gabor_(HSF)
    #16350
    "Hogyan fogjunk hozzá?" vagy "Le tudnátok írni hogy lehet csatlakozni egymáshoz?" erre a sehogy elég egyértelmű válasz sztem,esetleg csak neked nem..
    Az hogy olyan lami vagy,hogy nem találtál választ a kérdésedre azt talán az elvégzett 4 első és 5 második elemi okatatásodban kellene keresni,mivel csak ezen a fórumon is több ezerszer le lett írva, amit Daddy is emlit......
  • Big Daddy
    #16349
    A lényeg az hogy eredeti nélkül csak az 1.0-ás verzióval lehet a neten játszani.Sztem ezért írta Gábor hogy sehogy.Magyar szerver is megy 1.0,de csak a játékon belüli keresővel látod,mert az ase nem ismeri fel az 1.0-ás szervereket.
  • Matteo79
    #16348
    1. Nem voltam lusta, olvasgattam egy csomót, de nem találtam választ.
    2. A "sehogy" egyik kérdésemre sem tisztességes válasz, ha végeztél 1 általános iskolát akkor biztosan tudod értelmezni miért.


  • zoli80
    #16347
    ne csuggedj,jo az 1.0-a is nagyon,mi ezer evig toltuk.ha mas nem inditsatok coopot és ketten zuzzatok a terrorokat.
  • Gabor_(HSF)
    #16346
    Mé, mit vártál? hogy órákig ecseteljem,nem lehet multizni csak eredetivel,kivéve az 1.0..
    Ha már lusta vagy 1-2 oldalt visszalapozni és tájékozodni,de inkább köszönd meg,hogy ilyen gyors és egyértelmű választ kaptál
  • Matteo79
    #16345
    Remélem neked is sokan segítenek a fórumokon :)

  • Gabor_(HSF)
    #16344
    sehogy
  • Matteo79
    #16343
    Sziasztok!

    Csak most találkoztam a Raven Shield-el és egy cimborával szeretnénk egymást szétlőni neten keresztül :)
    Hogyan fogjunk hozzá? Van direct connection IP alapján? Le tudnátok írni hogy lehet csatlakozni egymáshoz?

    Másfelöl az ASE lát egy csomó Raven Shield szervert, látom hogy 1.60 patch kell hozzájuk nagyrészt. Fel is raktam, de ekkor cédét kér... Ehhez is kell még egy crack?

    Köszi előre is.
  • h3nry
    #16342
    Pedig hogy bíztam az új game-ben... :(
  • zoli80
    #16341
    semmi fps sajna,megvettem a source-ot meg a bf2-ot is de 1-2 napnal tovabb egyik sem kotott le.alig gamelek amiota beleuntunk a ravenbe.
  • h3nry
    #16340
    Mivel játszotok mostanában? Én bele kukucskáltam a cod2-be, de meg sem közelítette az rs-el eltöltött szép napokat éjszakákat.