632
  • Gyiik
    #29
    amen
  • Penya
    #26
    Hat jah, Scooter mar reg nem technot nyom. Nagyon reg.
  • Gyiik
    #24
    Green Velvet fiatal csapat lenne? En sem szeretnek kotozkodni, de Scooterrel kb egyidos, ha nem oregebb project, es azert mert mostanaban kezdtek el felkapni oket a kulonfele szennymjuzikcsatornak (sajnos, bar en meg nem lattam oket tvben), meg nem szamitanak fiatal dolognak...1-2 cim pl, Flash, The Stalker, Destination Unknown...aki ezeket ismeri, tudja mirol beszelek, es azt is tudja, hogy szkuter, meg az effele "techno (buahaha) koronazatlan kiralyai (megtobb buahaha)" sehol nincsenek zeneileg ezekhez...
  • Mauro
    #21
    Meg vetem az Encore DVD-t.
  • sZs
    #20
    scooter... the best!!!
  • OrangeClub
    #19
    Nagyon Fasza Marketing Zene Ez :)
  • Mauro
    #18
    She's The Sun
  • Mauro
    #16
  • Mauro
    #15
  • Mauro
    #14
  • Mp3Pintyo
    #13
    Green Velvet:
    Fiatal csapat meg. Összeen 4 album es 3 single, persze biztso vannak meg bootlegek es kisebb single CD-k.
  • Guriga
    #12
    Green Velvet-nek mekkora rajongótábora van? És hány albumot adott ki?
    Sajnos én sem ismerem...
    Scooterék tényleg királyak... Kár lenne tagadni.
  • VinylToy #10
    Nem kötekedésnek szánom, de álljon itt egy kedves bulvárlapunk mondata:

    "Rajongók ezrei várták a techno koronázatlan királyait!" ---> Itt e nevess együttesre gondoltak!

    Kérdem én hol van akkor DJ Rush, Green Velvet, és sorolhatnánk! Miért írnak le ekkora baromságot!

    :(
  • Guriga
    #9
    Nekem az összes Scooter album megvan.
  • Mauro
    #8
    Ha valaki tudd még ezzen kivül Scooter klipeket az írjon ide a fórumba.
  • Mauro
    #7
    Scooter klipek
  • Disno
    #6
    Nekem Encore c album kéne

    A www.mp3portal.hu - ról le lehet tölteni az Age of Loveot és a Push the beat for this jam [singles II]-et
  • Ryan
    #4
    Valaki segítsen és mondja meg, hogy hol lehet letölteni az Our happy hardcore c. albumukat.
    Please!!!
  • deliveri
    #3
    már sikerült megszerenem csak egykét szám hiányzik
    és a 90%-a 256 kbs vagy jobb.
  • Homaly
    #2
    A legujabb albumuk 1 CD-s, Encore live & direct (mix), az elootte levo volt 2 CD-s nekem megvan mind2, de "csak" 192kbps-be! :(
  • deliveri
    #1
    Nincs meg valakinek az uj 2CD-s Scooter válogatás album?Jó minőségben pl.256 kbs-ben