632
  • Ironman2
    #632
    Azon se lennék meglepve,ha a régi legelső felállásban visszatérnének.Nem tudom mi okozza a hirtelen távozásokat,persze sejteni lehet hogy az a mocskos lóvé,de szerintem itt nagyobb szerepet játszik,az hogy állandóan együtt kell lenni,koncertezni,utazgatni,családi vagy magánéletről nem is lehet szó.Majd megnézem a dokumentumfilmet róluk,hátha kiderül pár belsős dolog,de hát a sikerhez kell némi elkötelezettség is szerintem.
  • Renata100
    #631
    Még mindig ez a legjobb:

  • Ironman2
    #630
    Szomorú hír a mai,16 év után kilépett az együttesből Michael Simon,de a cégnek továbbra is tagja marad.Annak idején ugye létrehozták saját kiadói cégüket a Sheffield Records-ot,mostmár a Kontor Records is hozzájuk tartozik.
    Másik hír hogy Basti is távozott az együttesből,helyére már kétszer is beugrott egy régi tag Jay Frog.NA ez szenzációs lenne,főleg ha még Axel Coont is sikerülne visszaszerezni.Eléggé változatos lett az utóbbi időkben a zenekar,de sebaj,mert jobbnál jobb számokat adnak ki közben.Jelenleg most Baxxter egyedül maradt :(

    https://index.hu/mindekozben/poszt/2022/12/08/tizenhat-ev-utan-kiszall-az-egyuttesbol-a-scooter-oszlopos-tagja/

    Kiváncsian várom a folytatást.

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.12.08. 20:22:06
  • Ironman2
    #629
    Egy vadonatúj szám,némi folklór muzsikával fűszerezve,kissé szokatlan módon,de ez is kell néha.Nekem tetszik (bár az autotune sokat ront a helyzeten,anélkül jobban meghallgatnám):


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.03.18. 18:33:00
  • Ironman2
    #628
    Egy új szám,ami nincs az albumon:

  • Scooter
    #627
    Valaki szóljon már, ha tud Scooter: The Fifth Chapter Deluxe (2CD) kiadást újonnan, akár külföldi boltból is! Keresem mindenhol, de nem találok. Egyedül a supershop.sk oldalon találtam ausztrál kiadást, ami rendelhető, de még az se biztos, hogy be tudják szerezni. Elég lenne nekem csak a 2CD-s verzió, nem kell mellé semmi fizikai tárgy.
  • Ironman2
    #626
    Bakeliten most adják ki újra sorba az albumaikat:

    https://www.facebook.com/scooterofficial
  • Scooter
    #625
    Esetleg olyat magyar lemezboltot tudtok, aki be tud szerezni 7db Scooter albumot újonnan, amit kihagytam. Most pótolnám a beszerzését. 4-et már sikerült itthon megvenni, viszont a többi nem kapható újonnan CD-n. Ez a CDBT tűnik még a legnormálisabbnak, ha persze válasszolnának. Ez a musicland se képes válasszolni, hogy mi ez az egyedi beszerzés.
  • Scooter
    #624
    Valaki meg tudja mondani, hogy ez a ki*aszott CDBT.hu létezik-e még? Egy k*rva e-mail-re se képesek válasszolni, ha az ember feltesz egy kérdést. Persze, ha valamit rendelnél kb. 50E Ft-ért, akkor rögtön intézkednének.
    Utoljára szerkesztette: Scooter, 2021.09.04. 10:48:28
  • Tuvok #623
    Ebay-en van CD és kazetta is, az áruk 5-7 ezer Ft körül mozog.
  • Scooter
    #622
    Valaki tud valami infót, hogy régi albumaikat CD-n Magyarországon hol lehet beszerezni újonnan?
    A The Ultimate Aural Orgasm-tól, az Ace-ig bezárólag. Egyáltalán van még ebben a tetű országban aki forgalmazza a régi albumaikat? Azt tudom, hogy most az MG Records forgalmazza a lemezeiket. Esetleg ha nem, akkor van aki tud valami megbízható helyet külföldről? Bár onnan aranyárban hozzák ide.
  • Ironman2
    #621
    Másik kedvencem a Jebroer,neki is vannak hasonló hardcore stílusú számai,a My Gabber-ben együtt is dolgoztak,de azért a második teljes számban (Never stop the show) is visszaköszön a Wunderbar refrénje Jebroertől.Kicsit beteges ez a szám,de rohadt jó (amúgy meg a többi is beteges tőle.D))



    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2021.04.17. 23:01:08
  • Ironman2
    #620
    Ezt a Hang of Dj-t nagyon eltalálták!! Egy ilyen jó kis scoooteres számra vágytam már nagyon! Le a kalappal!!! (skót duda rulez!!)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2021.04.17. 02:02:13
  • Ironman2
    #619
    3 és fél év elteltével kijött az új album! Sok szám nem ismeretlen,mert lepörgött korábban,itt viszont egy újabb az albumról:



    Egyébként nálam 10/10 az új lemez!



  • Tuvok #618
    Well, FCK 2020

  • Tuvok #617
    Stream koncert

  • atiapuka
    #616
  • Mauro
    #615
  • Tuvok #614
    És tényleg, az már jó ideje van klipestől
    Köszi.
  • Ironman2
    #613
    Bora Bora Bora
  • Tuvok #612
    A United Vibe és Maria turmix az melyik ?
  • Ironman2
    #611
    Bele is kóstolhatunk az új Scooter lemezbe.



    Hölgyeim és uraim.Iszonyat jó lett a lemez!!! Scooter Forever!!!
  • Ironman2
    #610
    Szeptember 1-re rakták át a megjelenést!
  • Ironman2
    #609
    Hoppá! Eljárás indult a Scooter ellen!

    Amúgy aug 25-én jön az új album a Scooter Forever,arról már megjelent egy feldolgozás a Bora Bora Bora
  • Tuvok #608
    Szerintem kicsit unalmas lett, ellenben Scooterék nem sűrűn dolgoznak fel klasszikus darabokat, de a Birdwatcher-ben Shostakovich második keringője kifejezetten tetszik.
    Ahogy az lenni szokott a "fő" számban, ezúttal az Oi-ban van az album fülbemászó dallama, ami nem is rossz.
    A Riot viszont k... jó, végre egy értelmes gitárzene, ami talán az I Was Made For Loving You óta nem is volt.

    A többi szám számomra kb. hanyagolható is.
  • Ironman2
    #607
    Ez aztán az album!!! Nagyon jó lett! Öröm volt hallgatni minden számát.Pedig már kezdtem leirni a Scootert.
  • Ironman2
    #606
    ....és az új videóklip:OI

  • Ironman2
    #605
    Kijött az új album Ace néven! Élvezzétek!!

  • Ironman2
    #604
    Nekem már most favorit!!!!
  • Ironman2
    #603
    Itt az új single!!! RIOT!!!!!

  • xscorp
    #602
    Az hardstyle.
  • Ironman2
    #601
    Bit a Bad Boy
  • xscorp
    #600
    Csak 1 jumpstyle albumuk volt, több nem. Nekem se az a kedvencem (JAOTW), de az utána következő hardstyle album már a kedvencem lett a 4. chapterben (UTROTT). Ez az új album meg teljesen vegyes és már nincs rajta jumpstyle.
  • Ironman2
    #599
    A jumpstyle-t pl Michael hozta be az együttesbe,ami kurvára nem az ő stílusuk,mégis siker lett belőle,és azóta nem akarnak róla leragadni.H.P,és Rick is rábólintott annak idején erre a stílusra.
  • xscorp
    #598
    Szerintem annyira nem rossz a helyzet. A 3. tagokat Ferris kivételével sztem felesleges okolni a zenéért, elég kevés közük van hozzá, max pár szám erejéig. Sztem olyan 5-10 %-ban vehetnek részt az album készítésében. Általában HP újabb ötleteinek megfelelően írták a zenéke, de a zenei agy mindig is Rick volt, az ő távozásával pedig Phil lett. Először nekem sem tetszett ez a váltás, de aztán kezdtem látni az értelmét. Valljuk be, az utóbbi években eléggé lefelé húzott a csapat és mint kiderült, Rick már unta is az egészet, és most át akar térni a rockra. Szóval szerintem kellett ez a vérfrissítés. Én már nem a tini korosztály vagyok (98 óta vagyok rajongójuk), de az új albumot meghallgatva, az első megdöbbenés után, most hallgattam meg negyedszer, és egész hallgatható, fiatalos, változatos, simán vállalható album!
  • Tuvok #597
    Az egész gagyi volt, a csajok is tehenek voltak...de mennyivel jobb volt...

  • mester1987
    #596
    Biztos. De ha külön csinálja az se rossz, mert a többi tag is egyedül jól csinálja. Szóval érezhető pl. Axel Coon-nál (vagy a többi alias nevei: Lacoon, Plaxx) a régi Scooter hangzás.
  • Ironman2
    #595
    No ez érdekes,ezek hárman már dolgoztak együtt 2013-ban is egy számon,akkor nem volt meglepő az új tag személye:

  • Ironman2
    #594
    Meg is látszik az új albumon Philip Speiser (DDY) beleszólása.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2014.09.29. 21:58:59
  • Tuvok #593
    A Scooter HP nélkül nem Scooter. Ő maga a Scooter.
    Az viszont a zenén nagyon meglátszik, hogy kik álltak a szintik mögött.
    Ferris és Axel hiányzik a legjobban...

    Ez az új album nekem teljesen kidobós, egy számot találtam ami so-so...