255
Leírná valaki hogyan lehet 2 ujjal hangosan fütyülni?!
  • adamka1972d
    #255
    köszi nekem 3nap alatt sikerült
  • lyger
    #254
    kössz a képet kb 15 perc után nággyából ment , még egy kis gyakorlás és minden ok
  • dugesz1112
    #253
    nekem 2-3 óra alatt sikerült megtanulnom :) a képek nagy segítségre voltam, kösszi érte :P
  • supermix
    #252
    Én már lassan ott járok hogy feladom már 3.napja sincs semmi nem tom mit csinálok rosszul
  • Janiapek
    #251
    A topic hatására kezdtem el gyakorolni; már egész jól megy. Kösz fiuk lányok a tippeket :D

    Többiek lassan megőrülnek de sebaj
  • supermix
    #250
    Francba nekem sehogy se megy már hülyének néznek hogy többet van az ujjam a számba de semmi aki rendesen elmondaná írjon már rám msn en szeretnék úgy fütyürészni [email protected]
  • supermix
    #249
    Nem rossz csak rá kell jönni de elsőre a monitort leköptem meg összevisza csöpögött a nyálam xd am kössz
  • bodesz
    #248
    Így
  • supermix
    #247
    Csösztök hogy lehet a hüvelykújjal és ami mellete van azzal fütyülni nagyon megakarok tanulni ha valaki elmondaná az jó lenne
  • maxikoxi
    #246
    :D jaja már a család nagyon unnya :D

    hát még ha megtanulom rendesen :)
  • cargame
    #245
    Alakul nekem is :DD igaz most ramszolt a tesom, h nem vagyok-e normalis ??? de valami hang kzd kiszurodni :D
  • maxikoxi
    #244
    új nélkül valami teknika ???
  • maxikoxi
    #243
    nekem alakul :D 1-2 nap még tuti kell de meglesz :D
  • Willenbrock
    #242
    Nekem egyáltalán nem megy,pedig ujj nélkül félhangosan tudok fütyörészni.
  • maxikoxi
    #241
    bár még szenveedek de remélem 3-5 nap alatt csak megtanulok valamilyen módon hangosan fütyülni :D

    jó lesz :D
  • maxikoxi
    #240
    ha valaki 4 újjal szeretne megtanulni ez egy hasznos vidi lehet:

    http://videa.hu/videok/vicces/futyulj-hangosan-futty-futyules-hang-JxR2o8PoTXhQgnM2
  • noti83
    #239
    ez egy hasznos topik
    a tudományosba kellett volna nyitni, mert az emberiség javát szolgálja
  • luchifer
    #238
    nekem nagyon jól megy minden ujjal tudok!!!
  • WaltR
    #237
    Ez egyszerűen fantasztikus. 10 éve próbálkozok már, hogy megtanulok fütyülni. Sokszor feladtam már, de mostújra erőt vettem magamon, és a publikált képek és leírás alapján, hihetetlen de percek alatt sikerült elsajátitanom a fütyülést, igaz kéz nélkül még nem megy, de igy is sikerült akkora sípszót kiadnom, hogy már kezd fájni a fülem. :-)
  • sgblake06
    #236
    Köszi a leírást, prőbálgatom....
    De már könyékig nyálas vagyok. De nem adom fel :D
    Jó a leírás, első próbára volt hangja nekem.
    Remélem sikerül tökéletesítenem, h. olyan hangos legyen mint légkürt :D
  • Kulee
    #235
    ááááááh ez nem megy nekem!!!
  • XmogX
    #234
    Én el tom mondani. Asszem. A lényeg hogy a nyelveddel olyan alakot csinálj a szádon belöl, mint az ajkaddal amikor csücsörítve fütyülsz. Aztán had szóljon.
  • geriiiiii
    #233
    akkor légyszíves nem tudnád elmondani vagy meg mutatni vagy esetleg képet felrakni??
  • mazlista
    #232
    az könnyű
  • geriiiiii
    #231
    valaki nem tudja hogy kell ujj nélkül hangosat fütyülni?
  • Törpe2
    #230
    Hát én most teleköptem az egész monitort, meg az asztalt, de azért köszi, valami már egy kicsit süvít.:)
  • Kis Sabo
    #229
    Jah és minden tiszteletem annak aki ezt a topic-ot elindította...Respect..
  • Kis Sabo
    #228
    Gyerekek ez nekem bevált, de komoyan, LENNE 1 fontos kérdésem, vki megtanítanan KÉZ NÉLKŰL FÜTYŰLNI/amikor csak a neylvemet nyomatom a fogamhoz vagy mi:), mert én BEATBOX-olok és kéne 1 scratch-hez...előre is 100000xTHX...
  • ETN
    #227
    Nekem is megy. Kb. 10 perc alatt megtanultam. Köszi a leírást! ;)
    Én építkezésen dolgozom, itt kevés ember van, aki ezt nem vágja. A kiáltás 30 m-ig hatékony, azon túl füttyentéssel és jelbeszéddel kommunikálunk.
  • Guilty01
    #226
    Már nagyon megy a 2 ujjal fütyülés,vki meg tudná mutatni hogy kell ujj nélkül csinálni? nem a hagyományos csücsörítősre gondolok...
  • THE ANIMAL
    #225
    nem megy
  • THE ANIMAL
    #224
    Én nem tudok pedig már millioszor porbáltam a leirtak alapján és nem megy :(
  • pipeppers
    #223
    Apám, megnéztem a leírást és már tudok is 2 ujjal fütyülni.
    Nagyon jól el van magyarázva. Köszi.
  • pipeppers
    #222
    Én csak négy ujjal tudok, ez gáz, ha tele mindkét kezem :)
  • Guilty01
    #221
    ha már érzed hogy süvít a levegő akkor nagyon közel vagy. kicsit tényleg mozgasd az ujjad,az nekem is bevált. Hajrá
  • lee86
    #220
    lecsuráztam ugyan egy picit a billentyűzetet, és a körülöttem levő családtagok is hülyén néznek rám, de mintha valami sípolt volna! :) köszi szépen, közel vagyok a megfejtéshez! :)
  • laliking
    #219
    mikor fújod a levegőt, mozgasd az ujjad kicsit. pár milliméteren múlik hogy ad-e ki hangot, vagy nem.
  • lee86
    #218
    ehh! akkor végülis most visszakerültem a kiindulópontra, de megpróbálkozom majd mind a kettő módszerrel! köszi! :D
  • laliking
    #217
    ez vicces, mert nekem meg pont akkor sikerül, ha el van lazítva a nyelvem és alulról fújom a levegőt :D
  • Guilty01
    #216
    felülről kell,és rohadtul be kell csukni a szádat(nekem legalábbis csak úgy megy), a nyelvedet meg ne lazítsd el, mert úgy nem tud a levegő gellert kapni:) Nekem legalábbis így sikerült, gyakorold sokat.