823
Entropia Universe

A Project Entropia átdolgozott változata.
  • Salty
    #783
    Sziasztok, miután megkaptam az ellenörző levelet, felmegyek az aktivációs oldalra, és beirok egy min. 8 betűs jelszót, és erre azt írja ki nekem, hogy : Password must contain characters from atleast 3 groups of a-z, A-Z or 0-9 Mit tegyek? Már mindent kipróbáltam, a tűzfal minden sütit engedélyez onnan. Köszönöm!
  • Windforce
    #782
    Hozzateszem, hogy nagyon szoros meccs volt koztem es egy masik versenyzo kozott, de vegulis engem tuntettek fel gyoztesnek :)
  • Windforce
    #781
    Wow! Camp Phoenixben epp becsatlakoztam egy futoversenybe, es, nyertem egy Omegatron M2201A1 pisztolyt, es 7 PED-et :))
    Szval nagyon kira :))
  • Windforce
    #780
    Igen jatszik...

    tavaly nagyjabol ilyenkor kezdtem el vele jatszani, es marhara megfogott. Aztan lejart a netem es abb kellett hagynom.. Osszel ujra feltettem, de oylan valtozasokat tettek bele, amik nemtetszettek.. (megoltek egy vadat, es mire odaertem volna, eltunt a hulla... kisebbet lehet ugrani, diripikbol nem lehet mar ugy sweetelni, mint anno, stb). Aztan most megint folytattam a regi accommal, es ujbol nekifesztulok ennek a tuti kis gammanak, es tervezem, hogy fizetek be, mondjuk mintha megvennem... 5-6 e Ftot...
  • Doma #779
    Játszik valaki ezzel a gammával??

    Ha igen, megosztaná velem a véleményét, mert gondolom az elmúlt fél év alatt tuti változott valamit a játék, mármint amit ahhoz képest amit itt leírtak.
  • Tom3 #778
    ok
  • fiki dee
    #777
    Látom jelentkeztél.
    Már fel is vettelek,bent majd segítek.
  • Tom3 #776
    Csak nem nagyon tudok angolul alig értem amit mondanak.
    Egyébként az kb. mennyi?
  • fiki dee
    #775
    Baltát vagy aukcion,vagy pedig más playerektól tudsz venni.
    Az utobbival szvsz jobban jársz,írd be az all chatbe mondjuk port atlantisban,hogy baltát vennél biztosan lessz aki elad neked.
  • Tom3 #774
    Ja és hol tudok baltát venni?
  • Tom3 #773
    És hol van az ürhajó?Hol lövik ki?
    Mennyi a balta?Van 2ped?Vagy több kell?
    Abba a societyben tudok vadászatnál runnerkedéssel segiteni?
    Külfödiekkel nem runnerkedek mert nem értem amit mond.
    Hát aukcióshelyre nehezen tudok eljutni mert megölnek. :(
  • fiki dee
    #772
    szia !
    1.van már űrhajó,egyenlőre azonban csak 1 űrállomásra lehet vele eljutni,kb 20 ped a fuvar

    2.fegyvernek a baltát javaslom,viszonylag nagy a sebzése,és a leggazdaságosabb fegyver alacsonby szinten.

    3. aukcio szinte minden nagyobb városban van kivéve Port atlantist.
    Az aukcio igazából egy figura téglavörös öltönyben.

    Valamint ha van kedved csatlakozz a societynkhez,úgy sokkal több segítségre lelhetsz.
    Ha a jelentkezés melett döntesz,akkor keress bent egy society terminalt,és jelentkezz a Hungarian Trox Killers csapatba.
  • Tom3 #771
    Ma vettem rész elöször robot támadásban.
    De én nem tudtam semmitsem csinálni mert nincs fegyverem.



    Ezt a képet 2másodperccel az elött csináltam mielött meghaltam volna.

    (Abba a városba ami nem is igazán az volt voltak ezek:Egy épület amiben volt egy-két terminal, és egy olyan ami védte a területet ha szörnyek jöttek közel.De teleport azért sem volt.)

    Utána menekültem volna a szigetröl de egy Atrox-al találokoztam és kinyirt egy másik irányba ovatosan menekültem egy külfödivel.Végül sikrült meg szöknünk a szigetröl az Atroxok elöl.

    Elöször azt hittem hogy egy békés kis sziget...
  • Tom3 #770
    Na senki? :(
  • Tom3 #769
    Valaki tudna ajánlani valami fegyvert?Kard az túl drága pedig ilyesmi kéne.Láttam baltát is másoknál de én a trade terminalnal nem találtam lehet hogy aukcióba kellene megnéznem?Csak lehet hogy az is nagyon drága most 1ped 80pec-em van valmikor régebbröl van 1ped-em is.
    Ja és merre találok aukciós terminalt vagy embert?

    Puska meg pisztolyt nem akarok mert sok töltényt fogyaszt.
    Majd késöbb egy egykezes kardot akarok asszem az olcsóbbik 13ped.(Trade Terminalban)
    Vagy egy kétkezes kardot ami 19ped.(Trade Terminalban)

    Ezeket aukcióba olcsóbban meg lehet venni?
  • Tom3 #768
    Vagy űrhajó vagy mi az.
  • Tom3 #767
    Hát ez nem igaz egyik városból mennék a másikba és erre midig valaki meg támad :(((

    Nem lehet az egyik városból a másikba valmivel utazni?vagy valami mert ez igy nem túl jó mindig utol érnek.

    És télleg van már rakéta?
  • Bakutyin
    #766
    nem én már nem...
  • pityogo2
    #765
    Bakutyin, te játszol még?
  • Bakutyin
    #764
    de...tudsz...sweatelni(szörnyek lélekenergiáját gyüjteni), tarhálni,meg runnerkedni(élő csaliként futsz a dögök elől, amí a vadász le nem lövi )
  • Since
    #763
    Tehát gayakorlatilag semmit se tudok csinálni?
  • Hmuda
    #762
    Pontosan. Ha nem akarsz fizetni akkor nem kötelező, de akkor nulla pénzel is kezdesz a játékban. Ahhoz hogy legyen pénzed valós manit kell lecsengetni, márpedig ebben a gamében minden pénzbe kerül, még a pusztakezes harc is. Szóval még szarabb a fizetési mód mint a többi MMOG-ben.
  • Des
    #761
    nem kötelező, de sokkal könnyebben boldogulsz a játékban, ha beutalsz némi kezdőtőkét
  • Since
    #760
    Milyen ez a játék pontosan? Fizetni kell érte?
  • Tom3 #759
    letöltöttem... nem megy...

    nincs ötletem
  • Tom3 #758
    az 5.7.1-et leszedtem csak ennél a gépnél ez a 2.hibás letöltés van ezzel valami 99%-nál hibát ír ki...majd letöltöm a másik gépre.
    hátha az 5.7.1-el lesz valami...
  • Bakutyin
    #757
    hát igen...énis sokat szenvedtem vele...sajnos nemtudok segíteni csak annyit hogy próbálgasd+kérdezősködj másoktól, akik jobban értenek hozzá.
  • Tom3 #756
    lehet hogy régebbi van!
    most szedem a 5.7.1-et!
  • Tom3 #755
    Lehet hogy újra felrakom...
    5.4.0-m van!fix-et is fel raktam!
    PE.exe-vel elsem indul...
  • Tom3 #754
    valami login password baka van!
  • Tom3 #753
    Minden úgy van ahogy levan írva!minden le van töltve!ISDN-re vissza álitottam a kapcsolatját!És nem megy!
  • Bakutyin
    #752
    #743
  • Tom3 #751
    nem megy!
  • Tom3 #750
    lehet hogy most menni fog!
  • Tom3 #749
    4x regisztráltam magam!!
  • Tom3 #748
    nem küldik el a aktiválos levelet hanem 1olyat amin adatokat adtam meg!
    segitsen valaki!
    valami ötlet?
  • Tom3 #747
    hát azért jobb mint 433...
  • donpedro
    #746
    A proci nem az igazi, de azért valszeg sokkal jobb lesz, mint volt. Szerintem játszható lesz.
  • Tom3 #745
    ezen régen nagyon akadozott: Celeron 433Mhz 384Mb Sd Ram Geforce 2 MX 400 64Mb
    és ezen fog? : Celeron 1000Mhz Geforce FX 5200 128Mb 768Mb Sd Ram.Jobb lesz mint 1 512Mb ram?
  • Tom3 #744
    asszem újra elkezedek játszani