823
Entropia Universe

A Project Entropia átdolgozott változata.
  • Adam5
    #103
    én is szoktam vele ritkán gamelni(adam5 néven)
    bányászáshoz mennyi lé kell az elején?
  • donpedro
    #102
    Úgy látszik egyedül maradtam... Pedig jó ez a játék, ha az ember türelmesen csinálja.

    Elvileg hamarosan (április eleje) jön az új verzió, nyáron pedig az új kontinens.

    Ami engem illet, azóta is bányászgatok, lassan kezdek belejönni, már némi hasznom is van, bár elég gyér egyelőre.
  • donpedro
    #101
    Elkezdtem játszadozni, és rá kellett jönnöm, hogy a vadászat nem az én sportom, ellenben a bányászkodás már egész jól megy, lassan visszatornászom magam nullszaldósra, így visszahozva a vadászat során elbukott lóvét.

    Szerintem király a játék, csak lehetnének kicsit megbízhatóbbak a szerverek, meg van egy-két szemét alak. A z egyik vadászatom során pl. két dög is megtalált, leszedtem az egyiket, de hátrálnom kellett a másik elől, és mire 10 másodperc múlva visszaértem, valaki már lenyúlta a zsákmányomat...
  • donpedro
    #100
    igen, figyeltem a newbie FAQ-ot, nem tünnek olyan drágának a dolgok, úgyis terveztem, hogy rámászok egy komolyabb online játékra, asszem először ezt fogom kipróbálni
  • Adam5
    #99
    100cent=1ped
  • Adam5
    #98
    nekem most olyan 60centem van a gameba
  • Adam5
    #97
    én csóró vagyok még :)
    de:
    1dolcsi=10ped
    2ped ert mar puskat kapsz
    1ped pisztoly

    az a cool hohy házat is lehet benne venni!
  • donpedro
    #96
    Ez a játék engem is kezd érdekelni, asszem kipróbálom. Igazából az érdekelne, hogy kb. mennyi az az összeg (PED-ben kifejezve), amivel már komolyabb gond nélkül fenn tudom tartani magam a játékban. Tehát mennyi az a minimális tőke, amit megfelelően felhasználva már viszonylag egyszerűen haszonra lehet szert tenni?

    Nekem történetesen van Visa Classic-om, talán néhány dollárt meg is kockáztatnék rá (egy mozi is majd 5 dollárnyiba kerül manapság, abból itt elvileg bőven futja valami bóvlibb fegyverre), bár persze előbb kipróbálom pénz nélkül.

    Van itt már valaki, aki nem teljesen csóró?
  • Adam5
    #95
    nem csak fizetni
  • Adam5
    #94
    Lehet a gameba mashogy is penzt szerezni!
  • AndrewCB
    #93
    HAli!

    Felraktam most kész a karim. Mit kell csinálni?

    Játszik vele aktívan valaki?
  • Adam5
    #92
    én nem kéregettem
  • Adam5
    #91
    na sikerült be lépnem
    akadt de azert türhető volt
    kb 2-3 csávó volt akinek volt feygvere meg minden
    és kb 8-10 velem eggyüt akik kéregettek
    jó a game csak pénz kéne
  • Adam5
    #89
    regisztráltam
    utána e-mail jött hogy a paswordomat adjam meg ra mentem a linkre megadtam és azt irta hogy ok
    hmm
    lehet hogy a regisztrálásnál engedi a nagy betüt be jelentkezéskor meg nem?
  • Hmuda
    #88
    Tutira minden rendben a kis-nagy betűkkel? Vagy nézd meg a leveleidet, hátha aktiválni kell a regisztrálást.
  • Adam5
    #87
    azt irja hogy nem találja a serveren a regisztráciomat
  • Adam5
    #86
    ja de megy sorry be enged csak a gép volt le fagyva
    de regisztráltam és nem fogadja el a passwordomat
  • Hmuda
    #85
    Hát ha egyszer 512 a minimum akkor 256-al nemtudom mire számítottál.-
  • Lacc
    #84
    Ezek szerint :P
  • Adam5
    #83
    Engem pl be sem enged mert felraktam regisztáltam pacheltem
    és ki irja hogy nem jó a 256 ram(mert a rendzer követelményben 512 van)
    lehet ilyen?
  • Lacc
    #82
    Hát erről még nem is hallottam :D Ez iszonyatosan nagy fasság! A készítők ebből akartak meggazdagodni? EBBŐL? Mit képzelnek ezek, hogy sz@rom én a pénzt? Tiszta röhej komolyan mondom még csak a gondolata is, hogy én azért kapjak pénzt egy játékban mert ropogós dellákat fizetek nekik.
  • Hmuda
    #81
    Egyetlen egyszer tudtam szerezni egyetlen egy creditet, de azt is csak azért, mert hagytam egy játékost, hogy megsebezzen, hogy gyakorolja a fegyveres skilljét.
  • Hmuda
    #80
    Ja. Valami olyasmi az árfolyam, hogy 1 dolcsi 10 credit (vagy mifene a helyi valuta). Persze azt mondanom se kell, hogy minden új karakter nulla pénzzel kezd és semmi nincs nálad kezdésnél, szóval ha nem fizetsz akkor járkálhatsz szabadon, de azon kívül semmi mást nem tudsz csinálni (még a lőszer is komolya pénzekbe kerül és a fegyverjavításokat már meg se említem).
  • Adam5
    #79
    ?
    tehát én fizetek nekik és ők azt a pénzt oda adják a játékban?
  • Hmuda
    #78
    Fölös szvsz. Ha le is szeded, attól még ugyanúgy fizetni kell. Csak itt nem a havidíjat kell beadni, hanem a befizetett pénzért kapsz játékbeli valutát. És ennek köszönhetően ne várd, hogy majd tolongani fognak az emberek, akik egy kezdőnek akarnának pénzt adni.
  • Adam5
    #77
    szedem le
  • Hmuda
    #74
    Na mindegy. Amúgy se szerettem soha kuncsorogni pénzért, fizetni nem fogok, úgyhogy nálam ez a gém láshatja magát.
  • Tucsok
    #73
    Nem, a keresett pénzből lett kard, de amit most keresek az elmegy a kard karbantartására:)
  • Hmuda
    #72
    Na ja hogy te fizettél, hogy legyen pénzed? Na erre nem voltam én hajlandó.
  • Tucsok
    #71
    Viszont egyenlőre a keresett pénzem elmegy a fegyver karbantartására, ugyanis vettem egy jó kis kétkezes kardot.
  • Tucsok
    #70
    Hm, lehet azóta változtattak rajta, nekem a legnagyobb keresetem 83 cent egy lootból. Csapatban pedig találtunk 383 cent értékű tárgyat is.
  • Hmuda
    #69
    Én ezzel a módszerrel összesen 1 centet kerestem. Ott fel is adtam.
  • Tucsok
    #68
    Nem vagyok naiv.:) De egyenlőre a 2 emberes harc egész jó kereseti lehetőség. Az egyik csalogatja maga után, a másik meg üti hátulról.
  • Hmuda
    #67
    Ne legyél naív. Vagy fizetsz és akkor lesz értelme, vagy nem és akkor könyöröghetsz pénzért, de azt várhatod, hogy mikor fog bárki is adni. Itt tényleg valós értéke van a pénznek. Ez még tán sz*rabb mint a havidíj.
  • Tucsok
    #66
    Sehol senki?
    Én elkezdtem játszani, és úgy néz ki egyenlőre nem igényel semmi befektetést.
  • And5
    #64
    mi is szoktunk néha tarhálni haverommal de mi mindig igazat mondunk mert mindig telefonpénzt szoktunk kérni és tényoleg eltelefonáljuk szal ha esteleg a project entropiában egy And5 nevű ember odamegy hozzád és kér egy pár forintot telefonálni nyugodtan adhattok neki
  • Inquisitor
    #62
    - Kéne pénz vonatjegyre, mer' nemsokára indul a vonat a ...-ból, de blablabla.
    - Tessék itt van.
    - Hehehe. Te nagyon hülye nem is vonatpénzre kell, átvágtalak!
    - Te vagy a nagyonhülye, ha azt hitted beveszem a dumádat ...
    - ???
    - Egy kocsma mellett állunk te szerencsétlen. :)
    (Megtörtént lejmolási sztori szintén.)
  • Inquisitor
    #61
    Én egyszer a nyugati aluljáróban elértem, hogy a fickó felajánlott nekem 500 forintot.
    Nem fogadtam el, pedig akkor nagyon le voltam égve.
    Félreértések elkerülése végett a srác akart lelejmolni, csak felvetettem neki a pillanatnyi helyzetemet ...
  • And5
    #60
    akó röhögtünk kurva nagyot amikor ue. a tag 3 hónappal később megint ezt a dumát próbálta bevetni nekünk biztos nem emléxet ránk
  • And5
    #59
    bocsika ne haragudjál már nem ide valósi vagyok és 20:57 kor ment el az utolsó vonatom legkéstém ki tudnál segíteni pár forinttal hogy tudjak enni vmi meg betujak úzódni vmelyik kollégiumba éjszakára csak ne kelljen má az utcán aludnom