823
Entropia Universe

A Project Entropia átdolgozott változata.
  • sznek1975
    #823
    Játszik még itt valaki ?
  • fakkika
    #822
    Hello játszik még valaki ?
  • Party Hard
    #821
    Üdvözlet
    Ha elkezdek játszani a jattékkal mit kel tudnom?
  • kingdeath
    #820
    Korábban linkeltem a blogunkat.Ott minden információt megtalálsz.
    entropiahuniverse.blogspot.com
  • Vensztár
    #819
    Jah meg még annyi h se lőszerem se pénzem így most mi a teendő vagy ennyi volt a játék mert nem lehet lőszer nélkül mobokat ölni.
  • Vensztár
    #818
    Hello
    Most kezdtem el játszani a Planet Calypso nevezetű játékkal és az lenne a kérdésem h az elején kaptam 1 járművet amit utána eltünt...ez természetes vagy beszívtam?!
    A másik pedig h keresek magyar klánt már ha van!:)
  • kingdeath
    #817
    Kedves Xalyy!
    Ne haragudj,hogy ilyen későn válaszolok.Korábban már bemásoltam a blogunkat,ahol olvashatsz a játékról és az elérhetőségeink is meg vannak adva.A soc neve,TS címe stb. Remény mindig van....de azt is meg kell érteni, hogy ez a játék egy átverés. Nem úgy van,hogy elkezdesz játszani vele és már dől a lé. Ha nem akarsz betölteni pénzt,akkor bizony keményen meg kell dolgoznod minden egyes pedért. Nekem 4-6 hónap után vált önellátóvá a karim és azóta csak profitot termelek. Nem töltöttem be pénzt,mert elhatároztam hogy úgy leszek sikeres,hogy egy forintomba nem fog kerülni.A villanyszámlát leszámítva persze. Egy szónak is száz a vége....Meg lehet élni ebből a játékból,de ehhez végtelen türelemre és rengeteg időre van szükség.Aki csak szórakozásra és játékra vágyik úgy,hogy nem tölt be pénzt....akkor annak nem érdemes egyáltalán letöltenie a játékot.
  • xalyy
    #816
    Sziasztok, van valami magyar fórum vagy weboldal ahol a játékról lehetne beszélgetni, mert nemnagyon kaptam :S Úgy látom már sokan feladták a reményt a játék felől.
  • Ryleh
    #815
    nagyon igenyes az oldalatok,le a kalappal:))
  • kingdeath
    #814
    Szia Csúzli5!
    Ne haragudj,de nem szoktam ide feljárni,hogy olvassam az üzeneteket.A kérdésedre a válaszom az, hogy nem lehet tudtommal fizetni. Őszintén szólva ezzel a résszel nem is nagyon foglalkoztam, mert mi úgy játszunk,hogy nem fizetünk be pénzt.Nagyon régen feltöltöttem 10 dollárt,de meg is bántam,mert igen hamar ki lehet termelni azt a pénzt.Be is fejeztem akkoriban,mert gyorsan el is buktam.Augusztus óta ,,okosan" játszom és nagyon jól elvagyok vele.Közben egy blogot is csináltunk,ahol alapdolgokat összefoglaltuk a játékkal kapcsolatban.
    Íme: http://entropiahuniverse.blogspot.hu/
  • Csúzli5
    #813
    Szia Kingdeath!
    Érdeklődnék, hogy lehet e emelt díjjas sms-ben is fizetni a játékban, vagy csak kártyákkal?
    Üdvözlet.
  • kingdeath
    #812
    Sziasztok!
    3 hónapja kezdtem el ismét intenzíven játszani. Ha segítségre lenne szükségetek vagy csak dumálni szeretnétek,akkor megtaláltok a Zsolt kingdeath Györi néven. Szinte egész nap fent vagyok. Jó játékot.
  • Ryleh
    #811
    Most kezdtem ujra,legyugozo a game...szamos ujitassal.
    a kezdopalyak /arkadia/ 5letesek,szepen bevisz a jatekba.
    a swatolasts meg nem probaltam,bar 2,3 pedert nem is akarom nyomatni,,,(jojo,a mindforce skilleknek jo,de felejsd el,hogy ebbol lesz toke a cuccaidnak)
    mindenkeppen erdemes 50-100 dolcsit betolni.(ez kb 20 cs. cigi,vagy egyeb dolog ara
  • firkula
    #810
    hali van még magyar a játékba most kezdtem és elég unalmas ha nincs kivel beszélgetni
  • Titan
    #809
    Valaki játszik még vele?
  • Ryleh
    #808
    szamomra tavaly egy nagyon nagy dobas volt,meg a regi engine alatt,,aztan a loot olyan szutyi lett,hogy siman credit kell....azaz nem depositolsz,halott vagy,,,
    sweeteles one,loot szinta semmi,a kari onmagat sem tudja eltartani..kar erte,,,jo volt:(
  • dronkZero
    #807
    Uh, ez még megy, és fejlődik, meg motort cserélnek alatta? Wáó. 7 éve nem gondoltam volna, hogy ez eddig ki fogja húzni.
  • kn00bis
    #806
    Na ezt kipróbálom :)
  • pxxl
    #805
    megvan! c++ frissítés kellett csak :) még jó hogy van faq
  • pxxl
    #804
    hali!

    most raktam fel az Entropia Universe-t (10.0) és ez a kép fogad. emmostmi?

  • samsung123
    #803
    The servers are down for upgrade to VU10.0. See you in Planet Calypso!

    remélem regglere jó lesz
  • samsung123
    #802
    ja aki nem tudná igyenes MMORPG a legmodernebb graffal...
  • samsung123
    #801
    UUU bazz a CRYENGINE2-nek üt a grafikája:képek
    Frissitik a servereket ma......nem tudom mikor lesz kész...de várom
  • RETROB0Y
    #800
    Szedhető a hivatalos oldalrol a 10.0 cryengine 2 verzio

  • Hunnenkoenig
    #799
    En nem. Varom a Crytec2 enginet :-)

    GC-n kint voltak, de nem tudtak megmutatni, mert nem lettek kesz vele addigra.

    De gondolkodom, hogy azert hatha benezek ujra.
  • Nitramk
    #798
    játszik még vele valaki?
  • Adam69852
    #797
    figy
    menny el egy society terminálhoz asszem ilyen S betü a jele... ott keresd ki a hungarian trox killers-t és jelentkezz. És majd ha Tiko bácsi ha ráér bevesz és ott szabadon kérdezhetsz bármit, vagy a forumukon... magyar oldalról meg nem tok ezt a topikot meg nem nagyon nézik csak én :D
  • Hunnenkoenig
    #796
    Sziasztok, Ma reggel kezdtem el a jatekot. Van valahol magyar honlap?
    A Trox Killers forumat mar megtalaltam.

    Magyarok merre szoktak gyülekezni?

    Nevem a jatekban Glorinda "Glorinda" Glornwood. Aki akar felrakhat a friends listre es ramszolhat, ha online lat.
  • Adam69852
    #795
    hehe azt megnézném :D milyen lehet crysis alatt...
    a Hungarian-Trox Killers él és virul meg termel rendesen...
    am viszonylag sokat féjlödött a bukás terén, elég könnyü mindent bukni mostmár (eddig is az volt de már huzosabb én ugyérzem)
    bár ez szerencse függö. ---->én nem vok az XD
  • Des
    #794
    ezzel tolja még bárki is?:) most néztem a honlapjukat, hogy a crysis engine-re fogják átültetni jövőre, graf büntetni fog majd. nemtom tartalom mennyit fejlődött mert a híres nevezetes camp phoenix-i futóverseny óta nem játszottam vele - de ahogy néztem sokat változott azóta.
  • Windforce
    #793
    na igen.... keress penzt azokkal
  • Police88
    #792
    Ez a játék egy nagy rakás kaki... wowo meg a guildwars fényévekkel jobb
  • Ryleh
    #791
    Sziasztok..regeltem...máá régen...meg is kaptam a login adatait...inditok,be is tudok jelentkezni..a játék inditóképénél is,és a hivatalos oldalon is...na..szoval indit,initalizál...aztán beszol:nem jo a név vagy a jelszó...semmiféle ütközés nincs hardver,ill szoftver terén....nem csak ma...ez volt tegnap elött is....mi lehet a gáz???
    küldtem jelentést a gondomrol,de azéé itt is érdeklődök...köszi
    ja!!a gamét frissen tettem fel..igy gondolom nem a verzioval lehet a hiba....thx:)))
  • donoki
    #790
    Én most nem nyomom ezzel..
    Nem indul vmiért...de most nem is lenne kedvem :D
  • Windforce
    #789
    hehe udv a jatekban :)
  • Palika1989
    #788
    Hali!
    Msot próbáltam ki a játékot és nagyon tetszik! :)
    Jelenleg nekem elfogadta a jelszavamat 1 nagybetűvel és 1 számmal na meg soksok kisbetűvel! :))
  • donoki
    #787
    Ezt elfelejtettem ide írni: Pl.: ABCabc123 !
    Kb ilyen legyen de eleht 3-nál több betűk,számok is!
  • donoki
    #786
    Ezek kellenek a regelésnél jelszóba: Min. 3 Nagybetű , Min. 3 kisbetű, Min 3 szám!
  • Bakutyin
    #785
    talán kell nagybetű kisbetű meg szám is a jelszóba...vagy mittomén...én se tudok angolul:D...és én is szaroztam ennél a résznél órákig:D
  • donoki
    #784
    Szaisztok!
    Én msot kezdtem el a játékot!
    De sztem tök király!