184
Helyek, árak, vélemények stb.
  • Alien
    #104
    Az éjjel a Banhofban voltam, hááááááááát először is a zene ROHADT hangos. Én bírom a hangerőt nagyon is jól, de itt nagyon hangos volt főleg az egyik részen. Bár lehet, hogy a túlzott basszus miatt nem volt jó, kegyetlenül magasra volt állítva a basszus. Az egyik táncrészen főleg számomra egy csomó ismeretlen hip hop-rap szám ment , elvétve volt egy-két számomra ismert (plusz nem rap pl Danzel -pump it up) amikor azon a részen voltam. A másik helyen vegyes zene volt, ott a basszus már jobb volt, de ott meg már torzított a zene... Szal nem tudom, szombati napon biztos, hogy nem megyek többet, mert bár a nem hip hop-rap helyen ment egy-két jó szám, mégsem játszottak jó zenéket.
  • Alien
    #103
    Fábryban most van :)
  • szando
    #102
    nah ha lesz pénzem megpróbálom :))
  • GregSB
    #101
    KGP-ben ajánlom a Lamborghini koktélt. Elég borsos ára van (1500-2000HUF között mozog), viszont ha le bírod gyűrni és nem hányod ki akkor tuti egész este jól fogod magad érezni

    Gy.k.: Flaming Lamborghini

    "Koktélos kehelybe tölts 1 cl grenadine szirupot , majd bárkanállal rétegezz rá sambucat, metaxát , galianót , 80 % rumot , külön shot pohárba tölts 1 cl kávélikőrt és 1 cl Bols blue, gyújtsd meg az ital tetjén a rumot és szórd meg fahéjjal, és töltsd bele a shot pohárból az italt, szívószállal egyszerre idd meg.

    18 éven felülieknek és Szigorúan csak egyet!"

    Miközben iszod lángol az egész + a fahéjtól szikrázik, úgy érzed mintha egy lángcsóvát nyeltél volna le, nagyon fílinges :P
  • szando
    #100
    van valami jó buli a héten?
  • szando
    #99
    ez a dokk elég jó belülről. és drága se volt nagyon, unicum next 5, bacardi kóla 6száz forint
    (gólyabál volt)

    gólyabálos élmények valakinek?
  • kasika
    #98
    én még csak éccakai buszon. mondju szerencsére eddig csak 3szor sikerült visszacsalogatni azt, ami mélyen pihent... mi tegnap West Balkánban voltunk, de nem voltak ott a kollégák, így a corvin mellett kellett tüzeznünk. mostmár télleg mindenhova cipelek magammal egy kalapot. aztán meg kulti, egész gyó vót, de eljöttem 1 körül. school rlz.
  • szando
    #97
    huhuu kozgaz pince tegnap... anyaaad

    hanytatok mar villamosba?
  • kasika
    #96
    hát megint megferdítették a teret. ÍGY. PUT ON! most nézem, hogy előző két postom szinte hull ugyanaz...
  • ThePartyFace
    #95
    lol
    "tegyé'rá"
  • kasika
    #94
    hehe, ma kashmirrrrrrr...
  • Lteebee
    #93
    Csütörtökön nem Süssfelnap?
  • kasika
    #92
    huhh, tegnap este kultiban durv rátevés volt. :)
  • Match
    #91
    nem konkrétan esten, hanem így akárhol...
    de akkor biztos...
  • kasika
    #90
    uhh, tegnap este süsiben óriási rátevés volt. :)
  • kasika
    #89
    sztem így kulti biztos, bááár nemtom.
  • Match
    #88
    szerintetek ma nyitva van valami?
  • Alien
    #87
    1086 Budapest, Kisfaludy utca 36, tel: 371-1807
  • Z
    #86
    A Szeráj mellett, de régen a SFN nagyon gáz pléész volt.

    Bár még gimis koromban voltam ('97 körül).
  • szando
    #85
    sajnos most már mindenhol ez van... egyre köcsögöbbek a szekuritisok, de 18 év alatt valóban nem mehetne be elvileg senki... még a kertbe sem ://
  • Hamed
    #84
    Sicratmen... hát nem lesz a kedvencem.

    Utána viszont Cadik nagyon jót játszott, meg az a performansz/balett/akármi se volt rossz (bár vhogy nem éreztem benne a művészetet:DD)

    A porta meg úgy viselkedett, mint vmi eklubban... Kötekedés, beszólás, holapecséted, hányévesvagy, stb. Azért egy tilos bulin nem ezt várná az ember :/
  • Hamed
    #83
    Süsi szombaton jó, márha bírod a tömeget meg a sok nyomulós bokszost. Ilyen kommerszebb hiphop meg r&b szól, de kiraly hangulat van, és nem cd-ről nyomja vmi dj kiskovács. Szal ha nincs semmi nagyobb parti, a legnormálisabb hely sztem.

    Mondjuk 800 pezo a beugró, de a hölgyek kárpótolnak:))
    (bár újabban elég fiatal lett a felhozatal...)

    Amúgy a Vígszínházzal szemben van a Honvéd utcában.
  • kasika
    #82
    hmmm, hát így vasárnaponként szoktam csak menni... szerencsére most goa volt, egész zsír volt. de asszem vegyes. :D
  • szando
    #81
    már konzultáltam másokkal is, odatalálnék én is mert állítólag a körútról lehet látni.
    milyen zene szokott ott menni?
  • szando
    #80
    nincsen belépő soha, csak péntek-szombat-vasárnap, de akkoris csak a színházterembe, ahol a zene megy.
    árak közepesek. 500 a becherovka, 350 a sör, van olcsóbbfajta viszki is annak aki arra gerjed
  • kasika
    #79
    jászai maritól nem messze, de csak akkor vágom, ha ott vagyok. :) úgy odatalálok, de nem tudlak útbaigazítani :D
  • Match
    #78
    a kultiban mindig van belépő vagy csak a nagyobb rendezvényekre? Továbbá milyenek az árak?
  • szando
    #77
    múltkor kultiban majdnem bementem a délalföldi saxofonegyüttesre, csak haverok kirángattak hogy menjünk inni... ://
  • Match
    #76
    ma meglátogatok asszem valami jazz klubbot mert a szakcsi trio koncertezik...igaz csak névről ismerem őket,de a zenész élet kötelez .D
  • szando
    #75
    pontosan merre is van az? azt tudom, hogy margit híd közelében, de azon belül?
  • kasika
    #74
    áhhh, süsiban iszony uszony jó pardey vóóóót! úgy ám!
  • Match
    #73
    jah, de am i olcsó, az szar, ezt tudjuk :D
    különben sem szeretem a tequilát :D
  • szando
    #72
    nem lehet elfogyasztani, de óccsó a pia a belépőért cserébe, érted? :DD
  • Match
    #71
    jah, mármint hoyhga belépő árát el lehet fogyasztani? az más...
  • szando
    #70
    szombaton sickratmen + palotai/cadik a kultiban!!! ááá, kár hogy nem vagyok fenn :((
  • szando
    #69
    na jo de ha inni akarsz jo kornyezetben jo zene mellett akkor akkor azt a 600at siman leiszod. mondom, 150 a sor, 250 a tequila meg a béliz is occso
  • szando
    #68
    az en fosulim bulija :)
  • Z
    #67
    Milyen fősulis buli?

    Én a Bánhófról tudok. Ott BGF-es bulik szoktak lenni csütörtökönként.
  • csaby1
    #66
    Itt is lehet keresgélni ha szórakozni szeretnél: http://www.nightclubs.hu/
  • Match
    #65
    joh akkor én oda nem megyek :D
    márcsak a belépő miatt se :D