184
Helyek, árak, vélemények stb.
  • zsoflas
    #144
    Sziasztok!

    Érdemes elnézni, az Europarkba, mert megnyitották a koripályát!! Elég olcsón lehet korcsolyázni!!
  • Willenbrock
    #143
    Nyugati mellett van már emlékszem.
  • Willenbrock
    #142
    Egyszer voltam a Bahnhofban,a Nyugati vagy a Keleti mellett van(rég voltam ott),nem rossz hely-a sör hideg és jó.Más szórakozóhelyen Pesten sosem jártam.
  • Hajneeee
    #141
    Sziasztok! Jó régen írtatok ide! A nyári szabadtéri szórakozó helyek bezártak...:( arra lennék kíváncsi, hogy hova jártok télen bulizni?
  • PoisonChihuahua
    #140
    Sziasztok!
    Egy nyugis, kultúrált, élőzenés (jazz, blues, lassú) étterem-pub szerűséget keresek Budapesten, ahol kellemesen, kettesben el lehet beszélgetni esetleg vacsizni. A lényeg, hogy amolyan átmenet legyen a fiatalos környezet és a komolyabb hangvételű szórakozóhelyek között. Discok, Clubok kilőve, mert azok zajosak és / vagy nagy a nyüzsi, a hagyományos éttermek meg pont a szöges ellentétük.
    Ha esetleg valaki ismer ilyen helyet és megosztaná velem, azt nagyon megköszöném!
  • öregember
    #139
    Romkert 2 hete üzemel
    ha pénteken mész javaslom a Riot
    most 7végén fog nyitni a hajógyárin a bedbeach
  • csipa44
    #138
    hát igen valami hasonló lesz, pénteken lesz a megnyitó Nemzeti Színháznál...
  • bobo22
    #137
    Romkert újra?na az nem hangzik rosszúl,régebben legalábbis nagyon jó bulik voltak ott,mikor fog nyitni???
  • csipa44
    #136
    most nyit egy új hely a Nemzeti-nél azt hiszem Placc a neve és romkerthez fog hasonlítani
  • toretto r34
    #135
    üdv mondjatok olyan szorakozóhelyet ami jó elsőre elvinni egy lányt sajna nem ismerek egyet sem nagy metálos voltam nem jártam ilyen helyekre és kéne egy jó szórakozóhely. amugy a lánnyal nem most találkoznék először ez egy meglepi lenne
  • Carlos HUN
    #134
    éleszük topikot!
  • Alien
    #133
    Az mindegy, hogy hol van a suli, mert elég messze lesz a sulitól a szalagavató :D Mom parkban lesz.
  • szando
    #132
    attól függ milyen bulit akartok, meg hogy hol van a sulitok, ahhoz mi van közel.

    de ha villamosoztok akkor szöcskézzetek :DD
  • Alien
    #131
    Hamarosan jön a szalagavóm, utána az osztállyal (vagy az egész évfolyammal, de az úgyse jön össze) elmegyünk bulizni. Szerintetek hova menjünk?
  • szando
    #130
    házibuli, szigorúan
    nem megyek nagy diszkókba szilveszterkor..
    jah, és sztem morrisons nagyon tömve lesz szilveszterkor, de ti tudjátok...
  • Alien
    #129
    Ti hol szilvesztereztek?
  • Alien
    #128
    oké :) Közben mondom kiderült, hogy nem megyünk oda, mert pár ember mondta, hogy ne az legyen. Most az a legújabb verzió, hogy Morisonsba menjünk, de nem tudom...Vmi nagyobb helyre kéne menni szilveszterezni, de már ez maradt az utolsó lehetőség, ami mindenkinek jó. (bár nem lennék meglepve, ha megint variálna valaki :D) De már én sem tudom, nagyon beállítottam magam, hogy maradok itthon, szal vagy az lesz, vagy Morisons....
  • szando
    #127
    a Bed az egy iszonyatosan sznob hely, tele picsákkal meg partiarcokkal.
    egyszer voltam, de többet be nem teszem a lábam.
  • Alien
    #126
    Hmm, oké, közben megint variáltak a többiek, úgyhogy én megmondtam, hogy nem nem megyek sehova... Hihetetlen, hogy vki mindig kavar :) Úgyhogy valószinű, hogy itthon maradok.

    Morisons most nem volt olyan jó, túl sok volt a régebbi zene, újakat alig nyomott.
  • balumaci
    #125
    hány évesek vagytok?
    milyen zenét kedveltek?
  • PlaTina512
    #124
    Kéne pár tipp, hogy hová mehetne egy kb 10 fős fiú társaság!
    Help pls!
  • Narcotic Syntax
    #123
    sznob hely. bár én még nem voltam ott.
  • Alien
    #122
    Na, most megyek Morisonsba :) Azt hittem keddenként nincs, de mégis van ma. Szilveszterkor meg valami Bed nevű helyre megyünk, halott már róla valaki valamit? Jó hely? :S Remélem.... Társaság, korosztály, hely, zene? Ha tud valaki vmit, írjon róla :) Köszi
  • szando
    #121
    jah akkor még ok.. bár hmplx-et nemszeressük...
  • Alien
    #120
    950 volt a jegy (Hollywood Multicard-al + diákigazolvány) Ördögűző: A kezdet-et néztük :)
  • szando
    #119
    láál
    kurvadrága pesten a mozi...
  • Alien
    #118
    Mozi lett belőle :D
  • DannyL
    #117
    Akinek nem gáz és autóba tud ülni az fél óra alatt eljut Mendére a Prince Club-ba. Ott még nem volt rossz buli. Randall a rezidens DJ.
  • szando
    #116
    csütörtök: 250 a tequila, 350 a bailyes és 150 a sör! nyamesz, sok ember, sok jó csaj, kevés hely, de ha kilencre mész még akkor bebaszol amikor csak félig van a hely
    amúgy kurvadrága...
  • Alien
    #115
    Csütörtökön nem voltam még, de pénteken igen, akkor nagyon bejött, remélem egy hasonló jót bulizom ismét, mint akkor :)
  • szando
    #114
    az csütörtökön jóu
  • Alien
    #113
    Pénteken Morizons
  • kasika
    #112
    mi Olofban vótunk szombaton, végülis tök jó lenne, csakhát azon a környéken sok olyan arc is kóvályog, meg betéved, akiknek igazábul nem kéne vagy nemtom... de legalább közel van hozzám, nagyon. :)
  • szando
    #111
    jee :))
  • antgecc
    #110
    éjjel irány a home :)
  • GregSB
    #109
    M4 is sux, sazl....

    (Bár E-től kétségkívül jobb)
  • szando
    #108
    elhiszem... :/
  • DannyL
    #107
    Életem legszarabb bulija 15 percig tartott és az E-Klubban volt. Sebes iramban távoztunk az M4-be. :-)
  • Alien
    #106
    Nem tudom, nekem azt mondták, hogy a péntek az jó :) Csütörtökről nem tudom, hogy milyen :)
  • szando
    #105
    máskor jó szokott lenni? azt hallottam hogy csütörtökön egész jó.. :)