184
Helyek, árak, vélemények stb.
  • Athletic  Bilbo
    #184
    szerintem már nem kérik el tőle
  • barretter
    #183
    Jól látom hogy nagyjából az összes szórakozóhely igazából egy-két tulajdonosi kör játszótere?
  • Abruzzi
    #182
    Sziasztok!

    Annyit akarok kérdezni hogy ZP-ben mennyire veszik komolyan ezt a 22 óra után nem léphet be 18 év alatti? Csak mert megyünk haverokkal hétvégén bulizni, és jön barátnőm is akinek még van 2 hete a 18. szülinapig...Morrisonsba szerintem nem lesz gond, ott soha nem láttam még hogy csajtól személyit kértek volna..vagy?:D
    de zp-ben még nem voltam..
  • Csörcsike
    #181
    Ha a berúgás volt neked a cél akkor nagyon mellé lőttél ezekkel a helyekkel. Ha olyan céllal indulsz el a városba akkor szerintem 1 kocsmatúra az ami neked való, mert azon ennyi pénzért biztos, hogy magadról se tudtál volna.(Ami nem lett volna szép dolog)
  • Police88
    #180
    Hát nemtom a hetedik kerület kocsmáiban olyan árak vannak h kb olcsóbb mint a sarki boltban :D 290 a whiskey-kóla 290 sör 250 Jäger 200 :D
  • riddin
    #179
    Na ez az a hely, ahová értelmes ember nem teszi be a lábát... Sok kis "anyu mindent megvesz nekünk" gyerek, akik szó szerint gyerekek... NEm tudom mi veszi rá az embereket, hogy ilyen emberek közé menjenek. Rengeteg értelmesebb helyet fel lehet itt sorolni.
  • huntamunta
    #178
    Én annyi helyet kipróbálnék pesten, hogy csak na, de sajnos a barátnőim csak azokra a helyekre hajlandóak bulizni menni, amit madmaxelek is említett. És tényleg, ha mondjuk ezekre megyek józanul, ott már néha megveszem azt az egy heinekent, és onnantól csak ásványvíz, mert nem lehet pénzel bírni többet...:S Ez van sajna...
  • sorner
    #177
    Én ha hideg van, akkor B citybe, vagy Chehoba megyek. A Cheho most a kedvencem mert kultúrált hely és 250 a sör. Mostanában igy a melegben pedig kiülök valahova. Jókai, gödör, dunapart stb. Egy sörrel tök jól érzem magam:)
  • madmaxelek
    #176
    Szerintem Pesten nagyon sok jó szórakozó helyet találsz , például hajógyári : bed beach , dokk beach , dokkoló , sláger terasz , studió , Coronita az egyik kedvencem mondjuk az nem hajógyári , Cafe del Rio...
    az árak Pesten egyságesek, mindenhol szinte úgyanannyi , 1-2hely ahol drágább 50Ft-al pl egy sőr, de egységesen drágák , 3hete például 10ezer Ft-ot hagytam ott bedbe és csak sőrt ittam , de nem is volt mondjuk meg az a hatás , hát mondjuk egy kis heineken, 800 Ft volt az szerintem azért egy kicsit durva ár...ezért mennek inkább a fiatalok elöbb a tescoba mert ott negyed áron megkapják az alkoholt...mondjuk ez annyiban jó hogy aki nem olyan gazdag az nem fog úgy berúgni a szórakozóhelyen :DDD
  • kamilla6666
    #175
    Nekem vannak kedvenc helyeim, Tetthely, b-City, Public Pub, Keret, Snapsz.. de ha jó idő van akkor sokkal inkább egy park, a Gellérthely vagy a Duna part a nyerő.. ;)
  • hékásébredj
    #174
    én csináld magad koktélokat iszogatok amivel csak az a baj,hogy marha finomra meg lehet csinálni annak ellenére,hogy bivaly erős....volt már úgy h kb 1 üveg gin-t én ittam meg...hát 4 óra hosszára azt hittem csak 10 perc:D
    De inkább valakinél iszogatunk..az a legjobb mikor csak a barátok vannak ott. Legalább nem keveredünk atrocitásba sem. Persze jó néha a kocsma is.
  • rorock
    #173
    Hát én ha tehetem inkább magam veszem meg a piákat, olcsóbban megúszom:) Néha előfordul hogy többet iszok a kelleténél de azért igyekszem én is tartani azt a szintet ahol csak többet mosolygok a kelleténél:)
  • Thaison
    #172
    Valami Retro...van a nevében azt tudom:) Amit mi nagyon szeretünk az a Szocreál nevű kocsma, már a neve is mutatja hogy nem egy színvonalas hely de az árak jók, alapozáshoz tökéletes a hely,meg van egyfajta hangulata. Fütyülőst én azóta nem iszom hogy megfagyott a mélyhűtőben. Nagyon szerettem de ez totálisan kiábrándított. Amit én mostanában nyáron inni szoktam az a citromos gösser/borsodi illetve a citromos becherovka. Annál finomabbat rég ittam:) Én amúgy is az ilyen piáknak vagyok a híve,nem kell nagyon berúgni csak spiccesnek lenni:)
  • huntamunta
    #171
    Nemtom mi az ujnak a neve de nem is érdemes tudni, ugyanolyan szar mint a bank, legalábbis az esténként sorban álló társaságról ítélve..
    Dürer-kert, a38 hajó, corvintető: ezeken el lehet férni elég jól, mondjuk itt igényesebb partyk közül lehet választani, ugyh ide nem járnak annyian mint a morrisonsba
  • COOLancs
    #170
    Valaki tudja mi a neve a régi Bankos diszkó helyén lévő új lebujnak? Am tud valaki olyan Discot BP-n ahol jó nagy a tánctér, nem zsebkendőnyi mint sok helyen ...:S
  • zsoflas
    #169
    Akció...hm. Gyilkos Paradicsomok Támadása???
  • harizoli
    #168
    kalandvágy van a banda minden tagjában, de nem akar összejönni a korizás vasárnapig, úgyh hagyjuk az egészet és inkább vmi új programot találunk ki! mozi lesz az első, vmi akció jöhet ezerrel!
  • drees
    #167
    Nincs benned kalandvágy:) Pedig új értelmet nyerne a szenved, mint disznó a jégen kifejezés:D
    Igaz utána a jégterasz már kevésbé lenne kulturált hely...:P
  • zsoflas
    #166
    fütyülős??? aztán összetöröd magad :D:D! tiszta fejjel próbáld inkább...
  • harizoli
    #165
    hát ha forraltbor nincs is, jöhet a fütyülös ügyebár :) kipróbáltuk a bandával és tetszik. azért ez is olyan tipikus, h el kezd esni a hó és bezárják a koripályát :S pedig az európarkos tényleg kulturált hely :D
  • dred76
    #164
    na voltam lent. elég zsufi volt. azt nem értem, h minek zárnak be vasárnap.
  • zsoflas
    #163
    Naná! Bár most nemtom. Karácsonykor lehetett. De szerintem a karácsonyi vásár elpakolt onnan. Majd valamikor még lenézek akkor zárás előtt :).
  • dred76
    #162
    én megnéztem, addig van nyitva.nem tudom, hogy mikor fogok oda eljutni...lehet amúgy esetleg forraltbort kapni ott?
  • zsoflas
    #161
    Hát akkor jelzem Viola, hogy úgy tudom már csak 10.-ig lesz nyitva asszem. De nem biztos, azért nézz utána.
  • Viola77
    #160
    Én is voltam már a zwack múzeumban, megéri elmenni. Főleg az tetszett, hogy láttam egy régi termék üvegét, ami pont olyan volt, mint a mostani fütyülős üvegek (hosszú vastag nyak, kis hordószerű test). Hiába a design nem vész el...:D
    Pár kommenttel ezelőtt az europarkot ajánlották, de én ott még nem voltam...Majd szilveszter után elmegyek, úgyis elővettem már a korimat, amikor az egyik barátnőm kölcsön kérte és azóta még nem tettem vissza a padlásra:)))
  • dred76
    #159
    Valamelyikőtök beszélt koripályáról. Hova mehetnék amúgy? Mert én korábban hobbiszinten hokizgattam, és szeretnék korizni.
    köszi
  • dred76
    #158
    Hello!

    Köszi a partyhely ajánlókat, végül elvittem a barátnőmet a Zwack látogatásra. Ez ugye nem reklámnak minősül? Mindegy. Fantasztikus volt!!! Ajánlom mindekinek!
  • Viola77
    #157
    szia!
    Sztem itt mindent megtalálsz,ami érdekel...
    fütyi
    Amúgy mézes barack és mézes málna ízben van. (Bodza nincs, pedig az a kedvencem...)
    Amúgy ha te is házibulizol, akkor tudnál segíteni, hogy ti mit esztek? Mert gondolkodtunk haverommal, aki tartja a szilveszteri banzájt, hogy zsíros kenyér meg virsli kell, de azért az kevés egy egész éjszakára 10-15 embernek. Ti mit szoktatok még csinálni?
  • harizoli
    #156
    Csatlakozom az előttem szólokhoz én is a házibulira voksolok. :) Jó társaság, csajok, pia.Mi kell még? :D
    2 literes fütyülős?? nem is láttam még.. Ez valami ünnepi kiadás? Mennyibe kerül tudja vki?
  • Viola77
    #155
    Én is:)
    (És nem csak a pajzánkodás miatt:P)
    Olcsóbban kijön egy házibuli és legalább a barátaimmal vagyok, nem idegenekkel.
    Amúgy nem tudjátok, hol lehet 2 lityós fütyülőst kapni? Mert olvastam vhol, hogy van ilyen és meg is lepném az idei buli vendéglátóját, de még nem láttam sehol...:S
  • melcsiw
    #154
    tényleg jó volt a pálya, és nem is volt baj hogy nem olyan óriás. húú, tök jó volt, bár erről a társaságom is tehet...kissé odavagyok!!!
  • zsoflas
    #153
    szia melcsiw! Igen, én úgy tudom, hogy van!!!
    sztem érdemes elmenni,én nagyon élveztem!:) a következő randim ott lesz
  • Birvin
    #152
    Szilveszterre valakinek valami fergeteges ötlete? :D
  • bcrics
    #151
    házibulikra??,,mert lehet részegen pajzánkonni mindenkivel,?:)
  • melcsiw
    #150
    igen, ezeken a helyeken biztos kapsz, ami szem szájnak ingere
    bár ez kevésbé az én stílusom, én a házibulikra esküszöm
  • bcrics
    #149
    http://www.whiteangel.hu/

    http://www.oldmansmusicpub.com/
  • melcsiw
    #148
    korcsolyabérlése is lehetséges, ugye?
    mert Karácsonyra kapom meg a korimat, addig meg nem bírom ki
  • dred76
    #147
    Hello!
    Bahnhofot leszámítva valami kicsit elegánsabb helyet nem tudtok ajánlani? Ahol lehet jóminőségű pálinkát kapni, és búzasört. Elvinném a barátnőmet egy kicsit szórakozni, de kellemes helyet keresek.
  • Willenbrock
    #146
    Hát azt nem tudom,én kb. 1998-ban jártam ott:)
  • fishsticks
    #145
    Még mindig nyitva a Bahnhof?!?! Már rég voltam lent, meg rég is hallottam róla, mondjuk már más irányba is megyek :)