22246
Hattrick
  • donpedro
    #12
    Nasheem: A nick végleges, csak a jelszó ideiglenes. :))
    Elméletileg még aznap, de előfordul, hogy nem, ebben az esetben írj egy mail-t a [email protected] címre, és arra mindig hamar válaszolnak.
    M.A.D.: A "The Club" menüben van három rubrika a jobb felső sarokban. Az egyik legyen "hire", a mellette lévőbe írd be hányat akarsz felvenni, végül ezek alatt válaszd ki, hogy mire van szükséged. (10-nél többet semmiképp ne vegyél fel semmiből, mert csak zavarják egymást, és sokba is kerül.)
  • M.A.D.
    #11
    ja...és a Staff-ba embert hogyan lehet venni?
  • M.A.D.
    #10
    Holnap lesz az első meccsem (F.C.Zugló). Alíg várom.
  • Nasheem
    #9
    Milyen gyorsan küldik az ideiglenes nicket?
  • donpedro
    #8
    Hmmm, úgy tűnik, hogy nem vagytok vevők a játékra, pedig megérné megpróbálni. Sebaj, én azért próbálkozom.
  • donpedro
    #7
    Ryan: Utána semmi? Úgy érted, hogy nem jött be utána a következő oldal. Szerintem, ha mindent jól adtál meg, akkor kapnod kell egy e-mail-t, amiben elküldik az ideiglenes jelszavadat és a nickedet. Ha nem kapsz semmit, akkor próbáld újra a join-t. Csapatot 3-4 nappal azután kapsz, hogy a jelszó megérkezett.

    magus: a http://www.hattrick.org oldalon, a join pont alatt regisztráltasd magad, ezután e-mailben kapsz egy ideiglenes jelszót, ezzel beléphetsz a játékba, de még nem lesz csapatod, mert azt 4-5 nappal később adnak. Véletlenszerű, hogy melyik csapatot kapod, de az biztos, hogy a magyar harmadosztály valamelyik ligájába kerülsz majd. (összesen 16 liga van a harmadosztályban) A kupáról sajnos valószínűleg már lemaradtál, de mivel rövid a szezon, így hamarosan úgyis lesz új kupa. Ahhoz, hogy a játékban sikeres legyél nagyon nem árt, ha végigolvasod a szabályokat, ha jól tudom ezt az about hattrick menüben találod. Nem kell egyszerre végignyálazni az egészet, de azért idővel ajánlott lehet. Az irányítás teljesen magától értetődő, bármilyen focimenedzserben szerzett tapasztalat elég lehet, sőt, szerintem még anélkül is menni fog. Ha kérdésed van keress meg engem bátran.
  • magus
    #6
    hogy csinálok magamnak csapatot?és hogy nevezek vhova?és hogy kell akkor majd irányitnom?
  • Ryan
    #5
    Én valami miatt nem tudtam regisztrálni magam! Hogyan kell? Rámentem a join-ra megadtam egy csomó mindent, majd a végén volt egy olyan, hogy ki kellet választani a várost, és megadnia a csapat nevét. Aszt utánna semmi!
  • donpedro
    #4
    Nos, bocs, hogy nem válaszoltam azonnal, de épp ment a forduló a hattrick-ben, és azzal voltam elfoglalva. :)) A játék teljesen online, és semmit nem kell letölteni hozzá. Amilyen hülye vagyok a címet elfelejtettem ideírni, ezt most pótolom: http://www.hattrick.org
    A játékban cpu, illetve más játékosok által menedzselt csapatok ellen küzdhetsz, a csapatok teljes létszáma kb. 100000!!! Ennek már kb. a fele emberi irányítású.
    Mindenkinek csak egy klubcsapata lehet, amely egy 8 csapatos bajnokságban vesz részt, kezdetben valamelyik alsóbb ligában. Mindenki csak a saját országában indíthat csapatot, de vannak nemzetközi kupák is. Egy szezon 16 hétig tart, minden héten egy bajnokival, és egy kupameccsel, ez utóbbi kieséses rendszerben zajlik, plusz pénteken vannak a válogatott meccsek. Bizony, van válogatott is, amelynek edzőjét az adott ország játékosai választják. (Pl. én vagyok a magyar U20 válogatott edzője) A cél, akárcsak a valóságban, klubszinten a bajnoki cím és a kupagyőzelem, illetve a világbajnokság megnyerése.
    Jelen pillanatban öt nyelven kommunikál a játék, magyar sajna nincs, de a főbb idegen nyelveket kezeli, remélem ezzel nem lesz gondotok.
    A magyar tábor jelen pillanatban kb. 50 főt számlál, de tekintve, hogy ezt kevesebb, mint egy hónap alatt értük el, így jó esély van arra, hogy hamarosan eljussunk 100-ig is.

    A játék teljesen ingyenes, van ugyan egy megvásárolható kiegészítő csomag, de az nem jelent semmilyen pluszt az eredményesség szempontjából. Éppen ezért ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki, nem veszíthet semmit, és lehet, hogy annyira megszeretitek, mint én. Nekem már a fél napom ezzel a játékkal telik. :))

    Higgyétek el, nagyon sok focimenedzsert kipróbáltam, de ez fogott meg a legjobban.

    Szóval netre fel, mindenkit várunk szeretettel, és ha van kérdés, azt írjátok ide, vagy küldjetek egy mail-t nekem.

    Bocs, ha kicsit túl terjengős voltam, köszi a figyelmet: donpedro
  • M.A.D.
    #3
    én már regisztráltam magam (Lesslie) 4 napja, de még nem vagyok ON! :) Idő kérdése. :))Amúgy figyelem a dolgokat.
  • donpedro
    #1
    Üdv mindenkinek!
    Szeretném felhívni a figyelmeteket egy olyan online focimanager játékra, amelyet jelen pillanatban 50 országban, köztük hazánkban is, összesen több tízezren játszanak nap, mint nap. Klubcsapatok, bajnokik, kupák, és válogatottak, minden, ami kellhet. Ráadásul végre megalakult a magyar bajnokság is, ami teljesen hivatalos, magyar játékosokkal, felnőtt- és ifi-válogatottal (megjegyzem, az utóbbinak éppen én vagyok a szövetségi kapitánya).

    Ahhoz, hogy a válogatottjaink minél erősebbek legyenek csupán annyi kell, hogy minél többen legyünk, magyar játékosok, ezért kérlek gyertek minél többen!! Bármi kérdésetek van fordulhattok hozzám bizalommal.

    Köszi a figyelmet, minden jót:

    donpedro