22
  • Pheel
    #22
    Véletlenül nem akadok bele, a képzavarokkal kapcsolatban pedig nem értem mit nem értesz.

    Amíg teheted, használj olyat, amin nincs, elvégre így tuti nem tudod kihasználni az előnyeit...
  • galocza
    #21
    és te sohse akadsz bele amikor nem kéne? a fej homokba dugásával kapcsolatban nem értelek. képzavarok tekintetében fábry sándortól tessék leckéket venni, az legalább viccesen csinálja...
  • Pheel
    #20
    Rosszul vagy? Ne használd! Nekem bejön, mert sok dolgot egyszerűsít. Dugjad a fejed a homokba és kész. Nincs ebben semmi rossz :-P
  • Pheel
    #19
    Hátdebáááázel! Pontosan tudom, hogy lehet másra használni, de arról volt szó, hogy sw-hez nem csinálnak hw-t, én meg mondtam egy példát, hogy de.

    Mert ez azért tagadhatatlan. A windows gombot nem linux alá készítették webservernek ;-)
  • Johann
    #17
    :)) Igen valóban Windows-hoz készítették, de én Linux-on használom és ugyanúgy müködik rajta minden! Attól hogy zászló van ráfestve még használható bármilyen oprendszerhez! Mint látható szoftveresen ez is megoldható volt!
    Abban az 1 esetben lehet ezen a dolgon elgondolkodni, ha az Intel vagy akárki olyan hardvert gyárt, amibe fixen beégetik a Linuxot mint beágyazott rendszert (pl. BIOS, stb.)! De ilyen nincs, hiszen senki sem olyan hülye, hogy beégessen valamit örökre, és ne legyen meg az esélye annak, hogy frissíteni lehessen, vagy esetleg cserélni! Példa erre az XBox, amiböl remek Web-servert lehet csinálni (ami mellesleg Linux alapú)! :) Ez a példa is azt mutatja, hogy az MS speciális célra készített hardverét is fel lehet használni másra, csak program kérdése! :)
  • Pheel
    #16
    Gondolj a Windows gombos billentyűzetre. Na azt a Windowshoz készítették. Szóval lehet ilyet is csinálni...
  • Johann
    #14
    Mi az hogy Linuxhoz készülö eszközök? Ez így önmagában egy baromság! Gondolom látja mindenki mekkora hozzáértésröl tanuskodik Joachim Kempin megállapítása! Hogy lehet egy eszközt valamihez gyártani? Általában az eszköz van elöbb, és utána írnak hozzá valami szoftvert! Én fordítva még nem hallottam! Ha viszont valamihez utólag készül valami, és azt programozás során jön létre akkor mi a gond? Nem tudják rá megírni? Ha valami szoftveresen megoldható akkor tök mindegy milyen eszköz bármilyen platformon kezelni lehet! Vagy tévedek?
    Csak hát eddig úgy volt hogy az MS kapott támogatást a hardvergyártóktól (dokumentációk,stb.), és a Linux fejlesztök voltak hátrányban (pl. ATI videokártyák), most pedig az lehet a bajuk, hogy nekik a "nagy" MS-nek kell kisérletezni 1-2 dologgal, hogy hogyan oldják meg? Pedig ugyanezt csinálja a konkurrencia mikor az ök elkorcsosított szabványait próbálják megfejteni (pl.IExplorer probléma)! De az természetes, mert MS az informatika királya, nem???
  • JZO
    #13
    Ez király! Abwehr munka az MSnél.
  • Yfel
    #10
    Ezt
  • Yfel
    #9
    Wzt mar megszokhattuk a SG-tol
  • Pheel
    #8
    Megint sikerült egy igazán szenzációhajhász címet kitalálni egy zéró hírértékű cikkhez. :(
  • Yfel
    #7
    Teljesen igazuk van... miert te mit akarnal?
  • Borg
    #6
    Látom mindannyian figyelmesen végigolvasátok a hirt, és nem csak a cimre vakkantottatok egyet.....
  • Bekomman
    #3
    Szépdolog így hátba támadni a másikat. Legalább mondanák meg nyíltan hogy ha az intel nem vesz vissza akkor "belenyírnak"