2506
Mit tutdtok róla?
  • direwolf
    #445
    ezt hogy a faxba csinálod? neke 6300 fölé nem megy...
  • direwolf
    #444
    nekem is ennyit megy... nem tudom mi a "gond"
  • direwolf
    #443
    milyen alaplapod van?
  • Imremagdi
    #442
    létezik a geforce4 hez bios frissítés ? Nekem a Version 4.25.00.28.00 van rajta
  • Imremagdi
    #439
    feltuningoltam a kártyát 275/513 eredmény : 6650

    ez valahogy akkor is kevés,majd holnap feltuningolom a proci-t és kipróbálom internet nélkül !

    Melyik driver adja a legjobb teljesítmént? legjobb
  • Anee
    #437
    Ha sem a proci sem a widejókártya nincs húzva akkor télleg nem ér sokkal többet
  • Imremagdi
    #434
    Leteszteltem a kátyát nekem egy Inno3d Geforce4 ti4200 128Mb ram, 1.2 Ghz celeron tualatin + Abit st6-raid + 256 Mb sdram

    A teszt közben ment a mondemes internet, Driver : 29,80

    3dmark2001 Se : 6300

    Nem kevés ez egy kicsit ?
  • Imremagdi
    #430
    van egy kis furcsaság a kártyával : ha a monitort a sima csatlakozóba teszem akkor, és be volt dugva a tv-be a kábel akkor a montor nem kapcsolt be, ha kivettem a tv-kábelt akkor bekapcsolt, de ha átraktam a monitort az lcd-kimenetre akkor működött egyszerre a tv és a monitor ! Ez azt jelenti hogy csak így tudja kónózni ? De akkor miért az lcd-kimenet-tel ?
  • Borg
    #429
    persze, most is én tettem ki a záró kacsacsőrt neked... de mind1..
  • MiQ
    #428
    Én látom!!!

    ... izé ez most egy olyan „pucérnénis” topic?
  • Imremagdi
    #427
    itt a kép alattam : kérem mindenkit hogy mondja meg hogy láttja e a Geforce4-es kártyát vagy nem ! max 10 sec és modemmel is bejön a kép...


  • MiQ
    #426
    Te itt ilyen moderátor féle is vagy?

    COOL!
  • Borg
    #425
    Figyelj, ha müködik bent marad. Nem vitatkozok veled tovább, ha beszurod, és megjelenik szépen a fórum összecseszése nélkül, maradni fog, hidd el. Eddig nem igy volt.
  • Anee
    #424
    nem kell csak hasznos..
  • Imremagdi
    #423
    Unreal 2-HOZ KELL ?
  • Anee
    #422
    Doom3,Unreal 2 és unreal warfare engines játékok combat flight sim3 stb
  • teknős
    #421
    Van/lesz 1 éven belül olyan game aminek kell egy 128 megás vidkártya???
  • Imremagdi
    #420
    hát igen... 5 ezer Ft nekem megérte,mert Szinte soha nem járok pesten.

    Már most elkezdek Búcsúzni mindenkitől,mert vasárnap este megszűnik az internetem, ezért a matáv a hibás !!
    ' éve internetezek ! Mi lessz velem Internet nélkül ?
  • Anee
    #419
    Hát nemtom ABIT GF4 Ti4200 128MB-osa pont annyi mint az INNO s azért ABITról jobbak a vélemények
    Debrecenben...
  • skorpio7
    #418
    Hát igen ... nekem is egy TNT2-es dohog még a gépemben . :)
    És bizony én is most látom elérkezettnek az időt egy cserére .Amúgy még a jövőhéten itt Szolnokon megkérdezem az ismerős számtech. boltosomat , hogy ugyan mennyiért is vállalja a lehozatalt .Ha csak 1-2 ezerrel több úgy , akkor nem postázgatok vagy hozatom le anyámmal ( ha már úgyis mindennap feljár Pestre ) , jó ha helybeli cégnél van a garancia .Hiszen soha nem lehet tudni , mi történhet egy húzott kártyával .

    Azért csak számold ki , nem is olyan drágán vetted .:
    43.900 + fa = 54875 Ft
  • Imremagdi
    #417
    a kártya mindkét oldalán vannak memória chippek ! az alsó memóriák szinte hidegek, a felsők mivel a proci fújja rá a meleg levegőt egy kicsit melegek !
  • Imremagdi
    #416
    Kivettem a gépemből a TNT2 kártyát és beraktam a Geforce4-et akkor vettem észre MIlyen nehéz ez a kártya !!
  • Imremagdi
    #415
    én 58000 vettem igaz vidéken Szekszárdon ! Ennyivel olcsób pesten minden ?
  • skorpio7
    #414
    A DemoStúdió-ban akarom megvenni , végül is nem is olyan rosszak ott az árak összehasonlítva más forgalmazóval .

    GEFORCE4 Ti4200 128MB DDR TV-OUT 43.900 + fa
    GEFORCE4 Ti4200 64MB DDR TV-OUT 37.900 + fa
  • Imremagdi
    #413
    ha használsz FSAA akkor128 MB kell ! Egyébként olyan kicsi a különbség a kép kártya között 109 FPS vagy 115 FPS Hogy tök mindegy az az 50 Hz nem számít ! Sokkal többett számít a DUPLA akkora memória ! Ráadásul a 128 Mb-nak nem melegszenek annyira a memóriái
  • skorpio7
    #412
    Amúgy most azon filózok , hogy 64 MB vagy 128 MB-os legyen .
    A kérdés csak az , hogy a jövőbeli programok , mennyire is használják majd ki a kétszer annyit .
    A Hardwired egyik híre az ( persze , persze ez nem tipikus hardweres tesztoldal , de elgondolkodtató az ott leírtak ), ami miatt kicsit nehézkes a döntés .
    Szerintetek melyik legyen ?

    HARDWIRED

    Miért kell a kártyámra 128MB RAM??

    1. Az Anti-aliasing eljárás FSAA 2x esetén kétszer annyi “framebuffer” memóriahelyet igényel. A négyszeres FSAA MÉG KÉTSZER ENNYIT. EZ A LEGFONTOSABB OK a megkérdezett Nvidia mérnök szerint. A 4600-as GeForce sorozat kifejezetten arra készült, hogy 1600x1200x32 felbontásban, 4X FSAA mellett folyékonyan futtassa a játékokat. Ehhez minimum 77 Mb RAM kell.
    2. Textúra minőség HIGH meg MAX. Szereted ilyenre állítani? Ehhez sok RAM kell.
    3. Vertex hegyek . Ezek is szépen elférnek a RAMban, ha van elég (?), több FPS-t eredményezve. Hogy kevesebbet kelljen kiúsztatni a hatalmas mennyiségű vertex-adatokat a szűk 4x AGP csatornán keresztül, megnövelik a kártyán található RAM mennyiségét.
  • Imremagdi
    #411
    de a kép működött, az összes !! Akkor meg miért kellett kitörölni ?
  • Imremagdi
    #410
    conexant-os tv-kimenet chip van rajta ! És sokkal sebb képe van mint egy georce 2 mx conexat-os videókártyának !
  • Borg
    #409
    én csak a rosszul beirt képeket javitom, és nemmüködöeket törlöm.. mert ez a feladatom. Arról meg nem tehetek, hogy egyesek nem képesek megirni egy IMG tagot, vagy egy normális szerverre tenni a képeiket.
  • Imremagdi
    #408
    4 ns samsung ram-ok vannak rajta ! 1 órája van meg a kártya ! Egy gyors tuning : a chip alapban 250 Mhz - ezt nem húztam, a memória 446 Mhz - ezt 560 Mhz-nál egy kicsit szemetelt a képernyő - 64 Mb 3.6 ns ram van azt 600-620 lehet tuningolni
  • Imremagdi
    #406
    bocs nincs kép mert a monderátor Törölte !! De miért ? Erről szól ez a topic !! Miért kelett kitöltölni ????????????????
  • Imremagdi
    #405
    58000 Ft
    Ha egy kicsit lejebb is elovasod az üzeneteket ,akkor találsz róla képet is
  • skorpio7
    #404
    Milyen RAM-ok vannak rajta ( ns-os ? )?
    Én is a jövőhétre tervezek ilyen kártyát venni és kíváncsi vagyok , valóban olyan jó is e az INNO , mint egy Asus , mivel eddig graf.kártyám csak ettől a gyártótól volt .
    És mennyibe került a 128 MB verzió ?
  • skorpio7
    #403
    Attól függ ... 64 MB vagy 128 MB és persze ki a gyártója .
  • Shep
    #402
    40600 nettó az jó?
  • Imremagdi
    #401
    Megvan !!!! Megvan a Kártya ! Inno 3d geforce4 ti4200 128 MB !!! Teszteredményeket mejd holnap !!

    Holnap kipróbálom ! jó teszt lessz
  • Imremagdi
    #398
    el ne hidd neki....
  • direwolf
    #397
    ne bassz föl, hogy 32+fa volt a kártya ???!!!
  • Yeti_
    #392
    Áfával 40 k-ér? vagy maszekban vetted?
  • Ystee
    #391
    Hol vetted? Demo-nál?