2506
Mit tutdtok róla?
  • Maximus4
    #2426
    Köszönöm leszedtem,egyenlőre még tesztelem.
  • tajfun
    #2425
    6800ultra, x800xt gondolom szoba se kerulhet. Legalabbis az arcimke megtekintese utan.
  • tajfun
    #2424
    Attol fugg, mivel jaccol tobbet: D3D (pl. Far Cry) vagy OpenGL (pl. Doom3, Call of Duty, NWN) jatekok. OpenGL-ben az ATI nem igazan lep tul a GF4 szintjen, meg a 4.8-as driverrel se. D3D-ben viszont 1ertelmuen az ATI a nyero, innen is a 9800pro. A 9600xt nem eri meg, 35-40 rongy (+fa), mig egy 9800pro 45, a kulonbseg pedig fenyevnyi. Szal ha mar valtasz, egy 9800pro ala ne add.
  • barret
    #2423
    Nekem Sciroccom van!:)) 1.8 GTS megy mint disznó
  • barret
    #2422
    Minimum egyAti 9600 xt,de inkább 9800.Nem ojan gyenge a Ti4200,akármit nem érdemes venni helyette mert megbánod!
  • scirocco
    #2421
    Üdv Mindenkinek!

    Érdemes lecserélni egy Ti4200-ast? Ha igen akkor mire?!

    Köszi
  • Vood
    #2420
    Ha nem tudod állítani, akkor használj Refreshlockot! Az minden alatt beállítja a frissítést. Nem tudom, hogy hol lehet letölteni, de ha küldesz e-mailt, akkor elküldöm neked.
  • Maximus4
    #2419
    Most a 45.24-es drivert használom és abba csak a d3d-ben van frissítési beállítás.85 hertz-re van állítva(ennyit tud a monitor max.)volt már kevesebb is akkor is ugyan ezt csinálta.Próbáltam újabb driverrel is de azt nem néztem hogy ott van-e külön opengl frissítés.
  • ollie
    #2418
    Szerintem át kéne állítanod aképernyő frissítési beállításokat. A kártya beállításokban van olyasmi, hogy refresh rate override, ott az opengl-nél állítsd olyanra minden felbontáshoz, amit még bír a monitorod. Itt valszeg arról van szuó, hogy opengl-ben csak 60Hz-n futnak a progik, D3D-ben meg 85 vagy 100-on, és az utobbihoz képest az előbbi tényleg vibrál.
  • Narancs
    #2417
    Mit jelent az hogy vibrál?
  • Maximus4
    #2416
    Sziasztok!
    Az a gondom,hogy már régóta szenvedek azzal,hogy egyes játékok alatt sokszor vibrál a kép.Van amikor még a monitor led-je is kikapcsol,ha megmozdítom az egeret akkor visszakapcsol.Mostmár szerintem rájöttem mitől van de nem tudom mit csináljak.Az egyik játék alatt át lehet kapcsolni opengl-re vagy direct3d-re.Az elöbbi alatt van vibrálás a másik alatt tökéletes.Azt értem hogy a geforce a direct3d-t támogatja de nem lehet mindkettőre valami megoldás?Mert a játékok 90%-ba nem lehet állítani ezt a kettőt.Leadtek ti4200-es a kártyám.Ha ökörséget kérdeztem akkor bocsi.
  • moonster
    #2415
    Mekkora proci van benne?
    Fent van a dx 9?
  • tudatlanka
    #2414
    Van egy gondom az ismerős gépével.van neki egy abit Siluro GF4 Ti4200 128MBs kártyája a gépben.megy rendeen a fia játszik vele de az olyan játékok mint pl moha jedi academia nem futnak rajta.a quaka motor mikor elindul abban a kis ablakban lefut és vmi opengl- error hibát ir ki.detonátor van fenn a gépen.azok a játékok amik nem ezt a motort használják zokszó nélkül mennek.ilyen hibával még nem találkoztam mi lehet a gond?
  • Ramore
    #2413
    talán 15eFt
  • Serpa
    #2412
    mennyiért eladható kb. egy Inno3D Ti4200 128 mb kártya, kb. fél évig használt ?
  • NeoMaN
    #2411
    61.71
  • dieselG
    #2410
    Erre a gondomra már megtaláltam a gyógyírt, a tűzfalam kavart be..
  • dieselG
    #2409
    Részemről a 43.45-ös
  • tajfun
    #2408
    Aze' az op1-es venti nem art hozza, anelkul elegge melexik.
  • tajfun
    #2407
    Igaz ez a rendes 128 megasakra vonatkozik.
  • tajfun
    #2406
    Apronet mai allasa szerint: 16-22 rongy.
  • I.C.ram
    #2405
    Melyik detonator driver a legjobb ti4200-zra?
  • oneal1
    #2404
    ahha köszi
  • the Godfather
    #2403
    kb 14e ft szerintem
  • oneal1
    #2402
    hi
    gyors help kéne igy za éjszakában:))
    mennyiér lehet eladni egy leadtek gef 4 ti 4200 at(64 mb 4x agp)
  • marsu
    #2401
    Kösz.
  • Lammer
    #2400
    Sziasztok, havernak Gef3Ti200as kütyüre melyik a legjobb drájver? Gondolok a kompatibilitásra(ne legyenek artifactosak a gamék stb.), illetve a performansz sem ártana, ha jó lenne... Starstrom 61.XX az yo?
    Köszi...
  • Psziho Apu
    #2399
    HÛTÕ, CHIPSET ZALMAN VGA ZM80C-HP
  • the Godfather
    #2398
    Van egy tartalék MSI Gf4Ti4200 64mb kártyeszom. Van valakinek tapasztalata modolásban?. Ha igen, hogyan csinálta és milyen eredményt ért el. Ez a kártyesz huzható kb olyan 300/300-ig. Arra vagyok kiváncsi hogy lehet-e flashelni egy mondjuk 4600-os bios-al. Elöre is köszi
  • Narancs
    #2397
    Pontosa hogyan halt meg a venti a gef4 -eden?
  • marsu
    #2396
    Ennek az izének mi a pontos neve??

    Előre is kösz.

    Egyébként nekem is megáll néha a ventilátorom, és akkor darabokra szedem, és kitisztítom, befújom wd40-el és bírja kb két hónapig akkor előröl kezdem az egészet.
  • Mihail
    #2395
    nem kispályás darab a kicsike
  • Psziho Apu
    #2394


    Igy néz ki oldaéról és az ára

    6615 ft nem is sok érte szerintem
  • Mihail
    #2393
    kb mennyi pénz?
  • FRenkie
    #2392
    nekem 4400esem van, mi a legjobb driver hozzá?(nem biztos hogy a legújabb)
  • Psziho Apu
    #2391

    ezt a mistralba lehet kapni ez megold szerintem minden hütési gondot
  • Mihail
    #2390
    esetleg a memória modulok hűtésére tud vki vmi jó megoldást??
  • Mihail
    #2389
    Sziasztok! Kéne egy kis segítség! Meghalt a hűtőventillátorom az ABIT GeForce Ti4200-as videókártyámon, és a komplett hűtést le akarom cserélni, milyen hűtőt tudnátok ajánlani, ami illeszkedik erre a kártyára(borda+venti)?????
  • Styrex
    #2388
    De azt hogy érted, hogy áthúzod az ablakot a TV-re?
  • toMpEr
    #2387
    dualview, a legtobb playernel csak siman athuzod az ablakot a tv-re aztan a fullscreeen valtasz