2506
Mit tutdtok róla?
  • Zoliz
    #2506
    Jó ez fut raja a Doom 3 is, meg a Duke, a többi játék a GTA 4-et leszámítva úgyis kaki.
  • marsu
    #2505
    Nekem is volt ilyen kártyám, még mindig működik, csak az alaplap adta be a kulcsot, ezért a kártya is bekerült a fiókba. Viszont rajta lévő ventilátor az csak fél évet birt ki!!
  • lo9in
    #2504
    vettél ? ilyenért pénzt adni

    bármennyit adtál lehúzás , inkább vettél volna rajta fagyit

    nem érdemes törődni vele 8 éves kártya valószínűleg halott , csak gondolom vakon vetted , nem nézted meg előtte hogy jó e XD
  • wasp93
    #2503
    Sziasztok!
    Nekem akadt egy nagyobbacska problémám a vidikarival... Tegnap vettem egy GeForce 4 Ti 4200-ast, beraktam a gépbe, minden oké volt, bele is ment rendesen, de amikor kapcsolnám be a gépet, akkor a monitor ledje ugyan érzékeli, de kép nincs. Van valami ötletetek? Előre is köszi.
  • marsu
    #2502
    most jött el az idő
  • davidka003
    #2501
    LOL baszki 2 éves topicBAN tékelsz.
  • marsu
    #2500
    ték
  • ngcsnet
    #2499
    Ilyen kártyám van, és Cobra 11 nitro demo indításánál azt írja hogy Could not create direct3d device!.

    drivert feltettem, directx is rendben van
    nem tudjátok mi a gond?
    előre is köszi
  • marsu
    #2498
    Tudom azért lett szétszedve!! És megtisztítva.
  • gogoguru
    #2497
    Jó koszos!

    Szerintem a videokártya ventilátorát félévente meg illene nézni. De a tápegységét szintén. Köbméterszámra megy át rajtuk a levegő és a por belebujik és lefékezi.
    Aztán a hűtésnek egyszercsak annyi.
  • gogoguru
    #2496
    Kicsit macera de meg lehet a ventit javítani.
    Általában a siklócsapács fő meg.
    Én az videokártyám ventijéből kiszedtem a régi kikopott siklócsapágyat és mivel volt egy régi P-1-es hűtőm - golyóscsapágas - annak a csapágyát tettem be a helyére. Kicsit macera műszerészes játék meg persze nagyon oda kell figyuzni, de szerintem megtérte így felújítani. Suhan mint a szél.
  • Csaba
    #2495
    Igen? Hát az fura. Azt hittem, lefelé teljesen kompatibilis...
  • EmThor
    #2494
    bw2 megy vele? thx
  • Ersiman
    #2493
    Arra azért figyelj, hogy régebbi játékok nem biztos hogy mennek a legújabb driverrel. Volt már hogy downgrade-elnem kellett a drivert.
  • marsu
    #2492
    kösz
  • Csaba
    #2491
    Az Nvidia oldaláról nyomd le a legújabbat, az jó lesz.
    Nvidia driver
  • marsu
    #2490
    hy all

    Melyik a legújabb driver ehhez a videokártyához??
    Linket is szeretnék.

  • NeoMaN
    #2489
    asszem a 400-as 64bites, a 4000-es 32.
    nem szabad megvenni egyiket sem
  • Punkerwork
    #2488
    a 4000-es még nagyobb hulladék :)
  • zolo
    #2487
    Csak egyet tudok:A gef mx sorozat nagyon gyenge
  • GixEr
    #2486
    Majdnem ide passzol es megsem. :)
    Segitsen valaki! mi a kulonbseg:
    GeForce4 MX400 64MB TV-out
    GeForce4 MX4000 64MB TV-out kozott??
  • Rikkel
    #2485
    Ok testvérem:D!!! Kösz az infot én is megpróbálom!
  • raymond01
    #2484
    testvérem, nekem úgy tűnik sikerült, bár inkább lekopogom, a biosban a PC health status vagy valami ilyesminél az agp 1,55v -ről 1,5 -re állítottam.
  • Rikkel
    #2483
    Kis testvérem !!!! Nem olvasnád el amit neked írtam!! Mert talán kilábalhatnánk a dologból!!
  • raymond01
    #2482
    Pontosítva az előbbi problémámat, a config: abit Is7, intel pentium4 2.8ghz, 1024 ddr, geforce4 ti4200. próbálgattam már pár dolgot mivel régen is csinált hasonlót de akkor feltettem egy hardwerdoctor nevű progit és amikor elindult sípolt és ott állítottam a csúszkán és minde ok volt most meg már ez sem segít. Leszedtem majd telepítettem az abithq nevű progit és ez is sípolt ugyan annál a 3.3v nél (nem tom ez mi lenne) megint állitottam és most kevesebbszer csinálja de még mindig nem működik rendesen.
    Tud valaki segíteni?
  • Rikkel
    #2481
    Ha valaki tud azért segítsen mert azért elég nagy gázba vok!!!! Gyakorlatilag csak netezni tudok a gépemen!!
  • Rikkel
    #2480
    Csé Rajmod01!!

    Nekem is hasonló problémám van úgyan is azzal küszködök hogy a gép nem bírja annyira a terhelést mint régen!!! Én is először a videó kártyára gyanakodtam de valahogy most már az alaplapon gondolkodom!! Mert ha jól tudom nem tudja a videó kártya ennyire befolyásolni a gépet hogy újra induljon!!! Amúgy pontosabban nekem kis pöttyök jellenek meg az asztalon ami régen elindult San Andreas az most már a menüben meghal!!! Nem értem valójában mi a gond!! Azt én is észleltem hogy a videó kártya kellő képp meleg
    !!!
  • czky
    #2479
    Tegyél rá egy nagyobb hűtőt. Haverom egy P3-as hűtőt faragott rá.
    Ha nagyobb hűtővel is túlmelegszik, akkor sajnos kuka...
  • raymond01
    #2478
    hello
    nekem is egy ilyen geforce4 ti4200-as karim van és most előjött egy olyan problémája hogy túlmelegszik és újraindol lefagy elmegy a kép meg ilyenek, a hűtő jól van rajta meg minden tettemm rá egy ventilátort de ezzel is csak rövid ideig megy. most visszatettem egy régi geforce 2 mx-es kártyát és ez egyálltalán nem melegszik úgyhogy a kártyával kellene vmit csinálni nem?
    tud valaki segíteni?
  • WiZZaRD
    #2477
    41 volt, doom3 demoval neztem, 1024x768 uhq-t birja aa nelkul termeszetesen. 2600+ sempron a proci, de cserelek 3200+ bartonra...
  • Csaba
    #2476
    Mennyibe került? És milyen a procid?
    Próbáld ki vele a Doom 3-at, annál jobb techdemo nem kell.:-)
  • WiZZaRD
    #2475
    nos en is eljutottam a csereig, egy Innovision 6600GT 128MB AGP 8x lett a nyero, sajnos meg nem volt idom kiprobalni semmivel, csak egy techdemot szedtem le az nvidia oldalarol:). Kivancsi vagyok mit fog muzsikalni az A7N8X-E Dlx lapban...
  • gin75
    #2474
    Sziasztok!

    Vettem egy használt GeForce4 Ti 4200 ViVo-s kártyát, de nem kaptam a ViVo-hoz 9 tűs speckó kábelt.Ha valaki tud adni egy ilyen átalakítót (RCA-ra vagy akármire) azt szívesen megvenném (vmi barátságos árért) De már az is nagy segítség lenne ha kaphatnék egy rajzot, ami alapján meg tudnám csináltatni.
    Vagy ha valaki hajlandó kölcsönadni 1 napra akkor ki tudom méretni. (Nyíregyháza vagy környéke előnyben :-) )
    Előre is köszi a segítséget!!!!

  • Breki33
    #2473
    sztem még mostis megfelelő P
  • WiZZaRD
    #2472
    köszönöm a segítséget! természetesen eszem ágában sincs 70-100ezret kidobni egy kártyáért, akármennyire is legyen az jó:). az elmondottak alapján jónak tűnik a 6600gt:). Annak idején a ti4200 időtálló választás volt, sokáig tartotta az árát, a teljesítménye is megfelelő volt, s azért gondoltam most is valami hasonló kártyára:).
  • nagykispeter
    #2471
    Ti 4200-ról Leadtek geforce 6600-ra!
  • nagykispeter
    #2470
    Ja én is ugyanezen mentem végig pont 1 hete és nagyon jó a kártya
  • Csaba
    #2469
    Én is erről a kártyáról (csak nekem abit volt) váltottam egy AGP 8X Leadtek Geforce 6600GT-re, és nem bántam meg. Ez szerintem ma a legjobb ár/teljesítményű kártya. Még áfával is 50ezer alatt van, és bivalygyors. Nem mellékesen adtak hozzá 2 teljes játékot DVD-n, tehát ha azok árát is leszámítjuk belőle, jóval olcsóbbnak tűnhet...
    Csak egy példa: Doom3 1024-ben minden max. (kivéve antialiasing), és ultra részletességgel 50-60 fps között volt szinte mindig (a prockóm 3 GHz-es P4).
    Szóval szerintem ez bőven megéri. Bár egy 6800-as gt vagy ultra természetesen gyorsabb, de én óckodnék kiadni 70-100 ezreket egy videokariért. Ha ésszerű kereteken belül maradsz, akkor a 6600GT az ajánlott...
  • WiZZaRD
    #2468
    en is egy inno gf4 ti4200 birtokosa vagyok, de lassan cserere erett:(. Szerintetek mit lenne erdemes most venni, ami jo ar/teljesitmeny viszonyban, es bizonyosan elorelepes sebessegben a gf4ti-hez kepest? A gyartok eleg zavaros neveken tudjak piacra dobni a kartyaikat sajna, nehez kiigazodni rajtuk:(. Milyen rendszert dobok ossze meg nem tudom, de sA vagy s939. Elore is koszonom ha van valakinek javaslata videokari ugyben:)!
  • atwe
    #2467
    Egy sima Celeron 2000 soha nem tud ki hajtani egy ti4200
    De egy Celeron D már igen 2,4/3,6