71
Többé nem sport a Forma-1
  • gpFan
    #71
    A labdarugás meg sport, mi ? BL döntő 2018 - Liverpool kontra Real Madrid . 20-ik perc körül a Leverpool legjobb játékosa semlegesítve (Salah), majd 2 olyan kapus hiba, ami inkább szándékos öngólnak nézett ki.
    Aztán pár nappal később Zidane elmegy a klubból, még érvényes szerződés mellett, Ronaldo is arra készül.

    VB 2018 - rengeteg kézimunka, alig büntetve, stb. Nem folytatom, akit érdekel, ott van szó róla a VB fórum részben. Majd még büntit kapok mert itt fociról írok. Talán nyitni 'Többé nem sport a foci' fórumot ?
  • JonasSandor
    #70
    Milyen baku nagydíj volt ez te atya úr isten.
  • roliairsuni
    #69
    a forma 1 sose volt sport, csak verseny ;)
  • Laffite
    #68
    tényleg meszze van az autósporttól, kizárólag reklámpolitikáról szól, avagy már nem a reklám van a F-1-ért, hanem a F-1 a reklámért, és ezt baromira érezni...
  • dodgecharger
    #67
    ez milyen igaz..
  • Coine
    #66
    lehet.
  • PetruZ
    #65
    Szerintem Rubens - az állandó pletykák, "tuti" hírek ellenére - azért írt alá még két évet az olasz csapatnál (ráadásul szinte még az idény elején, amikor senki nem szokott még szerződésekről beszélni, pláne aláírni), mert:
    1. Írásban rögzítették, hogy jövőre és azután a jobbik nyer, függetlenül a vb helyezéstől.
    2. Ha idén _mindenben_ támogatja Schumit, akkor nagyobb lét kap.
    Ha Schumi idén is nyer, akkor ő lesz a nyert vb címekben az első, plusz a futamelsőségekben is messze ráver mindenkire.
    Lehet, hogy Schumi jövőre már csak levezet, utána pedig pihenőre vonul és ez van az egész ügy mögött?
  • Lteebee
    #64
    Ha viszont ezt így vesszük, akkor a sumák baszta el azzal a műsorral, amit a dobogónál adott.

    Mert ha ezt így kijelentjük, mármint hogy taktika és hogy csapaton belül ez nem gáz, akkor nincs szükség a seggnyalásra sem.
  • TheZsenyka
    #62
    Nincsen Télapó????
  • Mike
    #60
    A Ferrari belügye kinek kell elengednie a másikat. Az istállók taktikáznak, ennyi.
  • Efreet
    #59
    ahány ház annyi szokás. (bár ez nem bizonyított)
  • FREAK
    #58
    naná, a karácsonyfát a jézuska hozza, és télapó tényleg nincs, mert mikulás van :PPPPP
  • Efreet
    #57
    hát, ha már revelációkról van szó, akkor...
    nincs télapó, nincs húsvéti nyuszi (max sütve), nem az angyalkák hozzák a karácsonyfát, és nem a gólya a kisgyereket. (sokkterápia)
  • FREAK
    #56
    MICSODA????? NEM IGAZIBÓL BUNYÓZNAK?????????????
  • Efreet
    #55
    nem jogokról szól. régesrég nem. eladásokról, arról hogy a ferrari inkább németországban lát több pénzt mint braziliában...

    sok éve nem nézem már. inkább pankrációt. ott legalább nyíltan kimondják, hogy csak színészet az egész.
  • FREAK
    #54
    ez is igaz, a csapatok az eredményekből élnek, a FIA a nézőkből

    de kinek van több joga magával törődni?
  • Efreet
    #53
    minden a pénzért.
  • FREAK
    #52
    Már miért kéne???? Az a két hely a Ferrarié, csak más sorrendben! Ehhez joguk van, a szabályok nem tiltják. A FIA viszont parázik a nézettség miatt, őket is meg lehet érteni, de ez már olyan "tyúk vagy a tojás" téma..... A sport van a nézőkért, vagy a nézők a sportért.....
  • FREAK
    #51
    Barichellot is elismerték győztesnek a fogadóirodák.....
  • Lteebee
    #49
    És tulajdonképpen emiatt van a botrány, meg hogy azok is foglalkozzanak a f1-gyel, akik eddig nem tették.
  • Lantee
    #48
    Mondjuk megnézném annak az embernek az arcát, aki Barichello győzelmére fogadott egy "kisebb" összegban, és az utolsó métereken elbukta a vagyonát! Na ez viszont szemétség!
  • Goodwill
    #47
    Arról talán nem tehet, hogy így döntött a ferrari (bár annyira szomorú se volt szerintem, mint ahogy mutatta), de az már nagyon undorító volt, ahogy ott nagy álszenten átengedte az 1. dobogót barichellona. Az interjúban pedig tul.képp állítólag nem értett 1et a döntéssel...hm, akkor mér nem fékezett 1 jó nagyot a végén?
    amúgy szerintem sumi, miután vb lesz, visszaadja ezt majd barinak....
  • TheZsenyka
    #46
    Undorító! El kell venni tőlük az első két helyet és viszlát a következő versenyen.
  • kozso
    #44
    Nem tud vki képeket a pfújoló piros tömegről?

    Úgy szeretnék!

    :DDD
  • CSOCSO
    #43
    akkor is gusztustalan amit a ferrári tett!!!
    amugy ha nem történt volna meg akkor is aszondom hogy a fomra 1 nem sport amig sumi ott van pályán! én már rohadtul nem vagyok kiváncsi erre az emberre!! sosem hoz meglepetést az f1 amig az a seggarcú náci ki nem esik és a verseny elkezdödik!!
  • mikike
    #42
    épp ezért döntött rosszul
    úgyis schumi lesz a világbajnok mi a francnak ilyet csinálni?
  • tomcs
    #40
    ez akkoris undorito. jo mondjuk azt hogy nagyon nagy penzekert megy az egesz, es magyarazzuk ki. de ennyi erovel pl minden nagyobb csapat indithatna 1 kisebb csapatot pl torpedonak, es akkor ussek ki a masik csapat pilotait ennyi erovel vagy mittom en. abba meg belenyugszik az ember hogy a profi box 1 szar szinhaz de azert nem kene mindenbol ezt csinalni
  • FREAK
    #37
    ezt pár sorral lejjebb végigtárgyaltuk
  • magus
    #36
    hidd el sztem nagyon beképzelt. pl amikor asszem 2000ben ne,kiment Coltuhardnak aki a pálya szélén akart kigurulni a boxba akkor majdnam megölte és a szerelőknek kellett szétválasztania...

    de ha igy van ... ha mégse az övé... AKKOR IS UTALOM:)
  • Lteebee
    #35
    Dikkma igazat szólt.
  • Dikkma
    #33
    Nem égett a lámpája, ami esőben kötelező..
  • FREAK
    #30
    a "majdnem megöl" coulthardra vonatkozott
  • FREAK
    #28
    naés

    ha valaki majdnem megöl, felmegy a pumpa.....
  • FREAK
    #26
    ennél kevesebbért is öltek már embert, épp a minap, szóval én megértem az indulatait....
  • FREAK
    #25
    szerintem meg egy teljes sebességgel haladó versenyző jobban tudja, melyik az ideális ív, különben nem lenne a pályán :))))

    de hülyeség erről vitázni
  • FREAK
    #22
    én úgy emlékszem, hogy egy kurva gyors, nagy ívű jobb kanyar JOBB szélén gurult

    szóval lehúzódott, csak rossz oldalra
  • FREAK
    #18
    te is ideges lennél, ha egy faszjancsi majdnem megölne, mert nincs annyi esze, hogy ne az ideális íven guruljon

    itt teljesen suminak volt igaza, Coulthardnak el kellett volna hagynia a pályát, vagy legalább lassú ívre húzódni
  • FREAK
    #17
    egyáltalán nem ász.........a Ferrarinál CSAK EGY ALKALMAZOTT, aki jó pénzt kap azért, hogy tegye, amit mondanak neki

    csak a sport szempontjából ász, de a Ferrari tulajdonosai azt magasról leszarják, ők üzletemberek

    ezzel az autóval Yoong is nyerő lenne, szóval Sumit is ki lehet baszni, ha arról van szó

    na de várjuk meg a tárgyalást......
  • KeKKSZike
    #16
    Gyerekek... :) Nem érdemes mérgelődni az egész miatt! Higgyjétek el nekem! :)
  • FREAK
    #11
    mire gondolsz???

    szerintem pont hogy mostanra vett visza magából, pár éve még beképzelt kis pöcs volt

    és miért ne ellenezné???? abszolut világelső a győzelmeivel, nem kellett ez neki annyira, főleg, hogy tudta mennyi rajongót veszít vele


    megjegyzem csak a buta rajongókat, akit nem látják át az egészet mozgató rendszert