34
  • Csatti
    #34
    Olyan merges a pacak, hogy elhajlitotta a kardjat. :)
  • Laalee
    #32
    sebaj legalabb lattam a ketmankoval alig csoszogo yodat 3szocske és 4béka ugyességével ugralni :D

    de lagalabb jobb mint e1, ez kiderult ebbol a bena minosegbol is.
  • Dikkma
    #29
    Vagy pl. az EpII esetében, mindenki cinikus, az EpI okán, hogy az milyen szar volt... ez meg egy nagyságrenddel jobb szvsz, és inkább elmennek sokan MÉGIS megnézni.
    Hiszen már az mp3-akról is kimutatták, hogy a napster stb. még lendíti is az eladásokat, nem pedig visszafogja..
  • Kosh
    #27
    "Az internetes kalózok felmérhetetlen károkat okoznak a filmiparnak"

    Ugyan mondják már meg nekem számszerűen mekkora kárt okoz pl az ep2 gagyiminőségű kézikamerás felvételének kiszivárgása? Aki meg akarja nézni a filmet meg fogja nézni moziban tehát vesz rá jegyet attól függetlenül, hogy megvan neki alignézhető otthoni warezvideóként. Azt aligha tudom elképzelni, hogy tömegesen lenne olyan aki megnézi a netes változatot és utánna nem akarja megnézni moziban. egy-két ilyen muki lehet, hogy van de az általuk okozott jegybevétel kiesés egyszerűen említésre sem lehet érdemes.
  • Laxxus
    #25
    Szevasz AMATŐR!!!
    A .bin kiterjesztésű file az 1 CD-image!!!!
    Úgyhogy vagy kiírod CD-re, vagy vmilyen CD-image viewer-rel nyitod meg. Pld.:CD-mage, IsoBuster. No Pá! (Bocs az amatőrért. Kicsit elragadtattam magam)
  • Nyiri
    #22
    Ja meg annyit hogy ezt is erdemes megtekinteni

    szemet banda
  • Nyiri
    #21
    Csa :]
    Mar mindent elmondtatok errol a temarol ami nekem is a velemeyem. En csaak annyi, hogy a fenti kepen a csako kezeben a lezerkard el van hajolva :] (markolat) :D

    En is csak moziban nezem meg... Az egyik szobatarsam megszereztem es mig nezte be se jottem a szobaba... Most basszam el a szorakozast egy szar minosegu valamivel :]
  • Sephi
    #20
    Szal ha emlekeztek volt a gyuruk Uranank az a verzioja hogy amiutan kijott ket napra ra nekem ithon megvolt a 2CD DVD Rip tukor minoseg.

    A SW 2 egy jo film megeri megnezni komolyan. Az a autos uldozos resz az halali volt. Eskuszom ilyen efektet. No meg amikor a Jedik harcoltak a arenaba. Tatott szajal maradtam.
  • I.C.ram
    #18
    tevedesben vagy mert a mai mozik (multiplexek, ultaflexek gigaultrak) mar boven nyugati szinten vannak....
  • verti.go
    #17
    blackman: van már itthon teljesen digitális mozi (ahol a képet is elektronikus forrásból nyomják) -> a mom park mozija.
  • Blackman
    #15
    joco_: Bocsi, hogy megkérdezem, de te melyik mozit gondolod csúcsminőségűnek??? Mert MO-gon egy ilyen mozi sincs... az összes fos! Elképesztő, hogy próbálkoznak digitális hangzással, amit rátesznek egy nem!!! digitális képre!! Így az egész olyan szinten lesz szar, hogy el sem hiszem!! Nem egyszer előfordul a Corvin moziban is, hogy "elcsúszik" a hang a képtől.. elképesztő!
    Ilyen jegyár mellett szerintem igazán megcsinálhatnák a teljesen digitális filmlejátszást.. no de mind1.. ez más kérdés..
  • CSOCSO
    #12
    én ma este nézhettem meg volna a bemutato vetítésen alurdíban:(( nem engedtek be mert az rtl klubb is ott van, stb:(
  • Yfel
    #11
    En tuti nem neznem meg a letoltott verziot. Meg azutan sem, hogy lattam a filmet moziban... A Star Wars az egyetlen film amit csak moziban es utana DVD-n vagyok hajlando nezni :)
  • juanka
    #9
    ekkora baromságot, még a cd meg a dvd között is óriási a különbség, nemhogy a mozi meg a kamerával felvett másolat között.
    Aki inkább ezt preferálja a mozi helyett, az meg is érdemli!
    Az ilyen kultfilmeknél nem tudom elképzelni, hogy ne moziba nézze meg az ember.
    Elvégre a szórakoztatásunkért van a mozi (még, ha drága is).
  • corleone
    #7
    Ez nemcsak olyan. Ezt kamerával vették fel. Jöhetnének már a vetítőtermekből kicsent DVD copy verziók. Ha az megjelenne a neten 1-2 napon belül, tutira nem mennék moziba. Lucast meg megütné a guta.
  • verti.go
    #6
    én csak olyan verziót láttam, ami nagyon erősen emlékeztetett a hírhedt ep.1 kalózverzióra... azaz olyan, mintha kamerával vették volna...
  • corleone
    #5
    Én leszedtem a 2 CD-s változat első lemezét, de 10 perc után feladtam. Annyira szar, hogy nagyon elvakult rajongónak kell lenni, hogy megnézze valaki. Ráadásul időnként a hang is akadozik. Én úgy vagyok vele, hogy rászánom azt a pár százast, s ha nagyon tetszett, akkor utána még a legjobb jeleneteket visszanézem a netes verzión. (Talán akkor már megjelennek a jobb minőségek is)