36
Rakj fel képeket házikedvencedről!
  • magus
    #36
    hát nézd már milyen jófejek:D
  • Tom3 #35
    A kutyánk Tappancs:






  • gz8
    #34
    Csak érjek haza, aztán én is küldök egy-két képet!
  • Róka
    #33
    Hol a háziállat ?
  • Coine
    #31
    "mozdulj velünk"
    ISM szponzorált :D
  • magus
    #30
    amugy ha megerőlteted a szedemed akkor a hrcsögömet látod mozgásban...
  • magus
    #29
    az elobb meg nem ilyen volt...
  • Coine
    #28
    szép matyó hímzés, amúgy mit kéne nézni ? :_D
  • magus
    #27
    a moderator hangjai...
  • magus
    #26
    azért az is elég fájdalmas. de szerencsére csak az öreg hörcsögöm harap NÉHA mert már unja ha felkeltem. de ők nem arapnak. a legjobb az volt amikor az öreg hörcsög, aki nagyon békés bárhol elalszik, na ot feküdtem elnyulva a kanapén néztema star treket erre a hörcsög befeküdt a sarokba a fülem alá összegömbölydött és elaludt. ott szuszogott miközben tvt néztem:)))
  • Waterhorse
    #25
    Én egy hütöböl származó rácsot tettem a terrárium tetejére. A patkányt egyébként meg lehet fogni a farkánál fogva, másképp nem is nagyon tudnak hozzányúlni mert az bármit megharap ami az orra elé kerül, és a hörcsög harapása annak a közelébe nem jön.
  • Garrett
    #24
    ehh ez igaz megse néztem van e farka :))
  • magus
    #23
    mivel hörcsögök nincs farkuk:)és nem szokta fájdalmat okozni kekik...amugy télleg tök jok huzom a karomon őket és tömk jol vakarnak. nekem nem szokták rágni lévén sima könyveket rakunk rájuk és ott nem találnak olyat amibe beleharaphatnak:)
  • Garrett
    #22
    nem rossz! én eddig 3 könyvet raktam rájuk, mindet kikaparták a kis rohadékok! építettünk nekik bele egy kis házikót (2 szobás nagyon isten) és annak a tetején 2 lábra állnak és kaparják a könyvet!!

    Azt kipróbáltad már, a farkánál fogva megemeled és akkor elkezd a mellső lábaival kaparni? -jó vakarógépek :)) így vakarom néha a hasamam :))))))))))))))))))))
  • Dikkma
    #21
    Tündérek!
  • magus
    #20
    terrárium. nem akvárium. az tul szuk nekik. amugy en nem rakok annyi almot me forgacsot, és ha mégis akkor letakarom egy könyvvel. haverom azt csinalta hogy szunyogahloval leragasztott egy fakeretet, és azt rárakta. levegő jutott be bde nem tudott kijöni. bár neki ugyis mindegy mert az ő hörcsöge az (NEM TÉVEDÉS!)150grammos!!!!!!!!!!nem semmi mi?kifolyik a kezedből ha megakarnád fogni:)
  • Laalee
    #15
    szep a függöny mas mi latnivalo van rajta ? :D
  • magus
    #14
    az itt mar kevesbe az itt van:

  • magus
    #13
    na ez kesz

    minden reloadnal tobb kepet es kevesebb xet latok

    na holnapra ma mindent latok:)
  • magus
    #12
    hapci 5 elbaszva

    ti hány x et láttok?
  • magus
    #11
    ááááááááááá

    nemnemnemnemnem

    pedig a linkek azok jók!!!!

    én midnenütt csak piros xeket látok

    ti?
  • magus
    #10
    Dundi in ACTION:




    Miután felkeltettem:)



    Hapci




    Hapci2






    Hapci4



    Hapci6



    Piciúr a nagy öreg:)



    hehe:)





    Ezen a képen egy akkorát harap belém, de még bírom:)



    Na itt már kevésbé:)



    Na ezek az én kishörcsögeim. hapci és Dundi testvérek Piciur meg a nagyapjuk
  • magus
    #9
    na most töltöm fel a képeket csak az abaj hogy lassu a net felle is 2k mert tol tolem vki:(

    na mar csak 10perc és meglátjátok kedvenc hörcsögeimet:)
  • Garfield
    #8
    < img src="http://www.ez.egx.hülye.webcím.com/hát/de/még/mennyire.gif" >

    Utolsó próbálkozás mára.

    Kacsacsőrük környékéről eltünteted a space-t, a webcímet értelemszerűen kitöltöd és kész.
  • Garfield
    #7


    Namégegyszer:
    A webcímet értelemszerűen kitöltöd és kész.
  • Garfield
    #6
    ""

    Namármost a legelején és a legvégén levő idézőjelet lehagyod, a webcímet értelemszerűen kitöltöd és kész.
  • KeKKSZike
    #5
    Gyerekek... :) Valaki súgja már meg nekem, hogy hogyan kell képet beilleszteni ide? :)
  • Garfield
    #4
    Azé' az állatszeretetnek is van egy jól definiálható határa, meg a mazochizmusnak is...
  • magus
    #3
    na ezért akartam elkerülni... látnád milyen aranyosan szundikálnak:))

    amugy van egy képen amin éppen a kezembe harap egy akkort. humennyit hergeltem mig bbeleharapott:)))namjad holnap meglátjátok:)
  • Garfield
    #2
    Dehogynem felrakhatok a hörcsögeket is a macsekokhoz, "És íme a vacsorájuk" címmel.
  • magus
    #1
    Arra gondoltam legyen ilyen topic. tudom van a macsekos, de én most csinaltam képeket a hörcsögeimről és azt mégse rakhatom fel oda. jolenne kutya macska, teknős minden:)csak hogy hogy néz ki!