85
Érettségi :P
  • GregSB
    #85
    dehülye vagyok, nem ebbe a topicba akartam...
  • GregSB
    #84
    Na kinek hogy sikerült szóbeli?
    Én már tegnap óta túl vagyok rajta
  • Evil
    #83
    nem tudja valaki honnan szedhetnem le a 2000 es a 2002 es angol erettsegi feladatsorokat?
  • Efreet
    #80
    szerintem azért, mert talán rossz helyen próbálkozol... a játékosok közt talán több esélyed van, külön topiccal. én nézegettem neten, de nem találtam.
  • Lteebee
    #79
    Azért köszi.

    Szerinted azért nem mond senki semmit az SVCD-lejátszóra ps2-höz, mert nincs, vagy mert parasztok írnak az emu topicba?
  • Efreet
    #78
    a felvételi feladatsor megvan..
    http://www.felvi.hu/tetel/targy.ofi?mi=ANG

    az érettségiket nem találom...
  • Lteebee
    #77
    Kellene nekem a tavalyi és az idei angol feladatsor.

    Léccilécciléccilécci!!!!
  • VinylToy #76
    Origo News:

    Két nappal korábban érettségiztek három iskolában

    2002.05.17. 7:50:46


    Három szakközépiskolában a pénteki nap helyett szerdán íratták meg tévedésből a diákokkal a német írásbeli érettségi dolgozatot. A pénteken felbontandó tételek így nyilvánosságra kerültek.


    A Kis Árpád Országos Közoktatási Szolgáltató Intézmény és az Országos Közoktatási Értékelési és Vizsgaközpont (OKÉV) - nem kevés plusz költséggel - az ilyen esetekben szokásos eljárás szerint, a készenlétben tartott póttételeket sokszorosította és - a regionális igazgatóságok segítségével - eljuttatta azokat az érintett iskoláknak - tájékoztatta a Magyar Hírlapot Pongrácz László, az OKÉV főigazgató-helyettese. Így a mai szakközépiskolai német érettségi rendben lebonyolítható. Az érvénytelenné vált tételeket az iskoláknak le kellett adniuk.

    A tévedésre érdekes módon egy gimnáziumban derült fény, mivel ott rossz érettségi tételt bontottak fel, s mikor értesítették a középiskolákat erről, akkor tudódott ki, hogy egyes helyeken két nappal korábban estek át a német írásbeli vizsgán a diákok.




  • Sephi
    #75
    ize sok szerencset kinden eretsegisnek ... en mar halistennek tuleltem :))
  • KeKKSZike
    #74
    Akkor valószínű, hogy neked egész jól megy a Matek! :) Én meg megfogok bukni! :)))
  • ipszilon
    #73
    így szokott ez leni, a tanár legyen megtiszetlve, hogy tanultál!:-)
  • Coine
    #72
    akkora stréber vagyok, hogy most is puskát gépelek :-DD
  • Coine
    #71
    Én se mivel nem vagyok az, CSAK ha kell, és az nagyon ritkán van, és akkor is csak ha megérdemlik
  • ipszilon
    #70
    nem is néztük ki belőled, hogy stréber vagy!:-)
  • PetruZ
    #68
    Állítólag a KLTE -n akkor keményítettek be, de nagyon, mikor a tőlük kikerülő progmatosokat már mindenhonnan elhajtották és nem kaptak munkát. ;)
  • Ramza
    #67
    Akkor azt mondd, hogy arról beszélsz! :)))
    Így oké, ebben igazad van!
    De ne felejtsük el, nem véletlenül világszínvonalúak a magyar műszaki/informatikus szakemberek!
  • PetruZ
    #66
    Így van, a progmat -ra gondoltam, nem úgy általában, elnézést, ha ez jött le volna belőle. :) Úgy vagyok érintett a témában, hogy öcsémet az 4. félév végén úgy kivágták, mint a szél. Pedig egyáltalán nem hülye a témához, de akkor minden vizsgán vmi apróság miatt kapásból megrántották és elfogytak a lehetőségei, bármit is csinált. Albérleti társa kihúzta, de most van úgy vmi programozási tárgyból, hogy számára is utolsó lehetőség...
  • Ramza
    #65
    Most ezen vitatkozgathatnánk hajnalig, akkor sem tudnánk meggyőzni egymást :-)
    Nem tudom KLTE-n milyen karra/szakra gondolsz, egy dologban hajlandó vagyok kompromisszumot kötni: műszaki karokon általában valóban komolyabb próbatétel tud lenni a vizsgázás és általában a bentmaradás. De most majd jön valaki, és bebizonyítja az ellenkezőjét :-)
    Szóval úgy látszik ezt személye válogatja...
  • Coine
    #64
    ha kell igen, amúy nem, mert nagyon lusta vagyok, de jó példa a mostani töri házidoga, utolsó pillanatban csináltam meg, de fél oldallal többet írtam, mint amennyit kellett volna
    de qrvára nem vagyok stréber 1ébként.
  • Efreet
    #63
    nem jegyeztem meg... megnéztem, de nem irogattam fel... délután az m1-m2n úgyis lenyomják a teljes megoldásokat, ha itthon leszek majd megnézem.
  • Efreet
    #61
    csak számokat... a zöldkönyvemet elkavartam valahol :(
  • Efreet
    #59
    matekból anno már érettségi elött sportot csináltunk, hogy 40 percen belül a tételen kívül megírtunk mindent... aztán egyetemen szintén... ott 21 perc volt a rekord, egy teljes megoldássorhoz.
  • Lteebee
    #58
    Ma matekot írnak?
    Az sima.
  • KeKKSZike
    #56
    Sokat tanulsz? :)
  • Coine
    #55
    Nekem is, de én már az egyetem első évétől félek, meg attól, hogy nem tudom hova menjek :)
  • Coine
    #54
    nem kell annyira parázni, nekem most volt kisérettségi 6 tárgyól és a legrosszabb jegyem 3as lett, abból is csak 1 db.
    szal máyer lett.
    nem kell annyira parázni, MAJD az egyetemen...
  • KeKKSZike
    #53
    nah, mind1... Én nekem még van két évem! :)
  • Punker
    #52
    Ha nem rühell a tanár akkor nem.
  • KeKKSZike
    #51
    Ha ennyit mond, már nem húzzák meg? :))))
  • KeKKSZike
    #50
    De mi van akkor, ha pont olyat kapok, amit nem tudok? Akkor szívok, mint a torkos borz... :(
  • Punker
    #48
    anno én is így voltam vele, de így utólag már nevetséges az egész.
  • KeKKSZike
    #47
    Hát én nem tudom, de én félek az Érettségitől! Van még két évem.. Olyan sokat kell tudni arra a szar Érettségire! Matak + Töri... phu anyám! :)
  • KeKKSZike
    #46
  • Punker
    #45
    Aztán a sok hülye magolós fasz virul, hogy 5-öst kapott. aztán félév mulva nem érti miért vágták ki az egyetemről, fősuliról.
  • Punker
    #44
    Az egész éretségi egy bolhacirkusz.A sok szerencsétlent beparáztatják, hogy szokják a stresszt. aztán kiadnak egy olyan tételsort amit csak az nem csinál meg aki nem akarja.
  • KeKKSZike
    #43
    thx...
  • lengyela
    #42
    Akit érdekel az érettségi ajánlom neki:

    http://www.sulinet.hu/cgi-bin/db2www/lm/forum/fo?fid=9&tid=2002-02-06%2014%3A34%3A06.404273
  • KeKKSZike
    #41
    Kíváncsi leszek a holnapi Matekra... :)
  • ipszilon
    #40
    nyáron amikor vizsgáztam (különbözetiztem),a kkor pont a Csokonaist adta a tanárom! 5-ős lett, csak sajna, egy Berzsenyiből szóbeliztem, és az egy kicsit lerontotta a jegyem!:-)

    amúgy sok szerencsét a matekhoz (ugye, az lesz holnap?)!!!!
  • Coine
    #37
    sok sikert mindenkinek ! hajrá !