4926
  • Lteebee
    #31
    Szerintem inkább társadalomparódia, esetleg szatíra.

    Ha nem látsz túl a káromkodáson, ne nézd!
  • ipszilon
    #30
    éppen az, hogy nem bonyolult! mert nincsen!
    most mi fantasztikus van abban, hogy négy vagy őt kissrác káromkodik!
    amúgy semmi bajom a filmmel, mert humoros, de mondanivalót nem látok benne!
  • Yoghurt
    #28
    :)
  • Yoghurt
    #27
    Tényleg hány részes a Startreck?
  • Yoghurt
    #26
    A tegnapelőtti rész nagyon ott volt...
  • ipszilon
    #24
    én valahogy az SP előtte is beismertem, hogy vannak hibáink!
  • ipszilon
    #23
    részt még nem láttam, de a "filmet" igen! és hiába kerestem (pedig tényleg úgy ültem le megnézni, hogy mindenki annyit regél róla, biztos van mondanivalója), nem találtam benne semmi háttérmonadnivalót!
  • Marki
    #22
    Cenzurálva...
  • Marki
    #21
    Miért szűnt meg az oldal?
  • DeeTox
    #20
    Nem igazán jött be,először letölteni nem lehetett,utána meg törölték is...Vmi más oldal?
  • DeeTox
    #19
    Köszi a linket,már alig vártam,hogy lássam a legújabb részeket.Mindjárt rá is vetem magam.

    Timmyyyyyyyyy...
  • mikike
    #18
    http://angelevics.uw.hu/
    már csak azt nem tudom ezt mivel lehet lejátszani, mert a benti W2000es gép sehogy nem akarja
  • :)
    #17
    valaki tud másik cimet ahonnan letölthetném a többi részt ??
  • DeeTox
    #16
    mit miért?
  • FREAK
    #15
    JÓARC™ létedre nem csipázod a South Parkot??? IRGUMBURGUM!!!


    Amúgy kár, hogy neked ez jön le belőle. Tényleg a gyarló emberiség nevetséges "civilizált" értékeinek és viselkedésinek kritikájáról van szó, pl. vallás, másság, oktatás, természetvédelem, fajgyűlölet stb.

    Mindez persze egy szélsőségesen kifinomult humorral (komoly, ez már csak annak vicces, aki a világ összes viccétt végigröhögte, és szintet lépett, mint pl. én) tálalva.........
  • Marki
    #13
    DE MIÉÉÉRT???? :-'c
  • Yoghurt
    #11
    Nagyon jó, és erős a humora. És olyan dolgokat tesz nevetségessé, amikről amúgy nem esne szó.
  • DeeTox
    #10
    az a másik cím egyáltalán nem jön be,akárhányszor próbáltam.Valami tetete.hu/sp link,de nem műxik.Valami más oldalon nem lehetnek fent az új epizódok?
  • DannyBoy
    #9
    Amugy a http://www.south-park.hu -n a bucsuzunk rov.ban van egy masik sp cim... csak marhara leterhelt:-((
  • DannyBoy
    #8
    Figyelj, vegigneztel mar valaha egy epizodot?
    A SP korantsem gyerekeknek valo, tulajdonkeppen az emberek baromsagait figurazza ki...
    Egy csomo ertelmes mondanivalo van elrejtve a bazmegelesek mogott... Pl. a Kakabelu resz, vagy a zsidos cucc... Rengeteg ertelmes dolog van benne, amit csak ok tudtak eddig megfogalmazni, mert gyokerek vagyunk ahoz, hogy beismerjuk: Igen, vannak hibaink!
  • Garfield
    #7
    Pedig van. És legfőképp nem gyerekeknek szól, hanem minimum 16 év felettieknek.
  • Coine
    #6
    hány SP-os topic van már Istenem !
  • ipszilon
    #5
    és akkor csodálkoznak, hogy embereket mészárolnak! hát, persze az ilyen "intelligens" rajzfilmekből mit is lát a gyerek kiskorától fogva: káromkodj, üss, verj!
    (és senki ne próbálja nekem bemagyarázni, hogy a Soth Parknak igazi jelentése van!)
  • DeeTox
    #4
    a Kennywarez is oda linkel,szóval az se műxik
  • Garrett
    #3
    van egy warezes sp oldal.... valami kennywarez ott nézted már? a loogooson rajtavan
  • FREAK
    #2
    irc, dalnet, #southpark-episodes
  • DeeTox
    #1
    Megszünt a www.south-park.hu.Betiltatta a HBO.Szóval nem tudtok más oldalt,ahonnan le lehetne tölteni a legújabb epizódokat?