11
Nem lehet a szorzót állítani
  • samsung123
    #11
    hehe, ez nem egy progi topikja hanem egy procié
  • nggaboca
    #10
    Az új Thunderbird programnál van egy problémám. Az új levélnél a címzették mező nagyon széles(üres) az Email címek mező rövid, különösen ha van melléklet is. Lehet e módosítani, és hogyan? Köszönöm képfeltöltés
  • Kevinke
    #9
    Ahogy mondod
  • Gerry
    #8
    Csak az AthlonXP-knek más a tokozása, azt télleg nem egyszerű tuningolni. Legalábbis grafittal...
  • Kevinke
    #7
    A Tb-öt is lehet grafitozni!
    Nézd meg a www.tuningnet.hu-n, igaz ott duronról van szó de oda van írva, hogy Tb-re is igaz a dolog
  • Macilaci85
    #5
    A másik dolog.Milyen grafittal csináljam.Mi a legjobb erre?Remélem tudtok valami jó választ.
  • Macilaci85
    #4
    Csak az L1eseket kell ugye?Egyébként ha ez sikerül akkor a biosban lehet választani a szorzót,feszültséget...ugye?
  • Feketekéz
    #3
    vagy nem volt jó a grafit minősége, vagy nem minden hidat kötöttél össze rendesen
  • hiba
    #2
    11Ghzen mit akarsz meg tuningolni :)
  • Macilaci85
    #1
    Csá skacok!!!!!!
    Lenne 1 problémám.Nekem 1 1Ghz-s Athlon Thunderbirdem van, ECS K7S5A lappal...
    Nah szóval.Frissítettem biost, és minden adott a tuninghoz, csak 1 probléma van.Begrafitoztam a procit az L1es lábakat összekötve de a szorzót nem lehet állítani.Az a gáz hogy már többször is megcsináltam a grafitozás de egyszerűen nem megy.Segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!