23
  • Power
    #23
    GaAs biztos nem lesz túl drága.
    De pl. a germánium a sziliciummal kombinálva szép eredményeket értek el és nem is drága. Az lesz a jövő.
  • Vízipók
    #22
    Akkore jön a germánium-arzenid.
    Minimum harmincszor annyiba van, de hiába, a fejlődésnek ára van.
    :-)
  • Supergamer_real
    #21
    Igen, csak ez az utobbi idoben versenyszamba megy.Ugyanis ha vissanezed a cikkeket az utolso 10ben mind HZ lett a savszelessegbol:(

  • Power
    #20
    Ez már megszokhattuk :-)
    Valószínű az eredeti hír több 10 GB/s memória-sávszélességről szólhat.
  • PyRex
    #19
    Jajj, nehogy a GC-t mondd csucsnak mer kirohoglek. Mario...

    PyRex
  • Rive
    #18
    "több 10 GHz-es memória sávszélességet biztosít"

    A GHz nem memória-sávszélesség.

    No comment.
  • Supergamer_real
    #17
    Tobb 10GHZ?Ha jol tudom a sziliciumnal valahol 30GHZ kornyeken van a hatar (vagy talan lejjebb). Persze lehet egy sziliciumlapot 30 GHZ -n rezegtetni de semmit sem ernek el vele.Bar denever-riasztonak elmegy....

    - Rive, any comment? -

    Gamecube: Tavol aljon tolem, hogy megvedjem a microsoftot, de legjobb tudomasom szerint az Xbox hardvere valoban erosebb a PS2enel es a GC enel.
  • Laci73
    #16
    Ha négy-öt év múlva a konzolok jelentősen többet tudnak majd (természetesen a játékok sebességét, látványvilágát értve) mint az univerzálisan használt PC-k, átállnátok a konzolokra? Én valahogy megszoktam a PC-t. Olyan kompakt.
  • GAMECUBE
    #14
    NE mondjunk butasagokat az X nem a legcsucsabb HW.
  • GAMECUBE
    #13
    Adhatjak ki az X2 ot hatalmas bukas lenne.
    Konzolpiacon nem divik a hetente uj generacios cucc jelszo.
    Ez nem PCs piac.
    Az ember meg csak be se tudja kotni az uj konzoljat bazzeg mar is kinn van az uj.
  • GAMECUBE
    #12
    Ez igy van:P
  • versio
    #11
    valszeg ugyis ez lesz :))
  • Yfel
    #10
    Tegyenek bele 256MB cache-t :P
  • Alien!
    #9
    Csak ahogy nézem még az X1 sem érdekel senkit,attól függetlenül,hogy a legcsúcsabb hardver....Egyébként a hírből is látni,hogy a Sony marketingesei ismét elkezdtek dolgozgatni....
  • Gabest
    #8
    "Több 10GHz" nekem kicsit soknak tűnik. Sokkal előbb lesz ilyen sebességű processzor, mint memória.
  • Pheel
    #6
    Jó. Akkor nem izgulok :)
  • CSOCSO
    #5
    kb 2004 ben kezd róla kiderülnis okminden.. 2005 ben kiderül hogy néz ki és hgy mikor jelenik meg...
  • Pheel
    #4
    Mikor lesz ebből tényleg gép? Mert mondhat nekem bármit a Sony, lesz az még pár év...
  • Pumuklee
    #3
    Teljesen felesleges szócséplés a Sony részéről...igen...ez így van hogy a mostani memóriák lassúak egy köv. generációs konzolhoz.De a nintendo köv. generációs konzoljának is kevés a mostani felhozatal..és mégsem beszélnek róla...
  • Lacc
    #2
    Alig vették meg a PS2-őt máris lehet 3-at venni :))