5250
Xbox
  • aabyssx
    #172
    Meg általában nem a CPU-n múlik a szaggatás. Habár az X esetében a CPU elég szűk keresztmetszet tud lenni (x86 mivoltából ;).
  • Sir Quno Jedi
    #171
    Mert spéci alaplap van hozzá, ha ők úri kedvükben nem úgy tervezték, akkor nem fogod te azt húzni ! :DDD HA meg mégis hagytak neked állítgatni valót, akkor sem valószínű, hogy messzire jutsz azzal a pár százalékkal.
  • aabyssx
    #168
    Csak kiváncsiságból, mi az ami annyira szaggat?
  • aabyssx
    #167
    Azt, hogy nagyon ki van röhögve. :D
    BTW nem tudsz húzni rajta.
  • Lacc
    #165
    ROTFL
  • BlaBlus
    #159
    Nester X XBox emulatort leszedte mar vki, es kiprobalta?
  • BlaBlus
    #157
    Na ez a Topic nem nagyon megy... Mivan XBox fan -ok nem jarnak az SG -re?
  • Deadman
    #155
    bugi: a box-on van ethernet csati, sima UTP (ha közvetlenül a PC-be dugod, akkor fordított kell, ha hub-on keresztül akkor egyenes). Kiirod az EvoX-ot cd-re, arról bootolsz, beállítod az IP-cimeket a gépen, fellépsz rá PC-vel, átmásolod a vinyóra az EvoX-ot, hogy arról bootoljon (ne kelljen a CD többet), azt annyi.
  • UNREG
    #151
    És a kérdésedre válaszolva, igen lesz PAL-NTSC probléma. Először is EU-ban csak PALos gamezokat kapni, amit nem játszik le az NTSC-s X.
    Másodszor a TVdnek is tudnia kell az NTSCt, ha nem túl öreg darab ezzel nem lesz gond.
    Harmadszor USA-ban 110 volt van, ami nem jó a 220V-ba.

    Az első kettő problemre megoldás a chippelés.
  • UNREG
    #150
    Én pont fordítva érzem, nekem sokáig X-em volt (most is megvan), de a kezdeti lelkesedés után jött a csalódás. Gyenge játékellátottság, nagyon kevés only X games, a legtöbb játék multiplatformos.
    Mindig a PS2-es haveromhoz járkáltam át, ha egy jót akartam játszani, ezt megunva vettem egy PS2-t és azóta az X porosodik.
    Az azóta megjelenő X-es játékok csak további csalódást okoztak, a Sega gt nyomába nem jöhet a GT3-nak, az Enclave egy egyszerü vagdalkozós gamez lett. A Halo tényleg jó, bár én nem éreztem azt az átütő erőt, amiről annyit olvastam.

    Szerintem PS2-t vegyél, sokkal több játék van és lesz rá, az X jövője bizonytalan és ami a lényeg, alig maradsz le valamiről, mert majdnem minden X-re jövő játék megjelenik PS2-re is.

    A GTA3 és a Vice City csak PS2-re, a jogokat megvette a Sony. :)))))
  • Deadman
    #149
    PS2-n van GT3, Xbox-on SegaGT2002, Rallisport Challange, PS2-n MetalGearSolid, Xbox: Halo, jön Sprinter Cell, Halo2. MotoGP mindkettőn van. De szerintem próbáld ki mindkettőt, aztán dönts.
  • Deadman
    #148
    Nézd meg a www.xperience.hu -t, aztán dönts. Mindenesetre szerintem jobban használható (DiVX, MP3, játékok a vinyón, nem kell CD-zgetni), megítélésem szerint mintha a jó játékok mindkét platformon egy szinten vannak, grafikailag talán jobb a box. A PS2-re több játék van, de hogy melyikkel játszanék ?? Mindenesetre a box feletti polcon van a PS2-m, de bevallom őszintén, az utóbbi időben csak porosodik.
  • Sir Quno Jedi
    #147
    Na mégis: PS2 !!! :-)))
  • Deadman
    #145
    Szóval : kibontod egy könyvtárba a PC-n xIso-val, fellépsz a box-ra ftp-vel, átmásolod a teljes könyvtárt mondjuk az f:\Apps-ba, ha a box-on akarsz tárolni, átftp-zed a filmjeidet a media\video-könyvtárba, egyébként meg indítasz a Pc-n egy Relax-et ( www.raforce.nl ). Megcsinálod a PC-n és a box-on is a config fileokat, oszt annyi.
  • Laza
    #142
    nekem mar csak a GC hianyzik :))))
  • Sir Quno Jedi
    #141
    Ez a beszéd !
  • UNREG
    #140
    Melyik, az X? Nem sokáig, ha továbbra is ennyire gyér marad a játékkínálatuk!!! :(((( Ezért is akarok egy PS2-t mellé/vagy helyette.
  • Sir Quno Jedi
    #139
    Ez a gép még létezik ?! ;-)))
  • UNREG
    #138
    Cheap még mindig nem válaszoltál a kérdésemre, hogy mennyiért adsz egy olcsó PS2-t!!!
  • Laza
    #137
    gondolom a PCs megjelenese kornyeken... :)
  • Laza
    #135
    hoppa... lesz Xboxra is... :)
    az meg megint mas kerdes, hogy azert jatszhattal, mert voltak kegyesek kidobni egy "multidemot"... :) de az megsem maga a "jatek"... :) szeva...
  • Hmuda
    #134
    Akkor meg ennyit a nagy suxbox mutirol.
  • UNREG
    #133
    Ez nem teljesen igy van, minimalis kovetelmeny a Brodband kapcsolat, ez csak az amerikaiaknak jo, meg nyugat-europaban sem elterjedt. A beepitett 10/100 Mbps Eternhet csatlakozo nem is hagy masra lehetoseget..!!
  • Hmuda
    #132
    Az, hogy mennyire szélesavú a szolgáltatás, majd abszolúte a helyi netszolgáltatótol fog függni. Nem hiszem, hogy az m$ majd minden suxbox mellé adni fog egy múholdas kapcsolatot, csakhogy élvezhessék a "szélessávú" kapcsolatot. Olyan lesz a kapcsolat, amilyen neted van.
  • UNREG
    #131
    Lenyeg a szelessavu szolgaltatas..!!!!! Ez sem nekunk termett...:(((((
  • UNREG
    #130
    Szebb grafja csak par jateknak van, a maradek 90% ugyanolyan PS2-n is..!! Azert mert mutogatjak a DOA-t meg a Rallisportot... ezek valoban szepek, de a tobbseg nem az!!! Mondjuk a Rallisport hiaba szep, ha kaki a fizikaja..
  • Hmuda
    #129
    (Shacknews) Fellibbent a fátyol a Microsoft XBOX Live! online szolgáltatásáról. A megjelenés napján az XBOX tulajok beszerezhetnek egy Xbox Live Starter Kit-et közel 50 dolláros áron, amivel egy éves előfizetői lesznek a szélessávú szolgáltatásnak és pluszban egy XBOX Kommunikáló headset-et, valamint egy mini játékot is kapnak, amivel azonnal megkezdődhet az online mámor :). A szolgáltatás egyelőre az USA területén 100%-os, később jön Japán, majd az európai lefedettség.
    A megjelenés napján a Microsoft legalább hat Xbox Live-képességekkel felruházott játékot ígér: Unreal Championship, Ghost Recon, NFL 2K3, NBA 2K3, Whacked! és az NFL Fever 2003 ott lesz a kiválasztottak között. 2003-ban pedig érkezik 50 további játék, többek között a Halo 2, Counter-Strike és a Star Wars Galaxies.
    (C)Hardwired

    Eredmény:

    Xboxos multi: 50 dolláros csomag (+1 évi ingyen game), aztén majd jön az előfizetés. Meg a játékok ára. Vagyis rengeteg pénzt kell beleölni a suxbox multiba.

    PC-s multi: ingyen multi. Max MMORPG-kért kell fizetni. És ingyen leszedhető gamék warezról, amiket LAN-on nyugodt szívvel lehet nyomni.

    Ennyit erröl.
  • CSOCSO
    #128
    xbox aranyos.. kibaszott szép grafyja van ps2 höz képest..de nagy (kétszer akkora) csunya ( miylen randa design) és nehéz ( hm.. vagy 10 kilo:))
    és a joy a is bud spencer kezébe készült vagy nemtom..ps2 kaka grafx... sok ratyi gamma sok jo..szal jo annak akinek nincs pénze és türelme a GC re...
  • UNREG
    #127
    Hat a peldambol okulva PS2-t! 100X tobb jatek van ra es a kesobbiekben is alig lesz X-exluziv, amiert erdemes csak X-et venni..!!
  • BIG STAR
    #126
    Akkor most mit vegyek PS2-öt vagy X-Box-ot?
  • UNREG
    #125
    Meg egy jo fej, akinek goze sincs a dolgokhoz...!!! X-en es PS2-n pont most jon a multi, DC-n meg mar ezer eve van...
    Viszonlatas!!!
  • Rincewind
    #124
    Meg egy 2000 player-es Dark Age of Camelot Realm vs. Realm se az a szar dolog... ;D
  • BIG STAR
    #123
    LACC a vidéki alig múlt el 13 évesnél.:)))
  • Lacc
    #122
    Heya most jövök egy BF-multihentről 32en voltunk és k*rva jó volt! Ja hát hogy ilyen konzolon nincs? Hát akkor viszonlátás!
  • UNREG
    #121
    Csak neked: az X-el nem lehet villogni, mert jatszani keves..!! De az nem jelenti azt, hogy azzal az egy-ket jatekkal, ami elismeresre melto, ne villogjunk ...!! De ez csak egyedi eset. A tobbi 90% szar! :((((
  • Rincewind
    #120
    ''A Haloval meg igenis lehet villogni''

    Hát te mondtad! ;))
  • UNREG
    #119
    Lol vazza..!!! Nagyon melletrafaltal velem, en pont hogy nem villogok, hanem azt hianyolom, hogy keves a jatek X-re..!!! De ez mar kiderult az eddigiekbol, nem ertem mit ertettel ennyire felre???
  • Rincewind
    #118
    Jó akkor villogj vele, szarok rá, de mutass nekem még ilyet! Lássuk azokat az RPG-ket és FPS-eket RTS-eket és MMO RPG-ket!!! Ja, hogy nincs ilyen? LOL :P
  • UNREG
    #117
    Hat ez volt a baj, nem figyeltem elegge a vilagra...:))))
  • Alien!
    #116
    Világszintű jelenség....